Şimdi Ara

Survivor 2022 (5167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
124.260
Cevap
55
Favori
2.935.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51655166516751685169
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2022

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2024)
Giriş

Batuhan'ın elenmesi yakın bence dün yarışmadan önce verdiği röp.te biraz üstü kapalı sitem etti gibi zaten.

hatta fragmanda nisa ayşe ile sema'ya boşuna sallamadı bence yine 2 kadının arasından çok önemli bir erkeği eleyecekler gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T0RNAD0 -- 27 Mayıs 2022; 10:20:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Ayşe dokunulmaz olacak,bugün 6 sayı aldı. Anıl-Batuhan arasında geçer konsey. 2 kayıp olursa ikisi de girer. 3 tane kaybederler ve Ayşe dokunulmazlıktan düşmezse de Adem girer.
    Anılla batuhan kafa kafaya verip takımdaki en iyi yarışmacı biziz neden adem, sema değilde biz giriyoruz potaya diye sorsunlar kendilerine.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu hafta sağlam bir pota görecez ve evrim elenecek bence

Batuhan Anıl Hikmet Evrim potası görebiliriz bu hafta

• Ayşeyi bence dokunulmaz olmasada yazmalar, geçen hafta adem aday olayım falan diyordu bu hafta ademi yazarlar bence ilk önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T0RNAD0 kullanıcısına yanıt
    Neye sitem etmişti hocam hatırlayamadım,mavi takım survivor yaşamıyor olayı mı ?
    Bu haftalarda elenmez normalde,kemik oyuyla son 6-7’si var direkt. Performansı toplaması lazım ama mesela Ayşe perf yaptı ve aday olamayacak bu hafta.

• ayşe'nin performans yapma sebebi daha çok oyuna çıkıyor ve karşıda yine çok oyuna çıkan bir evrim var.yanında bonus olarak vasat bir nisa var.

şuan mavi erkeklerinde ardahan,yasin gibi isimler olsa ve çok çıksa batuhan'ında performansı olmuş olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T0RNAD0 -- 27 Mayıs 2022; 12:54:40 >
  • Evrim dururken Berna,Yağmur,Seda ve Sude'nin elenmesi gösteriyor ki Survivor'da yarışıyorsan herşeyi yap ama kesinlikle 4-5 kişi toplanıp bir kişiye cephe alma.

Kalan yarışmacılara da bakılırsa Evrim'in potada eleyebileceği kimse kalmadı ilk girdiği potada elenir bir sürpriz olmazsa.

• Kante1907 K kullanıcısına yanıt

Hocam ben Evrim'in acunmedyanın ajanı olduğunu düşünüyorum. Resmen içeriden bir kişi çıkartmak için yapılmış proje. Girdiği potalardan çok saçma şekilde çıktı. Özellikle Barış'la aynı potada Barış'ı elemesi iyice kıllandırmıştı bir de 2-3 ay öncesinde hatırlarsanız belki,aynı anda iki kişinin tekli parkurda geçtiği oyunların yoğun olduğu dönemde Acun'a artistlik yapan sadece oydu.Nagihan'la itişiyorlardı sürekli. "Bütçeyi niye kısıyorsunuz paranız mı yok, niye tekli parkur yapıyorsunuz." falan diye baya Acun'la konseyde dalaşıyordu. İçerideki köstebek olduğunu düşünüyorum ben, o dalaşmaları da tam kafadaki köstebek imajını silmesi için koyulmuş skriptler.

• Evrim tabii ki Acun'un elemanı. o kadar potadan çıkması imkansız ötesi

prodüksiyon ekibi bu tosbağa'ya hikaye yaratttı işte

her sene bir yarışması prodüksiyonun elemanı oluyor

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

bu sene birden fazla prodüksiyon elemanı var. bana göre exxen veya tv8de en az bir programa çıkmış eleman net acun'un elemanıdır. bu tanımlara uyanlar ; evrim,nisa,ogeday,berkan

• yalnız bugüne kadar facebook'ta survivor sayfasına hiç girmemiştim bugün bi girip bakayım dedim twitterdaki kitle karaysa burdaki kitle ak o kadar zıtlar birbirlerine hangisi genel izleyici bilemedim.  

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    bu akşamki dokunulmazlıkta damperli kamyon evrim 6 sayı almış via: goldbilgi
    Hocam kadın ısrarla elenmedi,şimdi de Ayşe’nin istatistiğini parlatıyor. Ayşe zaten baya az oyuna çıktığı için daha kolay yükseliyor şu an.

Şaka? Gerçi çubuk attıkları bir oyunda 5/5 yapıp Nagihan'ı kudurtmuştu. 6/6 yaptıysa helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 27 Mayıs 2022; 14:44:54 >
  • Gold Bilgi 🦅twitter
    “1. Dokunulmazlık + İletişim 🔵 > ✅ #SurvivorAllStar2022”
    https://twitter.com/gold_bilgi/status/1530124687279366145?s=20&t=bryZSUDsbhxhjwQk7iJRKg

Torpilli Tosbağa şov

Acun yine bir şeyler deniyor. Evrim ve 6 sayı almak? Hiç inandırıcı değil. Nisa oynamasa bile inandırıcı değil.

• Kırmızılar bi alsaydı şu iletişimi süper olacaktı. Yalnız yarının fragmanı %99 Batu ile açılır diyorum daha şimdiden. Akşam konsey sorunlu geçer,Ayşe dokunulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egeozbaran -- 27 Mayıs 2022; 15:4:0 >

Ayşe de Acunun torpillisi. Nagihan da öyle. Adem de öyleydi ama çok favori olunca Adem gözden çıkarıldı. Onu oyunlarla performansını düşürerek bitirme peşinde.

Torpilli olmayanlar: Ayı Hikmet, Batuhan, Atakan. Şu 3 isme yazık valla kazıya kazıya ilerliyorlar.

• İşin daha da vahimi var. Evrim nasıl geçen haftaki potaya girmez? Çok net kurgu. İlk yazılan isim Berkan oluyor. Yanına Hikmet geliyor. %60 a yakın oynayan 2 kişi yazılıyor %33 lük Evrim yazılmıyor. Akıl var mantık var. Gelmiş Haziran ayına ismi çıkmıyor? Hiçkimse erkek elemesi olsun, dışarda kalmayalım saçmalığına girmesin zaten bireysele 1-2 hafta kalmıştı geçen konseyde.

• Ayse perf 1.si olursa kirmizilardan kim potaya girer sizce ?

• 
Sayfa: önceki 51655166516751685169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.