Şimdi Ara

Survivor 2022 (5165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
124.260
Cevap
55
Favori
2.935.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51635164516551665167
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2022

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2024)
Giriş

Yok hocam ne breyseli bu acur daha 4 er kalana kadar oynatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dianz kullanıcısına yanıt

Survivor  2022 

• Survivor  2022

ilk 3'e bak evrim'in ekmeğini yemeye devam Survivor  2022  @BullPoweR7

• BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    katılıyorum anıl son 2’ye kalırsa nagihan dışında herkesi rahat yener.

yalnız nagihan ilk dönem gibi favori değil ya biraz geri planda kaldı bence. nedense anıl-ogeday finali hissediyorum uzun zamandır ama mantık olarak anıl-nagihan daha yüksek ihtimal

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bireysele kadar Sema Nagihan istatistiği eşitlenebilir eşitlenmese de yakınlaşır. Allah aşkına Ayşe gibi bir yarışmacının şu oranları mantıksız ya. İstediği kadar iyi olsun. Ayşe gerçekten Acun'un favorilerinden biri. Geçenlerde diyordum ya Ayşe'ye gelenler aşırı saçma hata yapıyor diye. Bak o bile kafamda daha net oturmaya başladı. Ayşe'nin atışları istediği kadar iyi olsun hatta Evrim bile olsun ama Nisa ve Nagihan varken bunlarla her gün en az 4 oyun oynarken %57 Ayşe gibi yavaş bir yarışmacıya göre aşırı fazla.

Bir de düşündüğüm diğer konu da Adem çok net gözden çıkarılmış. Puzzle oyunlarında aşırı artış var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 27 Mayıs 2022; 0:45:16 >
  • Ben niye ağlayayım ya. Ben dalgamı geçerim, eğlenceme bakarım.

Zaten yazmışım kimse karışamaz ne yaptığına diye.

Müdahale edip akışına bıraktığı da oluyor ki zaten insanların tepkilerinden bu çok net anlaşılıyor.

Asıl sen niye millet kurgu derken bu kadar alınganlık yapıp ağlıyorsun onu anlamadım.

Valla senden ezik biri daha yok bence

• evohan kullanıcısına yanıt

Ayşe olur Acun Ayşe ile ilgili sinyalleri çok verdi ;)

• Musashi-R kullanıcısına yanıt

ben kurgu yazanların alayını blokluyorum hocam, uğraşılmaz inan. genelde ünlü karşıtı oluyor bu adamlar. adem hikmete karşı kazandığında adam oyuna kurgu diyor, başka oyunu hikmet aldı mı mağdur tokatlıyoruz oluyor. nagihan elli tane oyun alsa ses yok ama kaybederse ayşeye, düzceli kezbanı parlatıyorlar falan yazılıyor burada Survivor  2022 

kurguysa diğerinin kazandığına da kurgu diyeceksin, eğer kurgu varsa orada tek bir masum adam yok demektir. herkes görüyor oyunu, bi kurgu varsa herkes göz yumuyor. takıma göre oyun ayarlama falan tamam zaten bunu hep yapıyorlar. evrim gibi hantallar orada kötü gözükmesin diye biz 10 metrelik engel dolu parkur izliyoruz mesela burada, ama kurgu var diyorsan izleme zaten nasıl zevk alacaksın izlemekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cash-mkhitaryan -- 27 Mayıs 2022; 0:49:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Acun yapma bu ucuz işleri.. Nisa orada uyuyor falan :) çok ucuz işler bunlar ya

Yani orada programı sunarken, ödülü bile söylediğinde hata yapınca zilyon defa tekrar ediyorsunuz

Orada yarışmacı uyuyor müdahale etmitorsunuz yani :) bizde yedik..

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

ben kimseye küfür etmiyorum hakaret etmiyorum. burada bullpower hocamla atışıyoruz her günkü gibi biz ciddi birşey yok ortada konuyu memleket meselesi haline getiren sensin.

tamam sen ağasın paşasın hadi işine bak dostum.

• Hikmet'in Anılla olan olayındaki 3 saniye cezayı normal bulanlar bugün dolmacının Berkan'a yaptığı harekete ceza verilmemesini normal görüp de kurgu işlerinde Hikmet'in Adem'in x'in y'nin konusunda görüş belirtmesin bence. Çünkü göz göre göre izlediği haksızlığı göremiyorlar.

• cash-mkhitaryan kullanıcısına yanıt

Lan yazdık ya mavi takımın kazandığı Sude'nin potaya girdiği oyunun da krugu olduğunu...

Kaç kişi yazdı burada...

neyse sen blokla kafası basmayan adamla muhatap olmak yemin ederim zor...

Aynı şu muhabirin resmi gazetede yayınlandı diyim karşısındaki adamın inanma sen onlara uydurma dediği adam gibisiniz

puzzle nagihan'a da yaramaz yalnız. Survivor  2022 

• T0RNAD0 kullanıcısına yanıt

Ben memleket meselesi haline getirmiyorum zoruna gidiyorsa mesajlar engellersin...

Kapasiten yetmiyorsa laf yetiştirmeye tartışmaya o zaman hiç girme.

Hadi güle güle

• T0RNAD0 kullanıcısına yanıt

Puzzle Nagihan'a yaramasın da yaramamasına da atış sayısı artarsa Nagihan 1-2 atış geride de gelse kazanır oyunda. Sema'ya karşı da Ayşe'ye karşı da hiç farketmez. Az çok yarışmacıların potansiyelini biliyoruz zaten. Ancak puzzle en çok Adem'e yaramaz. Karşısında 4-5 tane iyi erkek var. Nagihan'ın puzzledan etkilenme oranı Adem'e göre %10 falandır. Adem puzzleda geride kalırsa karşısında zaten çok daha iyi atış yapan 3-4 yarışmacı bulacak. Hikmet ondan sonra Ogeday Anıl Berkan falan. Adem kolay oyun kazanamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 27 Mayıs 2022; 0:53:19 >

birde son dönemde ikili temaslarda murat'ın şu söylemi moda oldu.

''devam ettikleri için oyunu durdurmuyoruz.'' bundan tepki almış olmalılar ki genel izleyiciye açıklama gereği duyuyorlar.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

sen bloklayacağım kadar önemli biri değilsin ya

belaltı konuşan, seviyesiz, dengesizin birisin.

• cash-mkhitaryan kullanıcısına yanıt
    Gerçekten öyle.

İşlerine gelince kurgu yok, işlerine gelmeyince kurgu var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dada12 D kullanıcısına yanıt

Bu sene genel izleyici kitlesi hiç yok denecek kadar az. Hikmet'in genel izleyici kitlesinde en çok karşılığa sahip olduğunu düşünüyorum. Özellikle beğeni sayısının arttığı fragman yorumlarında ve facebook'ta daha net belli oluyor. Kalan isimler konusunda çok net bir şey de diyemiyorum. Adem bu sene asla şampiyon olamaz ona kesin eminim. Ogeday'ı finale Nisa'nın kitlesinden dolayı koydum. Yani o ihtimali yoksa asla koymazdım bu sene çok vasat şuanda. Adem çıkamaz finale eğer oyunlarla çıksa bile kazanamaz. Berkan'ı direkt eliyorum. Atakan konusunda da şüphelerim var. Yani bazı konularda aşırı sinsi ve korkak davranıyor. Bence o da zor. Anıl'ı finalde yenebilecek tek kişi Nagihan. Yarı finale genel izleyici kitlesi ne kadar etki edecek ordan Nagihan çıkabilir mi her şey buna bağlı işte. Sema'nın belki Nagihan'a karşı ılımlı konuşup kadın olarak onu desteklemesi işleri değiştirebilir çünkü Sema o zamana kadar elenir muhtemelen.

• 
Sayfa: önceki 51635164516551665167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.