Şimdi Ara

Suriyeli Çeteler, İzmir’de Sokak Hakimiyeti Kurmaya Çalışıyorlar! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
10.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
234 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam dediğiniz yer hotellerin bulunduğu yere yakın mı bugün bende denk geldim adamlar resmen mini Suriye yapmışlar fırını bakkalı vsvs her şey vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyelilerin hepsine bunu söylemek doğru değil lakin bir çoğu ciddi sıkıntılı tipler. Ülkelerindeki savaştan kaçıp burada üstünlük mücadelesi vermeye çalışıyor. Bayramlarda ziyarete gidenleri ve olaylara karışanları direk sınır dışı edeceksin. Bir daha Türkiye'ye giremeyecek başka bir formülü yok.

Seni savaştan koruyan bir ülke var karşında ama yediği kaba sıçmaya hevesli bir de topluluk var.

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim770

Ben kendi ülkemde kendi milletim olan kişiler tarafından sokakta tacize uğradım kaç defa. Bırakın boş milliyetçiliği.

Yani bir arap tarafından taciz edilmen sıkıntı olmaz sana?

• Lafı anlamayanlar var. Ben taciz edilmekten hoşlanıyorum demedim. Şu ana kadar hiç bir yabancı tarafından taciz edilmedim. Bizimkiler durduk yere taciz ediyor ama. Yani benim de karşılık mı vermem lazım

• Bunlar daha çoğaldıkça böyle olaylar olucak almayın şunları ülkeye vallaha bıktık afganı suriyelisinden yemin ediyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nerede forumun milli gavatı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

Çarşamba-Cumartesi arası eşimle Adana'ya gittik bir kaç günlüğüne.
    En son dönmeden önce Cuma akşamı Adana'lılar bilir merkez parkı denen yeri merak ettik.Gidelim dolaşalım dedik tam akşam üzeri.
    Oralarda koca koca yeşillik alanlardan birisinde hiç abartmıyorum en az 40 tane Suriye'li müslüman göçmen kardeşimiz ! toplanmış.
    Kocaaa çayırda 20 tanesi falan atletleri ile maç yapıyor,kalan yaklaşık 15-20 kişide onlara tezahürat yapıp hayvan gibi bağırıp çağırıyor.

Yine parkın her tarafında yayılmışlar ailecek geziyorlar,selfi çekiyorlar.
    Parkın bir yerinde 4-5 yaşında bir çocuk ana-babası önünde elinde sopayla süs ağaçlarına vuruyor,babası olacak mahluk onu videoya çekiyor :) geçerken kızayım dedim eşim koluma girdi bırak lanet olsun başımız belaya girmesin diye
    Yemin ederim midem bulandı,kendi ülkemden utandım.

Sorsan hepsi ağaabeyy savaş var,savaştan kaçtık diyor.

Ulan o kadar çok şey yazasım varki ırkçılık olacak diye susuyorum.
    En kötüsü de bugün daha iyi günler.Belki 5-6 sene sonra oralarda onlar izin verirse gezebileceğiz.
    Eğer ki bunlara benim emeğimden,benim vergimden,benim rızkımdan bir kuruş dahi gidiyor ise HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN

Hocam devletimiz her kelle başı para alıyor Suri kardeşlerden (!)

Sen ben ülkeye fazlalık olarak görünüyoruz.

• İzmirdeki mardinliler bile birşey yapamıyor bunlara. Önceden kale, ballıkuyu tarafında romanlar varken onları kovup mardinliler yerleşti. Şimdi suriler mardinlileri kovuyor.

Bir iki olay çıktı suriler acayip kalabalık. Zaten adamlarda kimlik yok birşey yok seni vursa kim vurdu belli değil. Ölür gidersin katilin bulunmaz.

O taraflara bir sürü polis ve bekçi kondu da ne oldu? Görüntü sadece. O taraflarda oturanlar neler anlatıyor millet inanmaz.

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt

çağırmadılar mı o heybetli aşiretlerini.

şaka maka ama aşiretide ürküyorsa durum çok vahim .

• Yeni gelecek iktidarın bunlara askeri operasyon yapıp alayını sınır dışına mik-tir etmesi lazım, yoksa birkaç seneye kadar bunlar iyice palazlanıp bireysel silahlanmayan Türkler güvende olamayacak. Bu vatansızları arınma gecesindeki gibi tek tek avlamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devotion -- 18 Temmuz 2021; 23:56:17 >
  • Evet orası, tam Kadifekaleden iniş ile Çankaya arası müthiş

• Maaşlı AK TROLLER Hayatlarından şimdilik memnunlar..
    Elbet zamanı gelince bu işin Ucu size de dokunacak..
    Az sabır.. Akın Akın geliyorlar.. 1 kaç seneye kalmaz iyice palazlanırlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet otellerin olduğu yerin karşı sokağı.

• serafon kullanıcısına yanıt

sınır dışı derken araca bindirip memleketine göndermeyi mi diyorsunuz? bayram ziyaretini yapar sonra yürüyerek sınırdan tekrar gelirler, mayın yok tel örgü yok hiç bişey yok, yolu bedavaya getirmiş olurlar sadece belkide o yüzden yapıyorlar bunları ama gönderen yok   (bi zamanlar içerde beleş geçinmek için suç işleyen dışarda hiç bir şeyi olmayan insanlar gibi)

• Hey gidi Çamdibi gibi semt kültürünün olduğu yerde bir de.. 15-20 sene önce olsa Beşok'lar sırf bu olay için bir iki tanesini aynı akşam vururdu..

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Hey gidi Çamdibi gibi semt kültürünün olduğu yerde bir de.. 15-20 sene önce olsa Beşok'lar sırf bu olay için bir iki tanesini aynı akşam vururdu..

Beşoklar mı kaldı? Ya öldüler ya cezaevindeler. Arkadaşımın babası 15 sene önce çamdibinden ev aldı mahalleli burada oturmayıp kiraya verecekseniz herkese evi veremezsiniz demişti kendilerinden birini kiracı olarak gönderdiler.

Şimdi bitti oralar.

• mert_özcan kullanıcısına yanıt
    Ben Adana'dan kaçtım yurtdışına.. gerçekten adana mini Suriye olmuş... Eşimle cocuğumla o parkta bende gezemiyorum, Allah hepsinin belasını versin yerle yeksan etsin inşallah..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kim suriyelileri kapı dışı edeceğim derse oyum ona olacak parti farketmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoxGolls kullanıcısına yanıt

İstisnalar kaideyi bozmaz, %99'u böyle bunların, ülkedeki en mağara adamından bile daha geri kafalı çoğu.

• İbrahim770 kullanıcısına yanıt

O kadar çok yani nasıl oldu bu peruk takip etek mi giyip sokakta dolaşıyordun ilginç ..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.