Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
60.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iste bekledigim inceleme izleyelim baklım
  • giantın yanına gidip dostça sohbet edeyim dedim,bir vurdu havaya uçtum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

GOTY olması söz konusu bile değil. Unch3 boşuna çıkmadı.
    Hep manzarasında kaybolacağım bir oyun aramışımdır. Bakalım skyrim nasıl etkileyecek beni.

ahahaha
  • GOTY diyenler merak ediyorum uncharted 3 oynadılarmı :?
  • Puanın biraz az olmasının nedeni yeni gelecek yamalarla kapatılabilecek küçük hatalardan dolayı.Umarım yakın zamanda düzeltilir bu hatalar.Ve bunun dışında bu yılın en çok beğendiğim oyunuydu diyebilirim.GOTY !
  • ne ne ne ne ne en az 9.8
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

undefined

Arkadaşım oynadım bitirdim çok iyi hayatımda oynadığım en iyi oyundu takiiiiiiii The Elder Scrolls V: Skyrim çıkana kadar....:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

GOTY diyenler merak ediyorum uncharted 3 oynadılarmı :?

sen acaba skyrimi oynadın mı :? Kabul edin artık uc 3 2. oyundan bile kötü.Yemin ediyorum eğer uc3 goty olursa kendimi banlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hound Dog -- 25 Kasım 2011; 21:56:15 >
  • Baloncesto
    25.11.2011 21:55:19

bak buna gulunur ... uc 3 2. oyundan kötuymuş .? başka :? :D

2 sinide oynadım .. uc 3 kesınlıkle daha iyi uc 2 den.. eğer oynasaydın uc 3 un daha iyi oldugunu görurdun... oynamadıgın apaçık bellı ... yapımcılar da uc 2 den daha iyi oyun yapıtıgımıza ınanıyoruz dedıler. :S uc3 bence goty olur.. o olamadı diyelım batman olur .. skyrim 3. sırada bana göre
  • Elder Scrolls serisi olunca pek objektif olamiyorum maalesef yilin oyunudur kendileri
    2-3 seneye Bethesda Fallout 4'u cikartsin, o seneki GOTY
  • Beklenilen oyun, beklenilen inceleme, GELDİ.
  • inceleme için teşekkürler. Çok hoş oyun gerçekten ben oynamaya başladım daha başlarındayım, şunu söyleyebilirim ki grafikler muhteşem.. tavsiye ederim.
  • İnceleme geç geldi gibi görünüyor ama oyunun derinliği düşünüldüğünde gayet normal. Detaylı bir inceleme olmuş, oyunun hakkını vermişsiniz.

Son sahne kimin fikriydi çok merak ettim, hiç beklemezdim öyle birşey.
  • incelemenin sonunda sandalyeden düştüm
  • Şu ana kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri.Verdiğim paranın hepsini kuruşuna kadar hak ediyor.
  • Parayı denkleştirsem alıcam inceleme için teşekkürler
  • 22.00 dakika incelem sürsi ile en uzun inceleme süresine sahip oma ünvanını aldığına göre sizden gerçekten güzel oyun demektir.
  • Yilin oyunu kesinlikle sadece oblivionda yaptigi gibi bethesda goruntu acisindn yeni bir asamaya gecmemeyi secmis konsollar yuzunden konsollar yeterince can sikti bu yuzden zaten pc oyunculugunu 10 gomlek geri cekiyor malesef konsollar oyun cikmis ve cikacak oyunlari ezmis cidden morrowind i hatirlatti bazi acilardan bana obliviondan guzel olmus kesinlikle
  • Bethesda oyunlarını kıyaslayarak söylüyorum (Morrowind, Oblivion, Fallout 3 ve Fallout: New Vegas); Oblivion ve Fallout 3'ten daha başarılı, Morrowind ile kafa kafaya, Fallout: New Vegas'tan ise daha zayıf buldum bu oyunu. misal bu yıl çıkan Deus Ex: Human Revolution çok rahat tokatlar bunu. tabi bu benim düşüncem. gayet sağlam oyun yinede.
  • E nihayet.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.