Şimdi Ara

Tbtnet nedir? kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
10
Favori
49.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tesadüfen gördüm, bu tbtnet nedir? kullanan varmı? fiyatları uygun gibi geldi bana ama netgalaksi gibi olmasındanda korkuyorum açıkçası.
    https://tbtnet.net/kampanyalar/vdsl-kampanyalari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 1 Nisan 2020; 15:35:22 >

• Aslında eski bir firma, 2013 den beri iss hizmetleri de varmış.
    Anladığım kadarıyla normalde Kocaeli de Wi-fi hizmeti veriyorlarmış, sonra ek olarak TT ile anlaşıp TT altyapısıyla hizmet vermeye başlamışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar gayet iyi piyasaya göre. Sorunsuz hizmet veriyor ise denenebilir. Ancak asıl konu o işte, hizmet sorunsuz mu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

Fiyatlar gayet iyi piyasaya göre. Sorunsuz hizmet veriyor ise denenebilir. Ancak asıl konu o işte, hizmet sorunsuz mu.
    Ben daha önce fiyatlar uygun diye Netgalaksiye geçtim ama umduğum gibi çıkmadı. buda uygu fiyatlı ama pek kullanan yok sanırım.
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    Yasal olarak size bir sorun yaşatmaz ise deneyebilirsiniz (Netgalaksiden memnun olmadığınıza göre).

Yasaldan kastım, mesela bir kaç yıl önce millenicom iptal eden abonelerine habersiz borç çıkarıp icraya veriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

Yasal olarak size bir sorun yaşatmaz ise deneyebilirsiniz (Netgalaksiden memnun olmadığınıza göre).

Yasaldan kastım, mesela bir kaç yıl önce millenicom iptal eden abonelerine habersiz borç çıkarıp icraya veriyordu.
    Şuan turknet kullanıyorum zaten, netgalakside iptv ve Netflix'te sorunlar yaşayınca turknete geri döndüm.

Alt yapı sorgulamada adreste port sorunu görünüyor, sokakta bir çok yerde aynı sonucu veriyor, ilginç olan bir üst katımda turktelekom kullanan var onda port vdsl olarak kullanılabilir çıkıyor. bağlı olduğum santral ve bölgede 16temmuz 2020 tarihinde tamamlanması planlanan bir çalışma olacağı ilgisini edinmiştim turktelekomdan daha önce belkide buna bağlı bir durumdur.

https://tbtnet.net/alt-yapi-sorgulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 1 Nisan 2020; 23:37:40 >

• A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    Bende denedim, henüz dolap gelmediği halde bende de VDSL gösterdi.

• YENİ BAŞVURULARDA 100 TL OLAN, 6 AY KALMA SÖZÜNÜZE ÜCRETSİZ KURULUM HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR.

DİĞER İŞLETMECİLERDEN GEÇİŞ YAPAN ABONELİKLERDEN HERHANGİ BİR KURULUM BEDELİ ALINMAMAKTADIR.

BAŞVURU LİNKİ

https://tbtnet.net/bireysel-internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TBTNET -- 8 Kasım 2021; 20:1:25 >
  • Merhaba. Sorgulama sayfasında sıkıntı mı var, port yok diyor nereyi sorgulasam :)

Bu arada forum yönetimine ulaşarak firmanız adına "firma yetkilisi" ünvanlı hesap alır mısınız teşekkürler.

• TBTNET kullanıcısına yanıt
    eviçine kadar fiber hizmet aldığımızda telefon hizmeti nasıl oluyor , fiyatlara telefon sabit ücreti dahil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURTum -- 12 Eylül 2020; 18:16:36 >
  • turknetten geçiş yapacagım webe ozel 35 mbit 65 tl vdsl

deneyimlerimi aktaracagım buradan
    https://tbtnet.net/tbtnet/
  • seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyiz, ping hız cgn prime time durumlarını merak etmekteyim açıkcası. Onlarda sorun yoksa altyapı iyi olduğu sürece kullanılabilir demektir

• Fiyatları ilk defa netspeede yakın bir firma, netspeed 63 lira 200gb 35mbit tarifesine alternatif olacak bir paketi olsa ve cgnat olmasa hemen geçerdim.

CGNAT var mı bu firmada?
  • https://tbtnet.net/sss (Fatura kısmı)

1)Ay Ortasında İptal Etmek İstersem Kullanmadığım Günlerin Faturası İade Edilir mi ?

Fatura Ay Başında Peşin Çıktığı İçin Ay Ortasında Yapılan İptal İşlemlerinde Geri Ödeme Yapılmaz.

Türknet gibi faturayı önceden çıkarıyorlar ancak ayrılmak istediğiniz zaman kullanmadığınız kısmı iade etmiyorlarmış. İlginç Örneğin ayın 6'sında iptal ettiniz diyelim, anladığım kadarıyla kullanmadığınız kalan 24 günlük ücreti iade etmiyorlar, tam ayın ücretini alıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bekliyoruz hocam.
  • takibe aldım yeni yılda yeni heyecan :)

• Güzelmiş 2 ay kadar kaldı taahhütümün bitmesine takibimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    geçiş yaptınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

geçiş yaptınız mı
    hem turnetten geçiş hemde başka bir adrese yeni abonelik için basvuru belgelerimi ve geçiş belgelerini gonderdim.detaylarını yazacagım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 21 Eylül 2020; 22:54:26 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.