Şimdi Ara

suzuki sx4 s cross otomatik niye tutulmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
20.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar suzuki sx4 s cross in benzinli otomatik modeli subaru xv ile birlikte bu seğmentte benzinli otomatik 4x4 opseyonunu sunan iki markadan beri .fiyatları da diğer crossover modellerinden uygun ve dolu bir araba.ancak buna rağmen tutulmamasırın sebebi nadir.suzuki 4x4 de uzman bir marka ve yakıt tüketimleri genellikle katalog verileri ile uyuşuyor.1.6 otomatik 4x4 modeli aklımı çelmiyor değil.galiba eksiği crossover gibi heybetli görünmemesi ve servis ağı.bu aracı test edip de olumlu ve olumsuz görüşe sahip olanlar paylaşımda bulunursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliserpil2006 -- 10 Ağustos 2014; 13:20:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. Suzuki
    2. Benzinli (önyargı)
    3. Tasarımı hoş değil (bence)
    4. Zaten benzin+ AT+ 4x4 isteyen kuga ecoboost alıyor

ASX neden tutulmuyorsa buda o yüzden tutulmuyor mivec motorun ne kadar az yaktığını biz biliyoruz ama insanlar bilmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka koltuk baş mesafesi ciddi sıkıntı
    tipi oldukça bozuk.
    marka imajı
    aşırı yüksek fiyatla piyasaya girmesi(şu anda dolar euro o kadar çıkmışken lansman fiyatından daha uygun fiyata alınıyor neredeyse)

türkiye'de japonlar neden kötü yönetiliyor olmalı soru. zira bu araç ilk çıktığında zaten hiç satmayan bir firmanın aracıydı, resmen halkı enayi yerine koydular, oysa böyle durumlarda rekabetçi fiyatla girersin. mesele budur.
  • katılıyorum arkadaşlara. Ben de bi ara niyetlendim ve suzuki bayisine gittim. Adam sanki golf satıyor burnundan kıl aldırmıyor. Belki 1 yaşında temiz düşünülebilir. Ancak sıfır asla

• arabanın tipi hakkındaki görüşlere katılmıyorum,bence yakışıklı bir araba,,, ben daha önce grand vitara sahibi bir suzuki hayranı olarak bu arabayı 8-10 ay bekledim , bayiye gelir gelmez incelemeye gittim ve sonuç tam bir hayal kırıklığı oldu, arka koltuk baş mesafesi fecaat derecede kötüydü, ben 1.80 boyundayım ki benim boyum çok uzun sayılmaz arkaya kafayı eğmeden oturamadım,, haa arka koltuğa ben poşet koyarım veya arabaya bir grup cüce arkadaşım birgün binebilir diyorsan alınabilir ,,, arka koltuk böyleyken ön koltuk baş mesafesi çok iyi zannetme,ön koltukta oturunca 1-2 santimle kurtarıyor ,,,, bunun dışında malzeme kalitesi, ön konsol dizaynı falan filan diyecek laf yok çok güzel ,,, birde fiyat rezaleti varki o konuya hiç girmiyim, 20 kere indirim yaptılar, araba fiyatları aşırı arttı bu zamların hiçbirini yansıtamadılar da anca normale yaklaştı,,, hasılı velkelam s-cross ölü doğdu kardeşim...

geçen yıl bıl fotoğraflı inceleme yazım var, fotoğraflar uçmuş maalesef :(

http://forum.donanimhaber.com/m_81876592/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 10 Ağustos 2014; 19:47:53 >

• Ölü doğdu da ondan , lansman fiyatlari uçuk olunca öldü araba ...

Distribütörleri is bilmiyor , piyasayi okuyamiyor .

Lansmanda o uçuk fiyata ragmen uçuk satış rakamları hedeflemislerdi tam bi fiyasko oldu...

Su an mesela yeni 308 de benzer bi kaderi yaşıyor , Tutulmayan bi modeli dişli rakiplerinden bile pahali sunarsan piyasaya olacağı bu ..

Lansmanda en azindan ucuz satacaksin , araba yollarda görünür olacak .

En iyi reklam yollarda gezen arabandir...

Bi distributor eğer lansman fiyatindan bile indirime gitmek zorunda kaliyorsa isi bilmiyordur bana göre , ki bu araç için de sonradan ciddi indirime gidilmişti ..

• Bir indirim yapsalar da yıl sonuna doğru Baksan yüzüne...ben tipini ve özelliklerini çok begeniyorum....55 bin e snrof lu dolu bir araba bence güzel...benzinli tercihim...dizelle ayni fiyat bile olsa benzinli alırım o başka

• suzuki deyince akla:
    maruti, alto, küçük kamyonet, küçük minibüs geliyor. marka imajı biraz kötü
    tıpkı skoda denince çarpık bacak kamyonet, 120L model geldiği gibi
  • Suzuki olduğu iiçin VW deseler Toyota deseler hemen kaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Suzuki olduğu iiçin VW deseler Toyota deseler hemen kaparlar.

kapmazlar hocam artık biraz kafası basmaya başladı ülkenin. toyota corolla satıyor paso o da filoya.

vw ise söylemesi bile tuhaf ama benzinli modellerinde resmen diğer firmalardan daha uygun fiyat veriyor
  • Bir kere benzinli bu ülkede benzinli araç satmak zaten başlı başına zor. Birde araçta çok çıt kırıldım cılız bir görünüt var. İç platik kalitesi falanda hiç oyle aman aman değil. Eğer dizel 1.6 koysa yinede satardı bir miktar. Bakın Şimdi Mokkaya 1.6 dizel geliyor nasıl satışları artacak görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

kapmazlar hocam artık biraz kafası basmaya başladı ülkenin. toyota corolla satıyor paso o da filoya.

vw ise söylemesi bile tuhaf ama benzinli modellerinde resmen diğer firmalardan daha uygun fiyat veriyor

1.'si corolla perakende satışta şu an Türkiye'nin en çok satan markası.

2.'si vw'nin ucuz fiyat verdiği falan yok. Hangi aracı uygunmuş?
  • Kötü reklam ve kötü fiyat politikasının sonucu tutulmadı.

Bir de çok rakibi var Türkiye'de hem fiyat hem de nitelik olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

quote:

Corolla perakendede cok basarili, katiliyorum.

VW ise benzinli manuel araçlarini gerçekten ucuza satıyor. Perakende adetlerini buradan sağlıyor. Yuksek fiyat çektiği dizel ve otomatik modellerini ise ciddi indirimler ile filo pazarına satıyor. Bugün VW'nin satışlarinin içindeki filo payi renault'nunkinden 1 gr az değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

quote:

toyota'ya şimdi baktım haklısınız hem filoya hem bireysele deli satıyormuş.

vw ise benzinli manuel'de gerçekten uygun fiyat veriyor. bu arada herhalde vw'yi savunacak son insanım. ama pejo'nun falan yaptıklarından sonra cidden öyle.

hatta yeti falan dizel otomatik olarak bile uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: AO

Bir kere benzinli bu ülkede benzinli araç satmak zaten başlı başına zor. Birde araçta çok çıt kırıldım cılız bir görünüt var. İç platik kalitesi falanda hiç oyle aman aman değil. Eğer dizel 1.6 koysa yinede satardı bir miktar. Bakın Şimdi Mokkaya 1.6 dizel geliyor nasıl satışları artacak görün.

1.6 L dizeli var. Multijet kullanıyor adını değiştirerek. 2 çekerinin deneme sürüşünü yapmıştım, rahat gidiyor araba. 4x4 modelini deneyemedim.

Kısaca 1.6 dizelinin 2 çekeri var, 4 çekeri var, ama otomatik vitesi yok. 1.6 benzinlisinde hepsi var.
  • Bizde 2013 model glx i var. 5 yıl garantisi devam ediyor. Taş gibi araba tüketimi 6.8 litre. Koltuk ısıtma panoramig sunroof bixenon farlar deri döşeme daha nolsun

• Tam daha gelmedi diyecektim ki... eski konuymuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.