S

Binbaşı
11 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 93 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Ben netspeed kullanıyorum ve cgnat kullandığı için modemime uzaktan erişim sağlayamıyorum. Diğer servis sağlayıcılardan hangileri cgnat kullanmıyor? Türktelekom cgnat değil ama fiyatları uygun olmadığı için ona geçemem.

Teflon bildiğiniz gibi kanser yapıyor, karanlık sular filmini izleyince artık teflon kullanmamay karar verdim. Alternatif olarak kullanabileceğim bir yapışmaz tava tencere var mı?

Bilgisayarın bios ayarında uyandırma ayarı var ama açılmıyor ayarladığım zamanda, acaba sorun ne olabilir, ingilizce kaynak bulamadım bu problem için.
Direncin renkleri yeşil, altın, gümüş, yeşil ve siyah. Bunun değeri nedir?
Arkadaşlar şuan günümüzde hem kaliteli hemde fiyatı makul olan hangi markayı tavsiye edersiniz? Quadcore işlemci ve 4890 ekran kartını kaldırsın ama sistem yükseltmede idare edecek.
Bu servisler hangileri kapsamlı bir başlık bulamadım?
Çok bilinenleri yazmayalım az bilinen yeni firmaları yazalım.

Benim bildiklerim netspeed,millenicom,oris birde buradan öğrendiğim netgalaksi var. Bunların dışında var mı bildiğiniz?
Merak ediyorum hiç sosyal medyada gündeme gelmemiş bu sıkıntı herkes saç mı uzatıyor yoksa eve özel berber mi çağırıyor yada kafanızı mı kazıtıyorsunuz nasıl çözüyorsunuz?
Hangi ekran kartı daha iyi?
Bilgisayarımın işlemcisi core2duo idi ,quad core işlemci bağladıktan sonra olmaya başladı , sadece telefonu takınca reset atıyor, acaba voltaj yetersizliğinden mi kaynaklanıyor acaba?
Var mı türklerin yaptığı bir sosyal ağ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.258
İkinci El Bölümü Mesajları: 53
Konularının görüntülenme sayısı: 487.939 (Bu ay: 2.178)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.761 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.