Teğmen
25 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 9)
Gönderileri
Merhaba, 3-4 ayda bir stabil şekilde iTunes’e yaptığım yedeklemeyi İPhone X cihazıma geri yükleme yaparken hata kodu vermeksizin yükleme işlemimi başarılı şekilde yapmıyor. iPhone bir hata oluştuğu için Taner’in iPhone’a adlı iPhone’a geri yükleyemedi hatası veriyor. Fikriniz var mıdır?

AnyTrans programı üzerinden, Kişiler, Not, Fotoğraflar gibi sekmeleri görüyorum fakat uygulama yıllık ücreti 500 lira olduğu için görmekle yetiniyorum. Bir yolu yordamı varsa rica ederim bilginizi paylaşmayı.
Merhabalar; hamilelik beklentisi içerisindeyiz. Doğum ve diğer tüm teferruatları kapsayan sigorta poliçeleri için bilgisi olan/yaptıran üstadlardan destek rica ediyorum.
Teşekkürler.
merhabalar arkadaslar. acer marka bi laptopum var. fakat bi kaç haftadır ekranı kararıyor, çizikler oluyor ve yarı kararma gbi durumla karşılaşıyorum. garantisi yok makinanın. acaba problem neyden kaynaklıdır? yaptırsam ne kadara mâal olur? şimdiden tesekkürler yardımınız için.
arkadaslar elimde acer aspire serisi mobile amd sempron(tm) processor 3300+ 2.00ghz 448 mb ram özellikli makina var. bu makinanın ram ı falan yüklelirmi? kısacası bu laptopun daha verimli kullanmak için özelliklerini yükseltmem mümkün mü, mümkümse onlar nedir? yardım için tesekkürler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
turktelekom
Takım
Galatasaray
Steam
tanerakinnn
TV
TV
Sony
Klima
Airfel
Notebook
HP
Dünyadan Futbol
Karşıyaka
Clash of Clans
SUYATAĞI
Basketbol
Pınar Karşıyaka
Kombi
Bosch
Beyaz Eşya
Bosch
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 489
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 966 (Bu ay: 154)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 258 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.