Şimdi Ara

Superonline PPPoE şifresi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
17.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps3 ümden PPPoE ile internete bağlanmak istiyorum ama PPPoE kullanıcı adımı modem arayüzünden bulmama rağmen şifreyi hiç bir yerede bulamadım. Acaba nasıl öğrenebilirim şu şifreyi, lütfen yardımcı olun

• Müşteri hizmetlerini ara hic ugrasma
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac18100

Müşteri hizmetlerini ara hic ugrasma

+ 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelwiN

quote:

+ 1

Alıntıları Göster
    Mesaj yoluyla yada başka bir şekilde alamazmıyım şifremi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuyluUcanAtlet

Mesaj yoluyla yada başka bir şekilde alamazmıyım şifremi?

Alıntıları Göster
    Kullanici adinin oldugu sayfada sifre **** seklide varsa sayfanin koduna bakip oradan kopyaliyorsun.
  • quote:

Müsteri hizmetleride vermiyor şifreyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

Kullanici adinin oldugu sayfada sifre **** seklide varsa sayfanin koduna bakip oradan kopyaliyorsun.

Biraz kurcaladımda yok yok yok arkadaş. Şifreyi kopyalayamiyorum zaten. Bu arada modemim hg253.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuyluUcanAtlet

quote:

Biraz kurcaladımda yok yok yok arkadaş. Şifreyi kopyalayamiyorum zaten. Bu arada modemim hg253.

Alıntıları Göster
    Fiberse MHZ şifre vermez. İstesede veremez.
  • TuyluUcanAtlet T kullanıcısına yanıt
    Hocam neden PPPoE ile bağlanmaya çalışıyorsunuz ki direk routerden kablo çekseniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Hocam neden PPPoE ile bağlanmaya çalışıyorsunuz ki direk routerden kablo çekseniz ?

PPPoE ile bağlanmak daha sağlıklıymış diye bir şey duydum nette dolaşırken, ama fiberde olmuyormuş yapacak birşey yok :)
  • TuyluUcanAtlet T kullanıcısına yanıt
    PPPoE şifresini bulsanız bile superonline mac kontrolü yaptığı için cihazınıza ip vermeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

PPPoE şifresini bulsanız bile superonline mac kontrolü yaptığı için cihazınıza ip vermeyecektir.
    pm attım
  • quote:

MAC clonlama yapmadan kullanıyorum...
  • quote:

quote:

MAC clonlama yapmadan kullanıyorum...

Alıntıları Göster
    yılldızları gösteren programlarla daha önce görebilmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

yılldızları gösteren programlarla daha önce görebilmiştim.

Alıntıları Göster
    Görebilirsiniz. Kaynak kodundan. Modem router kullanmadan direk ethernet kablosunu bilgisayara takıp bilgisayarda PPPoE bağlantısı oluşturup kullanıcı adı şifrenizle bağlanabilirsiniz. Fiber falan fark etmez yöntemin adı "Point-to-point protocol over Ethernet"'dir. Kurumsal bazi firmalar kendi içindeki ağ yönetiminde bile kullanırlar bu yöntemi.

Ayrıca Superonline'ın fiber bağlantılarda Mac adres filitrelemesi yaptığı doğrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Ayrıca Superonline'ın fiber bağlantılarda Mac adres filitrelemesi yaptığı doğrudur.

Her durumda dogru degil, mac klonlama olmadan kullanilabiliyor. GPON terminalin eve kadar gelmesi ile ilgilidir belki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Her durumda dogru degil, mac klonlama olmadan kullanilabiliyor. GPON terminalin eve kadar gelmesi ile ilgilidir belki.

GPON'da Router için MAC filtreleme yok. ONT cihazı için var.

FTTB de ise zaten MAC filtreleme var.
  • command_4 kullanıcısına yanıt
    Şanslıyım o zaman FTTH oldugu icin direk Airport ile kullanabiliyorum
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    merhaba, superonline fiber'i herhangi bir taahhüt vermeden yalnızca kurulum ücreti ödeyip kendi router'ımız ile kullanabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

merhaba, superonline fiber'i herhangi bir taahhüt vermeden yalnızca kurulum ücreti ödeyip kendi router'ımız ile kullanabilir miyiz?
    FTTB olduğunda binaya taktıkları cihazlara sanırım koyuyorlar mac adres olayını. FTTH olduğunda herkesin kendi fiber sonlandırıcısı oluyor zaten.

@apespecter, her şekilde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kendiniz bile router yabapirisiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.