Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
60.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ahaha very big cat... you ahhhaa (inşallah,maşallah)
  • Senaryo olarak güzel bir iç savaş konusu işlenmiş. Tavsiyem dikkatle dinleyin dialogları, kitapları okuyun. Çok daha fazla zevk alırsınız. Seçebileceğiniz iki taraf var ve farklı farklı görevleri, farklı farklı karakterleri mevcut. Taraflardan bahsetmişken her guild'in eşsiz görevleri bulunuyor ve oldukça keyifliler. Henüz Dark Brotherhood'a bulaşamadım (84 saatlik oyunda) ama peşime bir Assassin taktılar. Bu şekilde random olarak çok farklı düşmanlarla karşılaşıyorsunuz.

PC için arayüz konusunda bazı sıkıntılar var. Tercihim gamepad ile oynamaktı zaten ama mouse ile oynamak istesem bile arayüz resmen konsola göre uyarlanmış. Ona keza harita da öyle. Kısayol tuşları falan hak getire. Neyse ki mod desteği var da mouse-klavye kullanacak arkadaşlar rahat edeceklerdir. Ayrıca kaç oyundur süre gelen o güzelim inventory sistemi neden bozulur anlayamadım. Karakterimizin kendisini inventory'de görmek isterdim.

84 saattir oynuyorum oyunu ama daha yazılacak çoook şey var eminim. Henüz ziyaret etmediğim bir şehir olduğunu düşünürsek, Dark Brotherhood ve ana hikayeyi, Imperial-Stormcloak kapışmasını sayarsak en az 30 saatim daha var. Eski oyunlardan bazı özellikleri kaldırmasalarmış iyi olurmuş ama şu haliyle başlı başına bir sanat eseri Skyrim...

• en gerçekçi puan geişte sağolun
  • Türkçe yama bekliyoruz.
  • Sonu çok iyi sakjfşlksaf kedi canını senin
  • Herkes bu kadar övdü bu oyunu denememek olmaz bakalım belkide benim içine efsane bi oyun olcaktır.:)
  • Güzel inceleme.
  • İlk defa Rpg oynuyorum , hayran kaldım
  • GOTY olması söz konusu bile değil. Unch3 boşuna çıkmadı.
    Hep manzarasında kaybolacağım bir oyun aramışımdır. Bakalım skyrim nasıl etkileyecek beni.
  • bir bakın ve düşünün bunların hepsi 5 gb bu oyun sadece 5 GB
    inanılmazsın sen skyrim

G O T Y
  • Grafikler bence 9dan daha yüksek bir puan hak ediyor.
  • arkadaşlar ben videoları izleyemiyorum video yeri bembeyaz ekran acaba sorunu nasıl çözerbilrim,? flashplayer i güncelledm.!!
  • Very big Cat :D Son dönemlerde çıkmış en iyi atmosferli oyun,özgürlüğün tadına varıyorsunuz :)
  • benimkide çok ağırr
  • o 21:45 te giren ses ne ya koptum :D
    oyun çok iyi ya, gerçekten... ama biri sevabına türkçeye çevirse bir çok şeyi çok sevineceğiz ya, bir sürü şeyi anlamadan yapıyoruz. mesala bazı skillerin ne işe yaradığını dahi bilmiyrm. mesala hırsız ve bıçaklı bir çar kasıcam ama hangi ırkı açmalıyım hangi skili geliştirmeliyim manamı stammı vermeliyim hiç ama hiç bilmiyrm.. :(
    böyle şeyleri anlatan bir arkadaşı bekliyruz...
    ve şu anda lvl 36 yım. call dragonmu öyle bir büyü açıldı, çağırıyorm ejderimi pvp ye havadan takviye :D çok eğlenceli..
  • Bence grafikleri pek iyi değil.
  • oyun gerçekten bu puanı hakediyor
  • Çok geniş bir dünyaya sahip gerçekten de,bu da oyunu özel kılıyor.
  • inceleme hoş olmuş sonunda kahkaha attırdı yalnız
  • Bir rpg sevmeyen birisi olarak oyunu çok beğendim almayı düşünüyom : )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.