Şimdi Ara

TELEKOM ORMANI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ocak 2009 dan itibaren sevgili doğa dostu telekom kağıt fatura göndermeyecek. Elbette amaçlarının doğayı korumak olduğundan hiç şüphem yok .

İŞTE SİZE TELEKOMUN AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI
     TELEKOM ORMANI

BUNCA SEVGİYE RAĞMEN YAPRAK AÇMAMIŞ UTANMAZ AĞAÇ

TELEKOM ORMANI

Şimdi BURADAN basılı fatura istiyorumu işaretleyelim elin gavurunu daha zengin etmeyelim. Bütün geri dönüştürülebilir maddeleri geri dönüşüme gönderelim.

Edit : Başlık değiştirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velideli -- 25 Aralık 2008; 14:10:32 >

• bu başlik vardi ama snırım konu dısındaydi. yanı herkesin görmesi lazim bu olayi.
    cunku 1 ocakta otomatik olucak ve secme hakkınız olmayacak. galiba.
  • Biz normal fatura almayı işaretlemezsek onlar göndermeyecek. Yani fatura masrafından kar edecekler .Ormanlar yok olmayacakmış adamlar milyon tane ağaç direk dikiyor o zaman ormanlar yok olmuyor kağıt fatura alınca yok oluyor kimi kandırıyorlar .Herkes yukarıda verdiğim linkten kağıt fatura istiyorum işaretleyebilir . Telekazık duygu sömürüsüyle daha çok kar etmesin.
  • ben böyle bir başlık açmıştım ama bazıları çıkıp beni suçlamışlardı. arapların sanki ülkemizi çok düşündüğü varmış gibi...
  • Sadece cebinizi düşünüyorsunuz.Bırakın adamlar kağıt parasını cebe atsın,ama yeter ki o kadar kağıt israf olmasın.

Milyonlarca kağıt ziyan ediliyor fatura yüzünden.
  • Bunlar ağaç değilmi hepsi bu yıl değişti neden demir yada beton değil ?:
    Faturamızı alalım geri dönüşüme gönderelim sadece faturayı değil geri dönüştürülebilen ne varsa.

TELEKOM ORMANI
  • Bu Oger kadar yüzsüz utanmaz vede yalancı ikinci bir yabancı şirket Türkiye'ye gelmemiştir. Biz internet kullanıcılarının en büyük şansızlığı bu malum şirketin Türk Telekomu satın almış olmasıdır.
  • Telekom'un oyunu'na gelmeyin arkadaşlar, telekom yıllardır nereye bir fidan dikmiştir soruyorum varmı duyan yada gören ! akıllı olalım kağıt faturanızı isteyin, özellikle kotalılar ! online fatura size göre değil bu bir ayak oyunudur telekom kazancını nasıl artırırım insanları nasıl sömürürüm diye düşündüğü hilelerden birisidir bu, herkes içinde ağaç sevgisi mutlaka vardır ama telekomun içindeki ağaç sevgisi değildir, para sevgisidir
  • peki kağıt fatura gelmesi için ne yapacağız
  • arkadaşlar valla kusura bakmayın ama resmen saçmalıyorsunuz. hepiniz internet mail pdf kullanan insanlarsınız. adamlar ağaç dikmesede kağıttan tasarruf etsede sonuçta işe yaramayan kağıt faturalarınızın basılmaması ile israfı önlemiş olacaksınız. yok ben illaki oger zarar etsin yok şunlar para kazanmasın falan diye kağıt fatura isterim arkadaş diyorsanız o da sizin bileceğiniz bişey tabi ama bence fevri bir hareket olur.

keşke herkesin tüm farutaları liste halinede cebine sms gelse, dökümleride mail atılsada hiç fatura yazılmasa kağıttan tasarruf yapsak.

birde...

bence bu işlemde hatalı olan kısım kimseye sormadan ufak bir haber vererek otomatik geçmeleri asıl haksız kazancı yılın birinci ayında ödenmeyen(fatura olarak gelmeyen borçlarını ödeyemeyecekler için) faturaların gecikme faizinden kazanacaklar. hatta bir yılda kazanacakları kagıt parasından fazla... bu kısım haksız kazanca giriyor işte..

• quote:

Orjinalden alıntı: karakizil

peki kağıt fatura gelmesi için ne yapacağız

Kardeş BURADAN basılı fatura istiyorumu işaretle tamamdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: velideli

quote:

Orjinalden alıntı: karakizil

peki kağıt fatura gelmesi için ne yapacağız

Kardeş BURADAN basılı fatura istiyorumu işaretle tamamdır.

bu sayfada basılı fatura işaretle diye birşey yok
  • Kardeş BURAYI tıklayınca
    karşına böyle bir sayfa açılacak oraya kullanıcı bilgilerini gir
     TELEKOM ORMANI

Ardından bu şekilde işaretle tamamdır

TELEKOM ORMANI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velideli -- 28 Aralık 2008; 11:19:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.