Binbaşı
21 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 179 (Bu ay: 7)
Gönderileri
Yardımını esirgemiyecek varsa sevininirim annanem için ( kulaklakları az duyuyor bu yüzden çok yüksek sesde açmak zorunda kalıyor sesi bu yüzden) televizyona hoparlör bağlamayı düşünüyorum hoparlör yanında durucak uzatma jak ve usb alacağım çalışır diye düşünüyorum fakat sesi nasıl yükseltip azaltıcak onu tam kestiremiyorum çünki ses düğmesi yok alacağım cihaz da tavsiyesi olan yazarsa çok iyi olur

Yanlış yere açtıysam düzeltilsin lütfen
merhaba arkadaşlar samsung evo 850 ssd aldım mevcut sistemi ssd ye klonlamak istedim fakat harici olarak notebook a taktığım ssd yi görmüyor aygıt yazılımı kuruldu yazısı çıkıyor fakat hiç bir hareket olmuyor ondan başka harici disk kutusu test ettim onda sorun yok başka bir bilgisayarda ssd yi harici olarak taktım ondada görmedi sorun ne olabilir?
Merhabalar son 1 haftadır gece 1.30 sularında kablotv kesiliyor artı teledünya uydunetde gitmiş oluyor tabi,ankarada bu sorunu yaşayan varmı yoksa bana özel birşeymi bu artık delirtmeye başladı müşteri hizmetlerini aramaya korkuyorum ayarlarla oynayıp yine bozacaklar diye
silinebilir
Merhaba hdmi kablosu aldım notebook lcd den görüntü almak için fakat iki cihazda açıkken pc tv yi görmüyor tv yi kapatınca pc kendi içinde tv nin modeline kadar görüyor ama tv kapalı olduğu için hiç bir işe yaramıyor aslında kabloda sorun yok tv yi görüyor sonuçta fakat tv kapalıyken algılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim

LG M2352D marka led tv
bugün askı aparatı aldım tv için fakat kutunun içinden çıkan vidalar televizyona uymadı ne tür bir vida almam gerekir bu televizyon modeli için acaba
ipad 5.1.1 i en son sürümünü nasıl güncelleyebilirim ipad ilk çıkan ipad ve her uygulamada kapanmaya başladı güncellemem lazım bilen biri yardımcı olursa sevinirim
merhaba almak istediğim notebook un ekran kartı gtx 765 fakat gönlüm başka bir notebookda onunda ekran kartı gtx 850 şimdi bu iki kart arasında bir kıyaslama yaparsanız hangisi daha iyidir yada çok büyük bir fark varmıdır birde hazır konu açmışken anlayanlardan bir tavsiye yorum daha almak istiyorum Core i7-4700MQ ile Core i5-4200H arasındabir kıyaslama yapabilirmisiniz.(notebook genel ağırlıklı oyun için alınacak)
merhabalar dell 7537 almayı düşünüyorum fakat tek bir yerde olması kafamı kurcalıyor maksimum 2000 tl yada 2200 tl olabilir bu civarlarda genel ağırlıklı oyunlar için bir bilgisayar tavsiye edebilirseniz sevinirim yakın zamanda alacağım.
Merhabalar ipad de facebook acmaya calisirken bir anda tarayici kapaniyor sadece facebook dada degil bazi seyleri acmaya calisirkende acmaya calistigim sey kapaniyor ipad ilk cikan ipadlerden bu donanimsal bir sorunmudur yada sorun ne olabilir.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.487
İkinci El Bölümü Mesajları: 374
Konularının görüntülenme sayısı: 129.050 (Bu ay: 698)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 381 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.