Şimdi Ara

Superonline'den aldığım teklif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an 50 mbps - 150gb akkli paketini kullanmaktayım superonline'ın. Taahhüdüm ise 4 Haziran'da bitiyor. Az önce telefonla arayıp 36 ay taahhüt karşılığında iki yeni paket önerdiler.

1. paket: 25 mbps - AKK yok. 99 TL
    2. paket: 50 mbps - AKK yok. 159 TL

Bu servis sağlayıcıların taahhüt bitimine yakın müşteri kazıklama amacında olduklarını biliyorum. Bu Mayıs'ta çıkacak yeni düzenleme sonrası falan da size bir danışayım dedim. Ne yapmak lazım sizce paketler uygun mu ? Bu paketlerden birini seçmez isem taahhüdüm bittiğinde daha pahalı bir paketle mi karşılaşırım ?

• akk'sız adı altında kimi kazıklarsam diye düşünüyorlar. Yukarıdaki iki paket de 1 mayıstan sonra akk sonrası 16 mbit'e düşecek (çakallık yapıp 25 yerine 24 mbit paket çıkarıp 8 mbit'e düşürmesi yüksek ihtimal)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 19 Nisan 2017; 19:47:44 >
  • Bu iki pakette yıllardır var yeni bir teklif değil.

İlla alacaksanız 25 mbs akksiz alın 36 aya apple tv de veriyorlar. 100 mbps daha uygun bulursanız akk sonrası 24 mbps düşmesi lazım. Upload önemliyse akksiz 25 mbs tavsiye ederim.
  • 1 Mayıs'tan sonra akk çok fazla önemli olmayacak. Tavsiyem seni daha sonra aramalarını söylemen. En mantıklı seçim 50 mbps üstü 100-150 akk'li paketler olmalı. Nasıl olsa hız düşünce fazla etkilemez 50 mbps üstünü. Ama hızımı ayın her günü tam almak istiyorum diyorsan akk'siz 50mbps'de düşünebilirsin.
  • 25 mbps akksiz gerçektn akssiz mii 500gb da indirsen yine 25mbps kullanmaya devam edebiliyor musun yoksa bir dalavere kelime oyunu felan var mı arkadaşlar ?
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Dalavere yok hocam.Akk'sız.

Neyi indireceksin ki ?

Hadi ilk 2 ay hevesini aldın bol bol indirme yaptın daha sonra ne yapacaksın ?

ISS ler sanıyo ki akk yı kaldırınca biz sabah akşam indirme yapacaz.Evet yapıcaz :)Ama en fazla 1 bilemedin 2 ay yaparız.Daha sonra herşey normale dönecek.Açar hergün bir film izleriz ayda bir 1 oyun indiririz.Bunlarda aylık bana sorarsanız 300 gb olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam elinde xbox one ve ps4 varsa akk siz tercih et sürekli güncelleme ve oyun indirme ve kendi güncellemeleri vede online oyun vs için akk siz şart
  • 50 mbps AKK'li paketler aklıma yatar gibi olmuştu ancak onların da fiyatları artmış, 80-90 liradan başlıyorlar. Sanırım AKK'siz 25 mbpslik paketi alacağım. Şu internete ödediğimiz paralara cidden yazık. 3 yıl da taahhüt istiyorlar. 2018'de ülkeden AKK kalkacağı zaman da aynı pakette kalmak zorundayım.
  • Spock S kullanıcısına yanıt
    Sakın ama sakın taahhüt verme 1mayısta(10gün) sonra akk artacağı için akk sız paketlerin fiyatını mecburen aşağıya çekecekler.Eğer sana 16mb sınırsız yeterse benim sana tavsiyem 25mb hızında en düşük akk kotası olan en ucuz pakete geçmen kota dolunda 16mb sınırsız internetin olur şahsen ben öyle yaptım 50mb 250gb akk lı paket kullanıyordum 25mb 50gb akk lı pakete geçtim şimdi 1mayısı bekliyorum sonuçta 16mb sınırsız internetim olacak hemde önceden ödediğimin yarı fiyatına.
  • +
    akk dediğiniz olay tamamen yazılımla deliğini bulan sınırsız indirme yapar... çok saçmalıyorlar...
  • dragontool D kullanıcısına yanıt
    hocam bnde yeni eve geçiyorum 2 mayısta. netio zaman mı alayım?
  • ygb kullanıcısına yanıt
    O konuda tam birşey diyemem eğer paketler değişirse mesela 25mb hızlı paketleri uydunetin yaptığı gibi 24e düşürürlerse akk 16 yerine 8 e düşer zararlı çıkabilirsin yani şimdiden bağlatman daha mantıklı olabilir mevcutta kullanıyor olsan hemen paketini 25lik tarifeye geçir derdim müşteri alımına kapatabilirler çünkü.

• Sağolun hocam. Son bir sorum daha olacak digitürk de almayı düşünüyorum süperonline mı alayım yoksa tavsiye ededeğiniz başka iss var mıdır? Hız lazım ama çok birşey indirmeyeceğim şimdiden teşekkür ederim

• Arkadaşlar superonline'da şöyle bir avantaj var. Adınıza kayıtlı işyeriniz var ise şahıs veya şirket farketmeden resmi olarak evinizde kullandığınız aboneliğinizi kurumsal aboneliğe çevirebilirsiniz. Superonline kurumsal aboneliklerin fiyat ve teklifleri bireysele göre daha uygundur. Yine evde başka operatörünüz superonline değilse bu şekilde resmi olarak internetinizi taşıyabilir yada yeni alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calıgula

Dalavere yok hocam.Akk'sız.

Neyi indireceksin ki ?

Hadi ilk 2 ay hevesini aldın bol bol indirme yaptın daha sonra ne yapacaksın ?

ISS ler sanıyo ki akk yı kaldırınca biz sabah akşam indirme yapacaz.Evet yapıcaz :)Ama en fazla 1 bilemedin 2 ay yaparız.Daha sonra herşey normale dönecek.Açar hergün bir film izleriz ayda bir 1 oyun indiririz.Bunlarda aylık bana sorarsanız 300 gb olacaktır.

Sağolun hocam, film indirsem yeter zaten

• Spock S kullanıcısına yanıt
    Bu akksiz paketlerin amacı bana kalırsa Upload için

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Üst paketten nasıl alt pakette geçtiniz. izin verilmiyor nomalde.yeni bir Taahhütname mi imzaladınız ?

• Calıgula kullanıcısına yanıt
    taahhütüm yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Delik bulunamıyor artık çünkü yazılımlar çok güzel çalışıyor .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.