Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.543
Cevap
26
Favori
303.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Jansay

quote:

Orjinalden alıntı: diablo12

adımı age of turnuvasına yazarmısın? ama birşey diyecem, maç saatlerini yazdınmı görmedim ama benim okulum olduğu için akşam saati olması lazım. size uymazsa sorun deil tabi :) (gerçi daha 3kişi var. benle 4 oldu :( )

tamam

senin pazar günü de okulun mu var?

Şayet öyle ise pazar günü akşamda yapabiliriz

Turnuva Saatleri

24.2.2008 pazar günü. İlk maç saat 15:00. İkinci maç saat 17:00.

itirazı olan?

günü saati görmedim demiştim ya. pazar günü her saat olabilir tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 22 Şubat 2008; 22:07:22 >

• quote:

Orjinalden alıntı: YalnızEnes

bide janissary roller coster yada sims gibi oyunlar ı strateji değilde;

smilasyon bölümüne açarsan daha iyi olur

yalnız enes jansay demek istedin sanırım
    ayrıca o oyunlar simülayson strateji oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jan!ssaRy

quote:

pardon jansay ama onlar sonuçta smiliasyon yani tycoona girior bunun içinde tycoon tutjkunları diye bir kllüp olduğunuda bilyorum strateji ile smilasyon bir arada tutulamaz bu arada yaw bu adam beni deli edecek ağdan sen aliatabak mısın diom :D ifadesini bırakıo bıktımı bide gelmiş dio diskalifye felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Therion -- 23 Şubat 2008; 22:21:01 >

• Teşekkürler yanlız daha güzel bi tanıtım resmine ihtiyaç var bu konuyla ilgilenicem.. Tabi uygun görülürse
  • empire earth III maceram çok kötü bitti,nasıl bir oyundur anlayamadım, crysis de oynadıgın ayarlarda bu oyunu takılarak,atlayarak oynayabiliyorum,biraz araştırdım oynayanlar hep şikayetci zaten neyse...

bugün world in conflict aldım güzele benziyor,daha sonrada tiberium wars almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pilavyer -- 22 Şubat 2008; 22:58:11 >
  • enes siz aliatabakma ile maçı yaptınızmı ?
  • quote:

quote:

quote:

pardon jansay ama onlar sonuçta smiliasyon yani tycoona girior bunun içinde tycoon tutjkunları diye bir kllüp olduğunuda bilyorum strateji ile smilasyon bir arada tutulamaz bu arada yaw bu adam beni deli edecek ağdan sen aliatabak mısın diom :D ifadesini bırakıo bıktımı bide gelmiş dio diskalifye felan

yalnızenes simse simulasyon demene birşey demiyorum ama roller coaster da sırf simulasyonsa, bravo yani

SİMS BİR STRATEJİDİR!! BU OYUN, BUNU EVCİLİK GİBİ OYNAYANLAR SAYESİNDE "BEBE OYUNU" GİBİ KÖTÜ BİR ÜNVANA KAVUŞTU AMA BİR STRATEJİDİR!! SADECE SİMULASYON DİYEN KİŞİLERİN 8 KİŞİLİK BİR AİLEYİ YÖNETİPTE KONUŞMALARI DAHA İYİ OLACAKTIR

ROLLER COASTER SERİSİ DE BİR STRATEJİDİR!! BUNDA DA EN ZOR SENARYOLARDA ÜSTÜN BAŞARIYI SAĞLADIKTAN SONRA SİMULASYON DEMEK DAHA YAKIŞIK ALIR!!

simulasyon ve strateji türleridir bunlar. Tabii sizin strateji kavramınız top-tüfekte sınırlı kalıyorsa orasına karışamam ben

• gruba ben de katılma istiyorum favorim age of empires 2 şu anda da arkadaşlara yeniliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: GhosTurk

gruba ben de katılma istiyorum favorim age of empires 2 şu anda da arkadaşlara yeniliyorum

hoşgeldin ekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaramazprens

enes siz aliatabakma ile maçı yaptınızmı ?

Hiç bir vaktimiz uyuşmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jansay

quote:

quote:

quote:

yalnızenes simse simulasyon demene birşey demiyorum ama roller coaster da sırf simulasyonsa, bravo yani

SİMS BİR STRATEJİDİR!! BU OYUN, BUNU EVCİLİK GİBİ OYNAYANLAR SAYESİNDE "BEBE OYUNU" GİBİ KÖTÜ BİR ÜNVANA KAVUŞTU AMA BİR STRATEJİDİR!! SADECE SİMULASYON DİYEN KİŞİLERİN 8 KİŞİLİK BİR AİLEYİ YÖNETİPTE KONUŞMALARI DAHA İYİ OLACAKTIR

ROLLER COASTER SERİSİ DE BİR STRATEJİDİR!! BUNDA DA EN ZOR SENARYOLARDA ÜSTÜN BAŞARIYI SAĞLADIKTAN SONRA SİMULASYON DEMEK DAHA YAKIŞIK ALIR!!

simulasyon ve strateji türleridir bunlar. Tabii sizin strateji kavramınız top-tüfekte sınırlı kalıyorsa orasına karışamam ben

tOP TÜFEK DERKEN? KAREDEŞİM İSTEDİĞİN BÖLÜMÜDE BAK BU STRATEJİ DEĞİLDİR BEN DEMİYORUM OYUNU YAPANLAR DİYOR

• Her-kez hamachi nickini yazzın gereksizler var onları atıcam...

arkadaşlar herkez yazzın lütfen o yüzük1.00 burdan birisimi?
  • benim eşim kim ? nerde yazıyor ? bu arada bizim ağda Jansay ve benden başka kimse yok.
  • sims i de strateji yapanlara helal olsun aile yönetmek için strateji gerekiyormuş tycoon simulasyon karışımı bir oyun stratejiyle alakası yok
  • abi age of' da kapışacaz ama bende ne oyun yuklu ne hamachi nede girmesini biliyorum
  • benim nick kutikul@
  • abi benide alabilirmisiniz bu guruba ayrıca age of empires the congures turnuvasınada girmek istiom
  • yalnızenes o zaman abi yapımcılarında aklı şaşmış

Ben o oyunun bir strateji olarak görüyorum, o yüzden de burada ona da yer vereceğim. Tycoon ise, zaten bir strateji olduğu barizdir, sims'i anlıyorumda tycoon sırf simulasyon değil artık yani

diabolik191 daha kimin kimle olacağı belli değil. Turnuvaya katılan katılana, o yüzden maçı yarından ilerisine erteleyebiliriz bile

quote:

Orjinalden alıntı: Marcus Fenix

abi age of' da kapışacaz ama bende ne oyun yuklu ne hamachi nede girmesini biliyorum

pardon ama, o zaman turnuvada işin nedir hacım? :P

hamachi ayarları için güzel bir link var. Buraya tıkla.Girilmesi de işten değil yahu. Onu öğrenirsin. Ayarlar asıl mesele...

bu pazar olmazsa 1 hafta beklemek zorunda kalacağız ama. Herkesin okulu, işi gücü var. Pazar gününden başka ortak vaktimiz yok

colaslanii
    ekliyorum klubede, turnuvayada. Hoşgeldin

conquerors 1.0 var sende değil mi? 1.0b filan yoktur inşallah. Ayrıca hamachiden sorun yaşıyorsan, yada hamachin yoksa yukarıdaki linke tıklayabilirsin..

• Age Of Empires 2: The Conquerors Turnuva Vakitleri!!

Pazar saat 15:00 ilk maç 17:30 ikinci maç

Bu turnuvaya katılacaklar ve katılanlar, bu vakitlere itirazınız varsa, önerinizde bulunun. Hepimizin uygun olduğu bir vakit bulalım. Ve o zaman hamachi ağında online olmayan diskalifiye olacaktır. Bekleme süresi: sadece 5dk. olacaktır. Bu süreden sonra hâlâ gelmeyenler elenir!!

Conquerors için hamachi ağ adı: sotage2

şifre:ilovesot

Turnuvada 6 kişi oluyoruz. 15:00'daki maçta x ile y, z ile b ve a ile h aynı anda başlayacaktır. Buradan kazananlar ise 17:30'daki maçları yapabileceklerdir. Düzen, böye olacaktır...

• arkadaşlar hamachi ağı nedir?
    ben oyunu online oynamak istiyorum ne yapmam gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.