Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.542
Cevap
26
Favori
303.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aoe turnuvasına 15dk kaldı ve hala ağda Jansay ve benden başka kimse yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: diabolik191

aoe turnuvasına 15dk kaldı ve hala ağda Jansay ve benden başka kimse yok.

daha erken gelirler belki
  • evet, ağda kimsecikler yok. Hazır değiliz görünüşe bakılırsa. Turnuvayı haftaya yapacağız anlaşılan
  • @YalnızEnes

witch king ile bu mod u ayıracak kadar aklım var bişeyleri anlamadan bilmeden dalgaya vurma ayrıca ek paketten bahsetsem expansion derdim ama extended yazmışım farkındaysan bunu ayırcak kadar ingilizcen yoksa asıl sana
  • yenimi çıktı bu extended?
  • Arkadaşlar bugun için özür dilerim ama cok sevdiğim bir arkadasımı birliğine kadar yolcu ettik.Askerde şuan.Onun için gelemedim.Ama ne zaman isterseniz bundan sonra hazırım.
  • beyler konuya farklı bir yerden giriş yapacam ama :) sizce BFME 1 mi daha güzel yoksa BMFE 2 mi?
    bence hem skirmish bakımından hemde camping bakımından bfme 1 daha güzel.
  • bide bende müsait deildim bugün gelemedim :( hafta içi akşam müsait deilmisiniz? bari orda yapsak
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaramazprens

yenimi çıktı bu extended?

bayağı oluyo.see.the3rdage.net e gir daha detaylı şeyler var.yeni herolar unitler güçler fln var
  • quote:

Orjinalden alıntı: diablo12

bide bende müsait deildim bugün gelemedim :( hafta içi akşam müsait deilmisiniz? bari orda yapsak

Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma hariç hafta içi akşam üstü yapabiliriz

haftaya pazar günü çok rahat olur. Çünki kimsenin işi gücü yok. Ayarlarız birşeyler inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: cesarcan

quote:

Orjinalden alıntı: yaramazprens

yenimi çıktı bu extended?

bayağı oluyo.see.the3rdage.net e gir daha detaylı şeyler var.yeni herolar unitler güçler fln var

yamanın boyutu ne kadar merak ettim şimdi
  • Görkem ben o yamayla oynadım evet baya yenilik var ama güçler Ç O K dengesiz abartılı ırkların ana kalelerini yıkmak için bile dünya kadar ordu lazım tavsiye etmem
  • yukarı..

Roller Coaster Tycoon 3 incelememi SVGA beğenmedi galiba, değerlendirmiyor

(şaka yapıyorum)
  • bu arada arkadaşlar, ben 2. sayfadaki commandos (serisi) incelememi safdışı bırakmak istiyorum. Yani silmeyeceğim(ilk göz ağrım, ve topiğin ilk incelemesi olduğundan manevî bir değeri var) ama şimdi serideki oyunları teker teker tanıtmak istiyorum. Sebep:

1- Serinin her oyununda komandoların yaptığı şeyler farklı. Teker teker inceleme böylece daha iyi olur.
    2- Onu yazarken commandos'un bütün oyunlarını oynamamıştım. Ama şimdi daha bilgi sahibiyim. Daha iyi tanıtan bir yazı yazacağıma inanıyorum.

• beyler turnuva dışında benle age of 2 kapışıcak varmı? çok canım sıkılıyo, oyun yok.
    hamachi ıd: ArdA
    şifre: asdqwe
  • beyler bişi dicem
    ben donanımıma ait en son güncellemeleri yüklemek istiyorumda hangi parçalar için güncelleme yapayım
    ben sadece ekran kartı biliom başşka hangi kartlar için güncelleme yapılıyo
    bu güncellemeleri yaparsam performansı artarmı pc nin strateji oyunlarında takılmasını istemiom medieval gibi oyunlar kasıyorda biraz
  • quote:

@YalnızEnes

witch king ile bu mod u ayıracak kadar aklım var bişeyleri anlamadan bilmeden dalgaya vurma ayrıca ek paketten bahsetsem expansion derdim ama extended yazmışım farkındaysan bunu ayırcak kadar ingilizcen yoksa asıl sana

kızma yaw cahiliz işte

bu arada siteden download vardı 256 mb gibi bişiey indiriom demo mu o çünkü indirmeden önce demo fealn da demedi

• quote:

Orjinalden alıntı: Witch-king-05

Görkem ben o yamayla oynadım evet baya yenilik var ama güçler Ç O K dengesiz abartılı ırkların ana kalelerini yıkmak için bile dünya kadar ordu lazım tavsiye etmem

eyw sadece merak etmiştim tamam indirmiyorum saol
  • quote:

@YalnızEnes

• Jansay arkadaşımızın 22 Şubat 2008; 7:29:58 tarihli ve "Roller Coaster Tycoon 3" başlıklı incelemesinin değerlendirilmesi:

çok güzel bir incelemeydi, tebrikler kardeşim.bunun yanında giriş bölümün de şahaneydi.esprilerin gerçekten de incelemelerini farklı bir havaya sokuyor.resimler oyunu anlayabilmek için yeterli.açıklamalar da bizleri oyun hakkında yeterince bilgilendiriyor.keşke şu "rollercoaster'a binme" konusu için bir ekran görüntüsü alsaydın, oyunu bilmeyen arkadaşlarımız için yararlı olurdu.ama olsun, incelemenin bu hali de son derece güzel ve yararlı...
    tebrik ederim ve başarılar dilerim kardeşim...

NOT:RollerCoaster Tycoon strateji-simulasyon türünün bir örneğidir.yani klübümüzde olmasında bir sakınca yoktur...

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.