Şimdi Ara

Tavan Vantilatörü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
266
Cevap
10
Favori
139.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar merhaba. Balkonunuzda tavan vantilatoru alacağız. Çok maliyetli olmadan sorun çıkarmayıp kullanabileceğimiz ürün arıyoruz.

Koçtaş tan bu modeli buldum. Fiyat olarakta kanat genişliği olarakta bize yetecek bir ölçüde. Ne dersiniz kullanan varsa önerir mi?
    Ya da o fiyata şunu al diyeceğiniz varsa tavsiyelere de açığım.

https://www.koctas.com.tr/colours-lari-tavan-vantilatoru-beyaz-kanat/p/2000032539?gclid=CjwKCAjw5Ij2BRBdEiwA0Frc9cA99eX78afhVYta1uwOIeHLaHYkcYyLuo8wQpdk95W8O-zfOJu7KRoC_vsQAvD_BwE

• 13-14 m2 bir alan için nasıl bir vantilatör satın almalıyım?

Kaç kanat olmalı ve kaç cm olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

13-14 m2 bir alan için nasıl bir vantilatör satın almalıyım?

Kaç kanat olmalı ve kaç cm olmalı?
    Ne yaptinI hocam aldiniz mi?

Benzer bi m2 icin asagidaki urunu buldum ama nasildir sizce?

https://www.elektromarketim.com/vanti-kcf282-60w-silver-6-kanatli-avizeli-tavan-vantilatoru?gclid=EAIaIQobChMI2I6w7M7F6gIVSoODBx2rdADKEAEYASABEgKCAfD_BwE

• bence vereceği hava akımı yeterli olmayabilir, kanatları oldukça kısa.

Bunu tavsiye ederim
    https://www.koctas.com.tr/colours-rolla-tavan-vantilatoru-beyaz-kanat/p/2000032541
  • Merhabalar; İzmir’de ikamet ediyorum. Yatak odası için aydınlatmalı ve kumandalı önereceğiniz uzun kullanım ömürlü ürünlere açığım. Teşekkür ederim.
  • xaxa789 X kullanıcısına yanıt
    Elinize bir metre alın ve tavanda belirlediğiniz bir noktadan tek tek kanatların ucuna kadar olan mesafeyi ölçün.. Büyük ihtimal montajta veya takılırken kanatlar yamulmuştur. Hepsini aynı hizaya elinizle ufak bir kastırma ile getirin,böylelikle balansı düzelicektir.. Dün aynı şekilde montajladım ve kanatlar birbirinden 10 cm aşağı yukarı kaymıştı deli gibi savruluyordu oradan biliyorum :) Bağlantı ayağındaki demiri eğeceğiniz için korkmayın kırılmaz.(Çok fazla da asılmayın tabiki)
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    O 950 lira yazan fiyatın bu modeller için bir ara gerçekten o paraya satılıyor olduğu doğru. ancak marka farklı olduğundan motor kalitesi hakkında bilgim malesef yok. Bu modelin soğutması güzeldir çift yönlüdür isterseniz tavandan aşağı esinti verir isterseniz de yerden sıcak havayı alıp duvarlardan aşağı arkanızdan gelmesi için tavana yükseltir.. Kışın bile bu özelliği sayesinde kullanabiliyorsunuz.

1 metre kare için çok çok fazla bile gelecek bir ürün bu arada.. Benim 10 metre karede her yer püfür püfür.
  • sars kullanıcısına yanıt
    Tavan vantilatörleri arasında en dandik sayılabilecek modeli tavsiye etmenizdeki amacı anlayamadım. Umarım kullandığınız için tavsiye vermişsinizdir. Sırf kanatları uzun diye sesli çalışıp motor arızası veren ve saçma kanat yapısıyla yeteri kadar kuvvetli olmayan ürünü tavsiye etmek ne bileyim :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GyRFaLCoN

Tavan vantilatörleri arasında en dandik sayılabilecek modeli tavsiye etmenizdeki amacı anlayamadım. Umarım kullandığınız için tavsiye vermişsinizdir. Sırf kanatları uzun diye sesli çalışıp motor arızası veren ve saçma kanat yapısıyla yeteri kadar kuvvetli olmayan ürünü tavsiye etmek ne bileyim :):)
    https://www.bauhaus.com.tr/isitma-sogutma-vantilatorler-tavan-vantilatorleri/blas-beyaz-tavan-vantilatoru-61059771

bende bu model var sanırım aynı..
    3senedir kullanıyorum saydığın olumsuzlukların hiç biri yok
    sessiz ve 1.kademe de serinletiyor
    3.kademe de saçları havaya kaldıracak kadar rüzgar veriyor
    belkide son 3 senede aldığım en iyi ürün budur
    önceden geceleri uyumakta zorlanırken şimdi rahat uyuyorum
    ----
    ama odanın metrekaresi önemli küçük bir odada bu kanat uzunluğu fazla gelebilir dolayısıyla fazla serinlik verip sizi çarpabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 3 Eylül 2020; 14:26:2 >

• GyRFaLCoN kullanıcısına yanıt
    Ürünü kullanıyorum dandik falan değil. Sesli çalışma motor arızası falan olan illaki olmuştur her üründe olabilecği gibi bu ürünü hepten kötü yapmaz. Ben ürünü kullanarak yorum yapıyorum ama senin kullanmadığın ve bilgin olmadığı belli.
  • Merhaba koçtaştan tavan vantilatörü aldım. Resimdeki askı sabit aparatını yuvarlak dekor kartonpiyerin içine monte edemiyorum nasıl çözerim ?koçtaştan ürün alıp bu parçayı tanıyan illaki olacaktır..

Tavan Vantilatörü
     Tavan Vantilatörü

• Merhaba

bende 1+1 ev için

uygun fiyatlı tavan vantilatörü bakıyorum kumandalı 2 adet alacağım tavsiye edebileceğiniz model varmıdır

• levoank kullanıcısına yanıt

Kocyastan ennicuz modeli almıştım 3 senedir de sorunsuz kullanıyorum. Kumandalı değil

Koçtaş ve benzeri yapı marketlere girin inceleyip alın. Bauhaus vs sorunsuz oluyor genelde

• maligezgin kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim 3 kanatlı var beyaz lambasız kumandalı 230 270 arası internette

• takip...
  • Aydınlatmalı ve duvardan kumandalı tavan vantilatörü almam lazım, çocuk odası için. Bu kıstaslara uyan sadece Alsanfan buldum, onun da fiyatı 5000 ₺ üzerinde. Uygun fiyatlı bir model bilen var mı? Duvardan kumandalılarda aydınlatma olmuyor, aydınlatmalı olanlarsa ya ip çekmeli, ya da uzaktan kumandalı. Mevcut avize yerinde iki elektrik hattı yoksa, salonlar haricinde genellikle olmuyor, pervane ve lambayı duvar anahtarından ayrı ayrı kontrol edebilmek için anahtardan ekstra hat çekmek lazım diye yapmıyorlar.

Garantiyi falan es geçip kendim modifiye edeceğim en sonunda.

• qzwxec kullanıcısına yanıt

Yerinizde olsam vaktim de varsa normal bir tavan vantilatörü alır, üzerine uzaktan kumanda ile renk değiştiren ledlerden yapıştırırdım. Madem çocuk odası biraz şenlensin bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinci -- 7 Haziran 2022; 10:30:29 >
  • Alsanfan Bosphorus modelini kullanıyorum. En düşük devirde rüzgar çarpması yapmıyor. Tavsiye ederim.

Tavan Vantilatörü
  • realistic34 R kullanıcısına yanıt

Merhabalar hocam konuyu hortlatmış olacağım ama naptınız takabildinizmi? Taktiysaniz nasil taktınız fikir verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.