Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
60.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun çok karışık. her şeyi düzgün eksiksiz bir şekilde yapmak isteriz bunun için %100 tr yama lazım
  • Grafikler sadece uzaktan bakınca iyi görünüyor, bazı animasyonlarda berbat. Kendi türünde iyi bir oyun ama daha fazlasını fazlasını haketmiyor.
  • Oyun masal gibi. Görev çeşitliliği muazzam. misc görevleri bile dolu dolu. Bu kadarını beklemiyordum bu oyundan. Bir kaç animasyon hatası var. Ama olur o kadar. Oyunda o kadar çok detay varki oyunu açtığınız zaman sanki o dünyada yaşadığınızı hissediyorsunuz.
  • bu oyuna goty demek biraz fanlıga girer.. hani çok iyi bir oyun kabul ama uc3 ve batman:arkaham city bu 2 oyundan önde duran goty adayları
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

bu oyuna goty demek biraz fanlıga girer.. hani çok iyi bir oyun kabul ama uc3 ve batman:arkaham city bu 2 oyundan önde duran goty adayları

Baydın ama her mesajında UC3'ü övmekten..
  • Bu nesilde oynadığım en muazzam ve kaliteli yapım diyebilirim. Eleştiren insanlar kendi zevkleri saygımız sonsuz tarziniz da olmayabilir ama kötü diyenler derhal oyunculuk hayatlarına son versinler.

Tek kelime ile sanat eseri. Çizimler , skyrim toprakları, köy ve kasabalar sizi masal gibi icine çekiyor adeta. Gece ve gündüz döngüsü çok başarılı yapılmış. Gorevlerde o gorevlere gitmekte güzel.

Müziklere gelirsek bu nesilde oynadığım en güzel 2 oyundan birisi. 1. Skyrim 2. Castlevania. Oyunda bazı buglar var fizik motorundada var sanki bu hatalar ama bu buyuklukteki bı oyunda olabilir.

Son olarak GOTY eğer skyrim olmazsa çok yazık olur. Uncharted ve Batman güzel oyunlar olabilirler ama Skyrim yanında yavan kalırlar.

Oyuna notum : 9.5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharted ya da Batman GOTY olma konusunda Skyrim yanında sönük kalırlar. Neden :

- Tek kelimeyle EPİK!
    - Batman'in oyun süresi zaten belli, Uncharted'ın senaryosu 8 saatte bitiyor. Multi olarak ta sanmıyorum ki 300 saatin üzerine çıkasın. Ama Skyrim modsuz haliyle bile abartmıyorum 300 küsür saat sırf single olarak oynanır. Modlarsanız zaten sınırsız oynarsınız, hala Morrowind'e mod yapan adamlar var. Çok mutluyum multi gibi saçmalıklara girmiyor Bethesda. Zira RPG için son derece gereksiz.
    -Tekrar oynanabilirliği 3 oyun arasında en yüksek olanı.
    -Grafikleri kötü falan demesin kimse, ne Batman ne de Uncharted bu denli büyük oyunlar. 6 GB'a bu kadar büyük bir oyunu bu denli tablo gibi görsellerle sunabilmek büyük başarıdır. Battlefield 3 grafiğinde geldi diyelim Skyrim, sisteminiz imkansız kaldırmaz çünkü bilmemkaç kilometrelik görüş alanı var. O görüş alanı içinde zilyon tane canlı var, şehir var zindan var. Metinleri, sesleri, içeriği de eklerseniz devasa bir boyut çıkar. Ve eğer Morrowind ve Cyrodiil DLC olarak geleceklerse oyun alanı inanılmaz büyüyecektir. Konsollarda zaten çalışmaz bu durumda. Yani ''grafikler kötü'' derken realist olun. Bu kadar büyük olup ta grafikleri bundan iyi olan bir oyun varsa buyrun onu oynayın yani:)

Ayrıca sanmayın ki Uncharted veya Batman'i kötülüyorum. Batman delisiyimdir, çizgi romanları dahil sağlam bir arşivim vardır ki en sevdiğim de süper kahramandır kendileri. Uncharted hakkındaki yorumlarımı da zaten incelemesinde yazdım, çok sevdiğim bir seri. Ama realist olmak gerekirse Skyrim GOTY olmayı daha çok hakediyor bu ikisine göre. Ha bana kalsa duygusal bir tercihle Deus Ex olmalı, ama yapacaklarını sanmıyorum.

• rpgden nefret ederim ama ilginç birşey var! BENİ ÇOK ETKİLEDİ:)
  • adamlar açık dünya rpg yapmışlar daha ne olsun.

incelemede aldığı puanı hakediyor..

GOTY!
  • uncharted dan sonra yılın 2. en iyi oyunu (playstation için söylüyorum)
  • Bu oyuna iyi bir ingilizce lazım.
  • Son bir haftadır pc başından kalkmama engel olan bu oyun işte.
  • quote:

bu oyuna goty demek biraz fanlıga girer.. hani çok iyi bir oyun kabul ama uc3 ve batman:arkaham city bu 2 oyundan önde duran goty adayları

Skyrim GOTY demek mi fanlık yoksa Skyrim'e ait bir konuda 3 mesaj atıp, hepsinde de Uncharted'ı övmek mi fanlık?
  • Güzel ama karışık ben oynadımda 2 lwlde kaldım bişiler diyolar anlamıyom
  • Dovahkiin
    26.11.2011 10:08:46

kusura bakmada ben bunu GOTY diye yazanlara söyluyorum...

git önce bir nick ine bak istersen... konu goty e kayarsa sadece uncharted 3 değil batman :arkaham city de daha guçlu bir aday
  • Fırsatınız varsa kesinlikle kaçırmayın,satın alın oyunu
  • oyuna bayıldım ama rpg için ing gerekiyo ya of olmazki niye türkçe çıkarmamıslar
  • quote:

Dovahkiin
    26.11.2011 10:08:46

kusura bakmada ben bunu GOTY diye yazanlara söyluyorum...

git önce bir nick ine bak istersen... konu goty e kayarsa sadece uncharted 3 değil batman :arkaham city de daha guçlu bir aday

Tamam.
    />
  • bir oyunu nick in yapabılıyorsan oyunlara objektıf yaklaşamıyorsun demektır...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.