Binbaşı
21 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar geçen Humble Bundle'dan Machinarium ve 3 oyun olan paketi aldım.Steam kodları bölümüne tıkladım.Steam'e yönlendiriyor beni fakat giriş yapamıyorum.Hatalı giriş diyor.Yardımlarınızı bekliyorum.
Konuyu umarım doğru yere açmışımdır.
Dershane seçimi yapılması gerekiyor.Seçenekler belli.Altunizade FEM,Altunizade Sınav,Doğancılar Birey,Kadiköy Final-
Bunların arasında fiyat farkları da olabilir.Hangisine gitmek mantıklı arkadaşlar.
Arkadaşlar,120 GB Slim kullanıyorum.The Last of Us oyununu açtığım zaman,15 dakika içerisinde makine aşırı derecede ısınıyor.Fan sesi de aşırı derecede rahatsız ediyor.Oyunun sesini çok açmam gerekiyor.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar elimde Max Payne 2'nin orijinal kutulu versiyonu var.Oyun 3 cd'den oluşuyor,install1,2 ve play olarak.Oyunu yüklüyorum.Uyumluluğu falan her şeyi denedim,internetten araştırdım da.Bir türlü açamadım oyunu.Oyunu açmayı deniyorum,ekrana hiçbir şey gelmiyor.Öyle kalıyor.Yardım ederseniz sevinirim
Playstation Blog sayfasında yapılan yılın oyunları anketi,bizlerin vermiş olduğu oylar sonucunda açıklandı.Ankette platin,altın,gümüş ve bronz şeklinde bir sıralama seçeneği kullanılmış.

Yılın PS3 Oyunu-Assasin's Creed 3
Yılın PSN Oyunu-Journey
Yılın VİTA Oyunu-Uncharted:Golden Abyss
Yılın VİTA PSN Oyunu-Sound Shapes
En çok beklenen oyunlar sıralamasında ise PS3 kısmında The Last of Us,Vita kısmında Killzone:Mercenary seçilmiş.

2 veya 3. sıralamalar ve detaylı bilgi içinhttp://blog.us.playstation.com/2012/12/19/here-are-your-winners-playstation-blog-game-of-the-year-awards-2012/
Playstation Blog sayfasında yapılan yılın oyunları anketi,bizlerin vermiş olduğu oylar sonucunda açıklandı.Ankette platin,altın,gümüş ve bronz şeklinde bir sıralama seçeneği kullanılmış.

Yılın PS3 Oyunu-Assasin's Creed 3
Yılın PSN Oyunu-Journey
Yılın VİTA Oyunu-Uncharted:Golden Abyss
Yılın VİTA PSN Oyunu-Sound Shapes
En çok beklenen oyunlar sıralamasında ise PS3 kısmında The Last of Us,Vita kısmında Killzone:Mercenary seçilmiş.

2 veya 3. sıralamalar ve detaylı bilgi içinhttp://blog.us.playstation.com/2012/12/19/here-are-your-winners-playstation-blog-game-of-the-year-awards-2012/
Arkadaşlar,500 lira civarı telefon bakıyorum.Telefonlarla pek aram yoktur,hangilerini önerirsiniz bana?
Evet arkadaşlar,uzun bir bekleyişin ardından Max yeni oyunu ile karşımıza gelecek.Benim oyun hakkında tereddütlerim yok değil,her yerde tartışılıyor,eski havasını koruyabilcek mi,yoksa sadece aksiyon odaklı mı olacak diye.Ben de sizin fikirlerinizi merak ettiğim için bu konuyu açma gereği duydum.Görüşlerinizi bekliyorum..
Evet arkadaşlar,headset almaya karar verdim.Kafamda oluşan bir marka veya tür yok.Önerilerinizi bekliyorum,lütfen fiyatları uçuk olmasın.
Arkadaşlar oyunun multisine giriyorum fakat bir türlü bağlanamıyor,oda bulamıyor.Co-op'a girdikten sonra giriyor sadece.Çözülebilecek bir sorun mudur?
Hakkında
İlgi Alanları: PS3-PC
Forum İmzası:

PSN:Harlequin61
Hakkımda:
HARDCORE
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PSP
Takım
Trabzonspor
PSN ID
Harlequin61
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.204
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.294 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 376 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.