Şimdi Ara

Suriyeli Çeteler, İzmir’de Sokak Hakimiyeti Kurmaya Çalışıyorlar! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
10.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
234 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çocukluğumda, mahalle kavgaları olurdu, başka mahallenin çocuğu oradan geçmezdi, gecerse dövmeler, sopalar tekmeler havada uçuşurdu. Sözde mahallesini koruyan gençlik.

Aradan 30 35 sene geçti. Başka ülkenin gençleri, ülkeyi ele geçirmiş ama kimsede tık yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ufak suça karışanı direk yallah. Ayrıca sınırdan sürekli 20 25 yaş erkek geliyor, aralarında bir tane kadın yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devotion

En ufak suça karışanı direk yallah. Ayrıca sınırdan sürekli 20 25 yaş erkek geliyor, aralarında bir tane kadın yok.

Bir yandan kimseyle yatıp üreyemeyeceklerinden güzel ama öte yandan bu adamlar kadın kız bulamayınca ne yapacaklar?

Diğer ülkeler gibi zorunlu kamplarda kalmıyorlar sokağa salıyorlar Türkiye'de.

• Davutoğlunun Osmanlı fantezisinin sonu. Adam sırıta sırıta milyonları ülke başına bela etti

• Ben bu suriyeliler yüzünden silah almayı düşünüyorum. Karımla çocuğumla yolda yürürken bunlar birşey yapmaya kalkarsa kendimi savunmam lazım. Artık nolursa vebali tayyip'in başına..

• Nasıl bir durumun içine düştük yarabbim!!

Hani savaş çıkar. Gidersin çatışırsın. Şehit olursun.

Ülkeyi bilinen taarruz yöntemiyle, ele geçiremeyeceklerini anlayınca, böyle derinden işgal ediyorlar.

Elimizden hiçbir şey gelmiyor. Yada elimizden gelmesi gereken çok şey varken biz farkına varamıyoruz, yada bizde bir basiretsizlik var.

Sonunda delireceğiz...

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Evine al bunlardan madem ümmet kardeşin desek cevap vermez kafasını çevirir der ben papua yeni ginede ki tanıdıklarımın yanındayım Türkiye çok güzel ama burada düzenim var  

• Ekonomi bozulur düzelir eyvallahda bu suriye konusu Türk milletine atılmış en büyük kazıktır. Milli güvenlik sorunudur, tsk'yı fetö ile el ele vererek darma duman ettiler. Normalde Atatürkçü subaylar tsk'dan tasviye edilmeseydi bu olanlara asla izim vermezlerdi. Bunlar seçimi kaybetse, yerine kim gelirse gelsin bu etnik çöpleri ülkeden gönderemez. Türkiye'nin dört bir yanına dağılan 5 milyon kişiyi toplucanda sınır dışı edicen, çok zor.. Düşündükçe moralim bozuluyor eldende bişey gelmiyor.

• x3x kullanıcısına yanıt
    Bu olaylar üstüne afganlar da geliyor büyük sıkıntılı günler yakın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şuan ege bölgesinde tatildeyim. İzmir kordon vs sahil bitmiş zaten tamamen Suriyeli ve geceleri rezillik dolu. Adım başı kavga. 2 gün önce kuşadasındaydım heryer suriyeli herkesin karısına kızına bakıyorlar. Dün çeşmedeydim ılıcıda plajda , ses bombası açık arapça şarkılar oynamalar felan. Ülkenin durumu içler acısı vay halimize…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kimse sesini çıkarmadığı devlet uyuduğu icin çok normal durum. Boğaziçinde iki ogrenci protesto hakkini kullandi diye yaka paça gözaltına al suriyeli kopek sürüsü birçok suça karışsın kadinlara salya akitarak baksin bayramda Suriye'ye gitsin gelsin elini kolunu sallayarak gezsin memlekette hakmi hu

Yakinda afgan ve afrikali mafyada cikar hatta istanbulda afrikali mafya gruplarinin çıktığını soyleyen bir arkadaş vardi forumda

• Devotion kullanıcısına yanıt

Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir uygulama yok yine bir ilki başardık turkiye olarak

• Bundan 10-15 yıl sonra Damadınız veya Gelininiz Suriyeli,Afgan olabilir alışacağız arkadaşlar gelenler geri gitmeyecek.

Kürtlere alıştık bunlara da alışmak zorundayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Çocukluğumda, mahalle kavgaları olurdu, başka mahallenin çocuğu oradan geçmezdi, gecerse dövmeler, sopalar tekmeler havada uçuşurdu. Sözde mahallesini koruyan gençlik.

Aradan 30 35 sene geçti. Başka ülkenin gençleri, ülkeyi ele geçirmiş ama kimsede tık yok..

Ne yapsın halk? Sokağa çıksa halk, terörist ilan ederler. Protesto yapsalar fetöcü derler. Halkın yapacağı tek şey sandıkta oy vermek olacaktır.

• Herhangi bir dini inancım yok ama şunlar şu ülkeden gittiklerinde sevinçten şükür namazı kılıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Routinues -- 20 Temmuz 2021; 14:52:36 >
  • Önümüzdeki seçim sadece Suriyelileri değil tüm mültecileri yolluyacak parti veya bağımsız aday kim olursa oyumu alacak.

• mert_özcan kullanıcısına yanıt

Bu birazda halkın tepkisizliginden kaynaklanıyor.

Böyle bir şeyi Karadeniz'de yapabilirler mi sence. Trabzon Giresun Zonguldak

• Daha önce de yazdım, Beşiktaş'ta 7-8 kişilik gruplar halinde gezen Suriyeliler var, sokak aralarında, başıboş, o kaldırımdan bu kaldırıma resmen hap almış gibi akıyorlar. Para, sigara istiyorlar. Bunlar, ülkenin başına çok büyük bela olacak. Fransada gecede 1000 araç yakıldığında oradaydım, araçları yakanlar kuzey afrikalı göçmenlerdi. Sadece bir kıvılcımla başladı, polis, bunlardan birini vurdu diye. Şimdiden tedbir alınmaz ise, ilerisi sakat. öyle din kardeşiyiz, ensarız geyiği çözmez

• agtr A kullanıcısına yanıt

En azından bu Fransa'daki Kuzey Afrikalılar vaktinde ülkesi Fransa tarafından sömürge edilmiş ailelerin çocukları. Fransa'da olmalarının makul ve kabul edilebilir bir açıklaması var. Suriyeliler, Afganlılar hangi akla hizmet benim vatanımda, toprağımda, vergisini ödediğim, vatan görevini yapacağım yerde yaşıyor, yardım alıyor, ucuza işe girip gençleri işinden ediyor?

Maalesef ki uluslararası siyasetin baskıları, uluslararası hukuk gereği bu göçmenlerden öyle kolay da kurtulamayacağız. Başımıza baya bir bela olacaklar.

• İş gereği İstanbul Avrupa yakasında çok vakit geçiriyorum, Fatihin çoğunu ele geçirdiler. Otopark dükkanlar VS, çok kalabalıklar ve güçlü bir yapılanmaları var.
    Aşırı derecede Tüklerden nefret ediyorlar, başımıza bu belayı saranları tebrik ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.