Şimdi Ara

Stargate: Universe (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
23.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diğer serilere göre değişik olmuş ne bir düşman var nede bir başka oluşum tek göürdüğüm çöldeki minik hortumdu.. ilerde bir şekilde heyecanı artırmalılar yoksa dizi istenmeyen yerde olur ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!LantiAnubiS!!

diğer serilere göre değişik olmuş ne bir düşman var nede bir başka oluşum tek göürdüğüm çöldeki minik hortumdu.. ilerde bir şekilde heyecanı artırmalılar yoksa dizi istenmeyen yerde olur ..

Haklısın. Bana SG-1 ı sevdiren şey sürekli gelişmiş ırklar bulmalarıydı. Sürekli insanlar aşağılanıyordu teknolojiden dolayı. Ayrıca senaryoyu eski mısır ile bağdaştırmaları müthişti. Atlantiste ise Kadimlerin teknolojileri ellerinin altındaydı ama kontrol edemiyorlardı. SG-1 dan daha fazla uzayda geçmesi izlenebilir kılıyordu diziyi. Universe ise tamamen Galacticanın kopyası olmuş. Koskoca evrende yapayalnızlık havası hissettiriyor. Özellikle 3. bölümün sonundaki o müzik eşliğinde mutluluk ortamı. Stargate 94 yapımı filmden beri sürekli komedi içermiştir. Universenin elini ayağını düzeltmezlerse izleyicilerinin yarısını kaybederler. 2 sezonu geçmez dizi.

• Buraya yorum yazanlar bece çok erken karar veriyor.Dizi güzel olacak diye düsünüyorum. Tabiki baska dizilere özentiler var galactica lost v.s. belkide erken karar veriyoruz. Daha 4 bölüm oynadı ve 4. bölümle biraz daha netlesmeye basladı dizi bence bu dizi 2. sezondan itibaren bomba hale gelcek. Geminin daha nasıl çalıstığını bile bulamadılar farkındaysanız kontrol odasını dahai bulamadılar. Bir konsoldan ulasmaya çalısıyorlar sistemlere. Dizi güzel olacak sabırla bekleyin...
  • 4 bölümdür bir parça bile ilerleme yok nasıl iştir anlamadım. Ayrıca bu dizide herkes çok ciddi. Diğer stargatelerde her zaman mizah yönü iyi olan adamlar vardı, yanılıyormuyum siz ne dersininz.
  • Diziyi şöyle oturup daha izlemedim. Şimdilik bölümleri biriktiriyorum. Fakat şu 4 bölümüne hafiften bir göz attım. Normal Stargate havası yok gibi geldi bana. Sanki Bsg türü karanlık ortamlarda geçen bir dizi yapmak istemişler gibi geldi. Umarım ilerleyen bölümlerde stargate ruhuna uygun bir hale bu diziyi getirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: munzur00

4 bölümdür bir parça bile ilerleme yok nasıl iştir anlamadım. Ayrıca bu dizide herkes çok ciddi. Diğer stargatelerde her zaman mizah yönü iyi olan adamlar vardı, yanılıyormuyum siz ne dersininz.

dünyadan milyarlarca ışıkyılı uzaklıkta ve döküntü bir gemide allaha emanet hayatta kalmaya çalışan insanlardan mizah bekleyemezsin asıl mizah olursa saçma olurdu ben bu diziden umutluyum karar vermek için çok erken ileriki bölümlerde daha iyi olacagini umuyorum sg-1 de ilk 2 sezonlar biraz sıkıcı gidiyordu ama ondan sonra dizi güzelleşmeye başlamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 19 Ekim 2009; 13:36:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackF!Re

quote:

Orijinalden alıntı: munzur00

4 bölümdür bir parça bile ilerleme yok nasıl iştir anlamadım. Ayrıca bu dizide herkes çok ciddi. Diğer stargatelerde her zaman mizah yönü iyi olan adamlar vardı, yanılıyormuyum siz ne dersininz.

dünyadan milyarlarca ışıkyılı uzaklıkta ve döküntü bir gemide allaha emanet hayatta kalmaya çalışan insanlardan mizah bekleyemezsin asıl mizah olursa saçma olurdu ben bu diziden umutluyum karar vermek için çok erken ileriki bölümlerde daha iyi olacagini umuyorum sg-1 de ilk 2 sezonlar biraz sıkıcı gidiyordu ama ondan sonra dizi güzelleşmeye başlamıştı

Aynen katılıyorum izlenme kalitesi yüksek bir dizi eli bitiriyor beni

• 4 bölümdür izliyorum. Önceki versiyonlara pek bakmadım. Bi Kurt Rusell'in filmini izlemiştim. Clone Wars kadar sürekleyici gelmedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

4 bölümdür izliyorum. Önceki versiyonlara pek bakmadım. Bi Kurt Rusell'in filmini izlemiştim. Clone Wars kadar sürekleyici gelmedi bana.

Şu anda hayatta kalma mücadelesi veriyorlar yayınlanacak olan bölümde daha da heyecanlı olacağını tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGaSSaS

quote:

4 bölümdür izliyorum. Önceki versiyonlara pek bakmadım. Bi Kurt Rusell'in filmini izlemiştim. Clone Wars kadar sürekleyici gelmedi bana.

Şu anda hayatta kalma mücadelesi veriyorlar yayınlanacak olan bölümde daha da heyecanlı olacağını tahmin ediyorum

Bende o yüzden bir umutla izliyorum. Bi kere başlayınca sonunu getirmek lazım. Kaç sezon olacağı belli mi acaba?

• quote:

quote:

quote:

Bende o yüzden bir umutla izliyorum. Bi kere başlayınca sonunu getirmek lazım. Kaç sezon olacağı belli mi acaba?

Hiç bir dizinin kaç sezon süreceği belli olmaz ki. Reytinge bağlı. Reyting iyi olursa heroesdeki gibi saçmalayabilirler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç bir dizinin kaç sezon süreceği belli olmaz ki. Reytinge bağlı. Reyting iyi olursa heroesdeki gibi saçmalayabilirler

Lost ile Prison Break belliydi mesala 1-2 sene önceden. Belki bu da bellidir diye sorayım dedim. Baya uzun ve versiyonları olan dizi. Anlaşılan hiç bitirmek istemiyorlar.

Heroes, başkalamaya başladı. Belki T-Bag durumu kurtarabilir ileride.

• 10 sezon SG-1 oynadı 8. sezondan sonra zaten aşırı süper degildi
    Atlantisi tam zamanında bitirdiler daha fazla oynasaydı millet bıkardı
    bu da 5 bölüm oynadı galiba daha şimdi bunu eleştirmek haksızlık olur ileride neler olacağı belli degil
  • Stargate.Universe.S01E05.REPACK.720p.HDTV.x264-SiTV Hayırlı olsun
  • Fanlar nerdesiniz yeni bölüm çıktı diyorum

"SGU Stargate Universe"
    Dizi Bölümü :S01E05
    Çeviren :oandiç
    Başlama Tarihi :2009.24.10
    Çeviri Miktarı : %99
    Son Güncelleme :24-10-2009 7:44:49
    Durumu : Aktif

Altyazı da çıktı sayılır
  • 5. bölüm itibariyle dizi güzelleşmeye başlıyor

güneşe girip yakıt doldurma garip geldi ama kadim gemisi olunca akan sular durur ayrıca eli ne hayaller kurarken senatörün kızı yakısıklı teğmene yanaşarak işi pişirdi ve eli öyle kaldı ayrıca dr. rush hakkatten adamım omlaya başladı adam kimseyi saplamıyor ayrıca son anlardaki biliyordum ben bu olacakları edası ise hakkatten iyi oldu .. şimdi asıl soru niye bildiği halde 17 kişiyi gemiden yollamak istedi..
  • 5. bölüm rama kitabını okuyanlar için hiç garip olmuyacak. O kitapda da yakıt ikamli bu sekilde gerçeklesiyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!LantiAnubiS!!

5. bölüm itibariyle dizi güzelleşmeye başlıyor

güneşe girip yakıt doldurma garip geldi ama kadim gemisi olunca akan sular durur ayrıca eli ne hayaller kurarken senatörün kızı yakısıklı teğmene yanaşarak işi pişirdi ve eli öyle kaldı ayrıca dr. rush hakkatten adamım omlaya başladı adam kimseyi saplamıyor ayrıca son anlardaki biliyordum ben bu olacakları edası ise hakkatten iyi oldu .. şimdi asıl soru niye bildiği halde 17 kişiyi gemiden yollamak istedi..

Dostum Dr. Rush kesin bilmediği ve ona inanılmayacağını düşündüğü için birşey söylemedi ne olur ne olmaz diye gönderdi diye düşünüyorum

• yetişiyorum ha gayret.. 3 hafta önce başladığım stargate sg1 serüvenimde 5. sezondayım ve felaket derecede bağımlısı oldum, bu diziyi izlemeyip "lost var, prison var heroes var eros var" diye gezinenler çenelerini kırsın yanıma gelmeden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

yetişiyorum ha gayret.. 3 hafta önce başladığım stargate sg1 serüvenimde 5. sezondayım ve felaket derecede bağımlısı oldum, bu diziyi izlemeyip "lost var, prison var heroes var eros var" diye gezinenler çenelerini kırsın yanıma gelmeden..

Yeminle hastası olduğum 3 yapım var
    1. Back to the Future serisi
    2. Stargate serisi

Stargate bitti losta başlayım dedim hani herkes övüyor felan 1. sezonu bitirmedim bu kadar sıkıcı bir dizi olamaz ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.