Şimdi Ara

Türk Telekom altyapı ve aşırı ilgisizliği Avcılar Müdürlüğü rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar hipernet kullancısıydım ta ki ailemin Esenyurta taşınmasına kadar herneyse konuya gelelim. Taşındık ve turktelekom avcilar mudurlugu ile olan sıkıntım gittikçe şiddetlendi. Altyapi yok dediler 5 eylül günü yanlış olsa da port başvurusunu yapmışız tabi bende sosyal medya araciligiyla rahatsız ediyorum cunku biliyorum basima gelcekleri aradik 2 hafta sonra dediler sizin orda altyapi yok gidin mudurluge basvuru yapin. Neyse bu altyapi basvurusunu da yaptik 2 hafta gecti ses yok yine gittik ekim ayinda bu sefer şebekeniz yok ki dediler hadi bunu da yaptik 1 hafta gecti sebekeyi bagladilar. Gelen ekip 1 gün sonra basvurunuzu yapin demis binadan bir kisiye. Aradik nakil icin sizin orda port yok demesinler mi yok iste gidin basvurunuzu yapin falan filan ıvır zıvır işte Türktelekom un ilgisiziligi telefondaki kisiye bizim basvurumuz var bi kontrol edin ne oldu bu basvurunun sonucu diye tekrar donus istedik 2 haftadir telekom dan ses soluk yok. Gectigimiz hafta ben Avcılar şubesine gittim ordaki gorevli biri planlama birimi bilir yukaridaki katlarda o ekip dedi. Ciktik yukariya gorevli birine durumu anlattik dedi sizin orda bosta port yok biliyoruz dedim gorevlinin biri atladi iste yok uzun surer cart curt tersliyor bizi de salak buldu heralde ne varsa diyor. Bu firma acaba hayali mi dusunmeye basladim sinirden de guluyorum. Bu kadar denyo toplulugunu nasil bulmuslar hic aklim ermiyor. Sosyal medyadan da engel attilar heralde ne paul geri donuyor ne ttdestek bu port sorununa alternatif cozum bulabilirmiyiz 4.5 g 3g 2g falan evde cekmiyor sinyal bozuklugu var soylemeyin gsm internetlerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oturduğunuz yerde AirFiber gibi bir sistem var ise alabilirsiniz.
  • twitter den tt genel mudur paul dany e bu yazdiklarinin aynisi yaz daha etkili olur

• Paul beni iplemiyor artik yazdigim her mesaja artik goruld u atiyor

• Esenyurt yeni binaysa gelmez oraya altyapi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut altyapiyi getirttik ama simdi port yok diyorlar airfiber dusunuyorum ama ping sorunu olur mu :/ birde evde 4 kullanici var bizde internet olarak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.