Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim Video İnceleme (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
60.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden Elder Scrolls oyunları bu kadar lanetli yahu?

İlk oynadığım oyun Oblivion.

Morrowind,Daggerfall hatta Skyrim'i denedim sarmadı.

Skyrim'e ısınamasam da,bayağı güzel oyun.
  • beyler oyun süper ama bnde ilk bölümde sesler çıkmıyor ve karakterler takılıyor arabadan inilmiyor nasıl bir çözüm bulabilirim ?
  • bence çokm iyi bir oyun eğlencei ama bazı yerler sıkkıcı olabiliyor bide sihir özelliği çok iyi birşey bence
  • ''Dragonborn'' soundtracki yeter.
  • yeni update gemiş heralde, 10 gündür izinliydim memlekete gitmiştim, dün eve girer girmez ilk iş skyrimi açtım :) baktım hemen update çıkmış. ps 3 updatinden bahsediyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 1 Mayıs 2012; 20:14:32 >
  • oyunda herşey harıka herşey çok guzel oynuyorum şuan 15 lv ım 2 ejderha oldurdum birini senaryo gereği ilk başlarken diğerini buldumda öldürdüm... herşey çok iyi ama bizim dragonborn olmamızı oyuna iyi yansıtamamışlar diye düşünüyorum sıradan biri gibi davranılıyoruz.... çoğu zaman
  • benim laptopda gt520 ekran kartı 4 gb ram i5 2410 işlemci var. Kasması normal mi?
  • bu oyuna başlamayı düşünüyorum fakat bu tarz ya da seride hiç bir oyunu oynamadım.Bunu oynamadan önce kavramak için şunları oynamalısın dediğiniz oyunlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

benim laptopda gt520 ekran kartı 4 gb ram i5 2410 işlemci var. Kasması normal mi?

http://www.upload.ee/image/1828002/Untitled.png buradaki ayarları kullanarak oyna.En az 40 fps ile oynaman lazım.Korsan değilse patch'ları yükle ve driver'ını kontrol et.

AxeII bu oyun rpg türüne başlamak için çok iyi bir fırsat.Eski serilerini oynamaya çalışma.Onlar daha sıkı rpglerdir ancak bu oyunda biraz kırpılma var.Fakat bu kötü bir rpg olduğunu göstermez ki çok güzel bir rpg.

Ancak illa fantastik olması gerekli değil dersen Mass Effect serisi ile Rpg türüne adım atabilirsin.Aksiyonu daha boldur ve seçenekleri seni sıkmaz.Üstelik Türkçe yaması da var

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• İlk indirilebilir içerik Dawnguard gümbür gümbür geliyor, ilk videosu yayınlandı bugün ve inanılmaz yenilikler getiriyor oyuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxeII

bu oyuna başlamayı düşünüyorum fakat bu tarz ya da seride hiç bir oyunu oynamadım.Bunu oynamadan önce kavramak için şunları oynamalısın dediğiniz oyunlar var mı ?

Benimde gerek Elder Scrolls olsun gerekse bu tarz oyunlar olsun hiç oynamışlığım yoktu ama Skyrim'i oynamaya başladıkça sanki kendimi bildim bileli oynuyormuş gibi oldum. Oynamayı geçtim resmen yaşıyorsun oyunu, hiç düşünme vakit kaybetmeden hemen başla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Permanent.

quote:

Orijinalden alıntı: AxeII

bu oyuna başlamayı düşünüyorum fakat bu tarz ya da seride hiç bir oyunu oynamadım.Bunu oynamadan önce kavramak için şunları oynamalısın dediğiniz oyunlar var mı ?

Benimde gerek Elder Scrolls olsun gerekse bu tarz oyunlar olsun hiç oynamışlığım yoktu ama Skyrim'i oynamaya başladıkça sanki kendimi bildim bileli oynuyormuş gibi oldum. Oynamayı geçtim resmen yaşıyorsun oyunu, hiç düşünme vakit kaybetmeden hemen başla.

evet hocam geçen hafta yükledim ilk oynadığım gün rüyamda gördüm uzunca cidden yaşıyorsun gibi açıkcası oyuna giremiyorum başından kalkamıcam diye

• Oyun tarihinin en kötü vuruş hissi olan rpg oyunuydun sen :) Sevemedim seni bi türlü. Witcher 3 de ezdiğine göre seni 6. oyunu çıkarmazlar artık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.