Şimdi Ara

Tbtnet nedir? kullanan var mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
10
Favori
49.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhabalar,

Engelli vatandaşlarımız için kampanyalarımız bulunmaktadır; tarifelerimizden yararlanabilmek için engellilik oranı % 40 ve üzeri olması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için 0850 650 00 41 Numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

• tbtnet kullanan arkadaşlar sizde de akşam 8 den itibaren download hızında düşme oluyor mu? Hız testinde herşey normal. Ama download yapınca normalde 9mb/sn ile indirme yapabilirken, akşam 8 den sonra 500kbps/sn ile dowload yapıyorum. arıza kaydı bıraktım hala aynı çözüm yok. statik ip aldım bakalım yarın akşam 8 gibi hıza bakacağım aynıysa millenicoma geçiş yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerkarakaya -- 22 Kasım 2020; 0:5:24 >
  • mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

tamamdır teşekkürler

• Tbtnet nedir? kullanan var mı?

Sevgili tbtnet web e özel 35 mgbt paketinin paket adına ve aylık ücret, kurulum bedeli hizmetine ne yazmamız gerekiyor? @TBTNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7826FC5D2 -- 23 Kasım 2020; 0:33:39 >
  • omerkarakaya O kullanıcısına yanıt

Sonuç ne oldu hocam? Ben de yeni geçeceğim, evrak gönderdim. Çok problemli mi kullanım? Önceden de GIBIR kullanıyormuşsunuz galiba o nasıldı?

• HikenNoAcesu H kullanıcısına yanıt
    Daha cevap alamadım tbtnetten bugün belgeleri doldurup yarın yollarım diye düşünüyorum.
    Gibirnete gelince hiç bir sorun yasamadım 100mgbt vdsl kullanıyordum hız da falan soeun olmuyordu pinglerde çok iyiydi fakat son 1 aydır nerdeyse oyunlarda ping bi anda fırlıyor sonea düşüyordu kaç kere yazmama rağmen bir sorun bulunmuyor hattınızda dediler bende tbtnete geçiş kararı aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tbtnet kullanan arkadaşlar akşamları oyunlarda ne kadar ping aldığını belirtebilirmi

• Statik ip aldım sonuç yine aynı. Üstelik iptal etmeme rağmen 15 tl statik ip ücreti ödeyecek mişim. Netspeede geçiş için başvurdum bakalım orası nasıl olacak. Onda da sıkıntı olursa millenicoma geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7826FC5D2

Daha cevap alamadım tbtnetten bugün belgeleri doldurup yarın yollarım diye düşünüyorum.
    Gibirnete gelince hiç bir sorun yasamadım 100mgbt vdsl kullanıyordum hız da falan soeun olmuyordu pinglerde çok iyiydi fakat son 1 aydır nerdeyse oyunlarda ping bi anda fırlıyor sonea düşüyordu kaç kere yazmama rağmen bir sorun bulunmuyor hattınızda dediler bende tbtnete geçiş kararı aldım

Ben TbtNet'e başvurdum kötüyse GIBIR'ı denemeyi düşünüyordum. GIBIRNet'i İstanbulda mı kullanıyordunuz?

Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gıbırdan çıkarken problem yaşayacaksınız muhtemelen hocam. 3 ay farklı İSS'e geçmenize izin vermiyorlarmış.

Gibirle alakalı değil o hocam btk nın kararı tüm isslerde 3 ay zorunluluk var
  • Seloselo12 S kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Kablosuz yapılan testlerde gerçek hız değerleri bazen alınamamaktadır.

kablolu test yapıp destek@tbtnet.net Adresimize ekran görseli iletebilirmisiniz.

Oyun ve ping konusu hassasiyet noktamızdır. Çözümlemek adına itinalı bir inceleme yapabiliriz.

Saygılarımla.

Merhaba Ömer Bey,

Konu takibimde Gün içerisinde Tarafınıza Dönüş sağlanarak karşılıklı detaylı inceleme sağlanacaktır.

Test için talep etmiş olduğunuz sabit ip ücreti yansıtılmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: TBTNET

Merhaba Ömer Bey,

Konu takibimde Gün içerisinde Tarafınıza Dönüş sağlanarak karşılıklı detaylı inceleme sağlanacaktır.

Çok teşekkürler. bende netspeede geçiş işlemini iptal ettim. sorunumu çözeceğinize inanıyorum.

• quote:

Merhaba Ömer Bey,

Bende gecen hafta netgalaksiden gecis icin firmaniza basvurmustum gerekli evraklari gecen hafta persembe gunu yolladim hala beklemedeyim ne zaman aktif olacak internetim yardimci olurmusunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu arkadaşımızla aynı durumdayım, beklemedeyim henüz bir gelişme olmadı. Bugün firmanızı arayacağım olmadı @TBTNET

• quote:

Merhaba Ömer Bey,

sorunum çözülmüş görünüyor. hızım düşmedi. inşaallah tamamen sorun giderilmiştir.

Düzeltme: Sanırım tam düzelmemiş. sürekli hız dalgalanıyor. 9mb/sn ile başlıyor 8,7,6,5,4 kadar iniyor. sürekli böyle sabit değil hız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerkarakaya -- 25 Kasım 2020; 21:6:16 >

En aşağı ne kadar iniyor? Dalgalanmanın sebebi altyapının desteklememesi mi yoksa TBTNet mi merak ettim. İlk defa duyuyorum hız neden sabit gelmiyor ki acaba. Bir de hıza torrent üzerinden falan mı bakıyorsunuz? Speedtest sonuçlarınızı atabilir misiniz yavaşlama olduğunda ve hızlıyken iki tane farklı farklı.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.