Şimdi Ara

Suriyeli Çeteler, İzmir’de Sokak Hakimiyeti Kurmaya Çalışıyorlar!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
10.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
234 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SURİYELİ ÇETELER İZMİR'DE SOKAK HAKİMİYET KURMAYA ÇALIŞIYORLAR
    https://www.youtube.com/watch?v=QFSgGOKW6Ao
    haberiniz.com.tr
    Suriyeli Çeteler, İzmir’de Sokak Hakimiyeti Kurmaya Çalışıyorlar!
    https://haberiniz.com.tr/gundem/suriyeli-ceteler-izmirde-sokak-hakimiyeti-kurmaya-calisiyorlar-17072021

İzmir’de 5 Suriyeli, 2 Türk vatandaşını önce darp etti, ardından bıçakladılar. Hastaneye kaldırılan vatandaşlar yaşam mücadelesi veriyorlar.

Dün gece yarısı saatlerinde, İzmir’in Çamdibi semtinde MA plakalı araçları ile ters yönde hızla ilerleyen 5 Suriyeli, karşıdan gelen kurye ile tartıştılar. 5 Suriyeli, yalnız başına olan genci tartaklarken, o sırada olay yerinden geçen Ziya Demirci duruma müdahale etti.

Müzisyenlik yaptığı ve düğünden çıkıp evine gitmekte olduğu öğrenilen Ziya Demirci’nin (Z. D) Suriyelilere, gencin yalnız olduğunu ve vurmamaları gerektiğini söylediği ve Suriyelilerin kurye genç ile Ziya Demirci’ye saldırdığı öğrenildi.

Arbede esnasında bölgede bulunan 10 kişilik başka bir Suriyeli grubun olaya dahil olduğu, Suriyelilerin kuryeyi kolundan, Ziya Demirci’yi ise göğsünden bıçakladıkları bildirildi.

Genç kurye ve Ziya Demirci isimli vatandaş Ege Üniversitesi hastanesi Göğüs hastalıkları bölümünde ölüm kalım savaşı verirken, 5 Suriyelinin olay yerinden hızla kaçıp uzaklaştıkları görüldü.

Biz bu cahil cühela dediğiniz halimizle bugünleri öngörmüştük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigFella -- 18 Temmuz 2021; 0:11:23 >

• Çarşamba-Cumartesi arası eşimle Adana'ya gittik bir kaç günlüğüne.
    En son dönmeden önce Cuma akşamı Adana'lılar bilir merkez parkı denen yeri merak ettik.Gidelim dolaşalım dedik tam akşam üzeri.
    Oralarda koca koca yeşillik alanlardan birisinde hiç abartmıyorum en az 40 tane Suriye'li müslüman göçmen kardeşimiz ! toplanmış.
    Kocaaa çayırda 20 tanesi falan atletleri ile maç yapıyor,kalan yaklaşık 15-20 kişide onlara tezahürat yapıp hayvan gibi bağırıp çağırıyor.

Yine parkın her tarafında yayılmışlar ailecek geziyorlar,selfi çekiyorlar.
    Parkın bir yerinde 4-5 yaşında bir çocuk ana-babası önünde elinde sopayla süs ağaçlarına vuruyor,babası olacak mahluk onu videoya çekiyor :) geçerken kızayım dedim eşim koluma girdi bırak lanet olsun başımız belaya girmesin diye
    Yemin ederim midem bulandı,kendi ülkemden utandım.

Sorsan hepsi ağaabeyy savaş var,savaştan kaçtık diyor.

Ulan o kadar çok şey yazasım varki ırkçılık olacak diye susuyorum.
    En kötüsü de bugün daha iyi günler.Belki 5-6 sene sonra oralarda onlar izin verirse gezebileceğiz.
    Eğer ki bunlara benim emeğimden,benim vergimden,benim rızkımdan bir kuruş dahi gidiyor ise HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN

Bu suriyelilere bunca olumsuzluğa rağmen fazla para diye ev verip düşük maaş diye iş veren kim varsa

eğer günün birinde bu bela kendi başlarına sararsa kimse ağlamasın

bunlara ev kiralayan dükkan kiralayan bunların bunca pisliğini görüp mekanına alan barındıran herkes bilsin bunu

ÇÖKÜN ÖNE ÇIKAR BUTONUNA

• Ben kendi ülkemde kendi milletim olan kişiler tarafından sokakta tacize uğradım kaç defa. Bırakın boş milliyetçiliği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim770

Ben kendi ülkemde kendi milletim olan kişiler tarafından sokakta tacize uğradım kaç defa. Bırakın boş milliyetçiliği.

gözün aydın artık 5 milletten daha ağır şekilde uğrayabileceksin, bizimkilere sıra gelmeyecek. Kurtuldun   

• Bu tür provakatif olaylar artabilir gündemde göçmenler varken. Dikkatli olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 18 Temmuz 2021; 0:24:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Memlekete yeteri kadar doldurdular artık haber yapılsa da önemli değil. Şu anda yapılan haberler belki de insanları alıştırmak içindir. Yarın bunlar da herkese normal gelmeye başlar.

• Kendi memleketlerinden Yusuf Yusuf kaçanlar burada aslan kesiliyor. Yüz bulduklarindan hep bunlar.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Kötü yola düşürmeseler bari bu elemanı hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İzmir Çankaya'da bunların kolonileştikleri bir yer var. Metrodan çıkınca biraz yürüyüp sağ tarafta ara bir sokak. Her tarafta Arapça tabela vardı orada hatta 3 sene önce. Bir gün orada bir firmayla işim varken o sokağa girdim. Tabii firma da bu bahsettiğim yerde ve kaçak olarak Suriyeli çalıştırıyordu. Ben de üzülüyordum açıkçası. İşte Suriyelilerle ilgili fikrim nötrken durduk yere bana omuz atıp tip tip bakmalarıyla o gün nefretimi kazanmışlardı. Bu haberi okuyunca yaşadığım olay aklıma geldi şimdi. Umarım bu iki kardeşimizi Suriyeli terörüne kurban vermeyiz.

• İbrahim770 kullanıcısına yanıt
    Çüş oha yuh. Bırakıp gidelim ülkeyi suriyelilere o zaman paşam uygun mu senin için?

Kendi milletinden kişiler çocukluğunda birşeyler yapmış sana belli. Normal bir kişilik değil bu.

• resmen ülkenin altını dinamitliyorlar hala normalleştirme çabaları, siyasetiniz partiniz batsın, demek ki çıkar için vatan millet hak getire, ne çok çürük çıkarmış bu millet içinden ki, bu olaylar kanıksama noktasına gelinmiş

Ne yazayım şimdi sana ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Umariz digerleri tarafindan da en agir sekilde tacize ugrarsin

• Türk gençlerini işe almadınız bunları sigortasız çalıştırdınız, Türk'e ev vermediniz bunlara kelle başı para alarak ev verdiniz, ben üzülmüyorum umrumda değil ölen ölsün kalan kalsın takdir-i ilahi kendi düşen ağlamaz.

• Biz "bunlar ülkenin başına bela olacak, defolup gitsinler" dediğimizde bizleri "bunlar din kardeşimiz, bunlar ensar" diyen, bizleri ırkçılıkla suçlayan bit yavruları nerede?

Afganının ayrı suriyelisinin ayrı islamcısının ayrı ...... (fill in the blanks)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devotion -- 18 Temmuz 2021; 3:25:48 >
    Bugün de bütün değişikler forumda online

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çarşamba-Cumartesi arası eşimle Adana'ya gittik bir kaç günlüğüne.
    En son dönmeden önce Cuma akşamı Adana'lılar bilir merkez parkı denen yeri merak ettik.Gidelim dolaşalım dedik tam akşam üzeri.
    Oralarda koca koca yeşillik alanlardan birisinde hiç abartmıyorum en az 40 tane Suriye'li müslüman göçmen kardeşimiz ! toplanmış.
    Kocaaa çayırda 20 tanesi falan atletleri ile maç yapıyor,kalan yaklaşık 15-20 kişide onlara tezahürat yapıp hayvan gibi bağırıp çağırıyor.

Yine parkın her tarafında yayılmışlar ailecek geziyorlar,selfi çekiyorlar.
    Parkın bir yerinde 4-5 yaşında bir çocuk ana-babası önünde elinde sopayla süs ağaçlarına vuruyor,babası olacak mahluk onu videoya çekiyor :) geçerken kızayım dedim eşim koluma girdi bırak lanet olsun başımız belaya girmesin diye
    Yemin ederim midem bulandı,kendi ülkemden utandım.

Sorsan hepsi ağaabeyy savaş var,savaştan kaçtık diyor.

Ulan o kadar çok şey yazasım varki ırkçılık olacak diye susuyorum.
    En kötüsü de bugün daha iyi günler.Belki 5-6 sene sonra oralarda onlar izin verirse gezebileceğiz.
    Eğer ki bunlara benim emeğimden,benim vergimden,benim rızkımdan bir kuruş dahi gidiyor ise HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN

• En ufak suça karışanı direkt sınırdışı edeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

Türk gençlerini işe almadınız bunları sigortasız çalıştırdınız, Türk'e ev vermediniz bunlara kelle başı para alarak ev verdiniz, ben üzülmüyorum umrumda değil ölen ölsün kalan kalsın takdir-i ilahi kendi düşen ağlamaz.

Bu suriyelilere bunca olumsuzluğa rağmen fazla para diye ev verip düşük maaş diye iş veren kim varsa

eğer günün birinde bu bela kendi başlarına sararsa kimse ağlamasın

bunlara ev kiralayan dükkan kiralayan bunların bunca pisliğini görüp mekanına alan barındıran herkes bilsin bunu

ÇÖKÜN ÖNE ÇIKAR BUTONUNA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 18 Temmuz 2021; 7:59:22 >
  • akp

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.