Şimdi Ara

Stargate: Universe (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
23.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık her hafta promoları vereceğim ertelendiyse araştırmaya çalışacağım
  • Stargate.Universe.S01E06.720p.HDTV.x264-SiTV
  • Altyazı yarından önce gelmez gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Altyazı yarından önce gelmez gibi.

Gece çıkabilir indivx e de bakmak lazım
    %35de şu an xvid indiricektim dedim daha çok var 720psini indiriyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGaSSaS

quote:

Geçen haftaki bölümü dün izledim. Altyazıdaki imla ve noktalama berbattı. Neyseki sonradan yeniden hazırlamışlar sağolsunlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KinGaSSaS

quote:

Geçen haftaki bölümü dün izledim. Altyazıdaki imla ve noktalama berbattı. Neyseki sonradan yeniden hazırlamışlar sağolsunlar.

dp4eva

• Stargate Universe S01E08 720p HDTV x264-SiTV
  • quote:

Stargate Universe S01E08 720p HDTV x264-SiTV

7.gemide altyazısı çıktı
  • altyazıyı yedinci gemiden takip edin hem erken cıkıyor hemde kaliteli oluyor altyazıları
  • Bu haftaki bölümde baya atraksiyon vardı. "back to the future" modunda. Ancak bi ara karıştı işler. Haftaya bakalım neler olacak.
  • valla çok karıştı ya gemi özellikle getirdi onları bence o gezegene
  • Stargate Universe S01E09 720p HDTV x264
  • quote:

Stargate Universe S01E09 720p HDTV x264

hdtv akar
  • Enteresan bir bölümdü 5 dk sonrası tahmin etmek güç.

Albayların kapışması güzeldi. Psikoloji testleri ve diğer sahneler fena değildi.

Bu arada bu diziyi benden başka kimse izlemiyor herhalde ya da izleyen sayısı 1 elin parmak sayısı kadar forumda.

• daha tam rayına oturmadı dizi. böyle giderse sonlanır gibi geliyor.
  • Bana göre güzel gidiyor gemiyi keşfetmeye başlayınca daha da zevklenecek
  • Sadece Galactica izledim bitirdim çok hoşuma gitti.

Bu diziyi izlemek istiyorum.

Ama önce neleri izlemeliyim ki bu diziden daha fazla tat alayım.

Lütfen sıralama yaparken tam adlarını yazarsanız ona göre bulup indirip izleyeceğim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Sadece Galactica izledim bitirdim çok hoşuma gitti.

Lütfen sıralama yaparken tam adlarını yazarsanız ona göre bulup indirip izleyeceğim.

Teşekkürler.

Stargate Efsanesinin yol haritası
    1.Stargate (1994).Film
    2.Stargate SG-1 (1997-2007)10 sezonluk dizi
    3.Stargate Atlantis (2004-2009) 5 Sezonluk dizi.(Bu diziye SG-1 8.sezonu 1 ve 2.bölümlerden sonra seyredilmeye başlanmalı,ister bölüm bölüm ister sezon sezon bir SG-1 bir Atlantis seyredilmeli)
    4.Stargate:Continuum (2008).Film.SG-1 10. sezon bittikten sonra seyredilmeli
    5.Stargate:The Ark of Truth (2008) Film.Continuum'dan sonra seyredilmeli,Stargate Atlantis bitirilmeli.
    6.Stargate:Universe (2009-?).Dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: cemu

quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Sadece Galactica izledim bitirdim çok hoşuma gitti.

Teşekkürler.

Stargate Efsanesinin yol haritası
    1.Stargate (1994).Film
    2.Stargate SG-1 (1997-2007)10 sezonluk dizi
    3.Stargate Atlantis (2004-2009) 5 Sezonluk dizi.(Bu diziye SG-1 8.sezonu 1 ve 2.bölümlerden sonra seyredilmeye başlanmalı,ister bölüm bölüm ister sezon sezon bir SG-1 bir Atlantis seyredilmeli)
    4.Stargate:Continuum (2008).Film.SG-1 10. sezon bittikten sonra seyredilmeli
    5.Stargate:The Ark of Truth (2008) Film.Continuum'dan sonra seyredilmeli,Stargate Atlantis bitirilmeli.
    6.Stargate:Universe (2009-?).Dizi

tşk ederim.Baya bi yolumuz var desenize:)

• Arkadaşlar bu diziyi izleyip kendinize boşuna eziyet etmeyin stargate fanıysanız. hala izlemediysenizde hayatınız boyunca, stargate sg 1 den başlayın stargate i yanlış tanımayın derim

Bu ne biçim bi dizi anlamak mümkün değil. tek iyi tarafı uzay gemisi görselleri harbiden güzel ama zaten başka bişi de yok dizinin içi bomboş. tam bişi olucak diye seviniyorum izlerken güzel bi olaya giriyolar ama o da ne hemen bi flash back ve zorlama karakterin zorlama sex hayatını izlemeye başlıyorum .kafayı yememek elde değil . yaw bunları izlemek istesem lost takılırım banane skot un girdiği deliklerden ya ...kesin stargate e gıcığı olan öküz bi yapımcının dalga geçmesi bu bizle arkadaşlar aşağıdaki maili aynen yolladım cevap gelene kadarda her gün yolluycam .sizde tepkinizi koyun ya gerçek stargate dizisi çeksinler yada efsaneyi böle paçoz etmesinler .elime o senaristleri geçirsem hiç acımadan döverim o kadar sinirliyim bu dizi başladığından beri...........
    "
    STARGATE UNİVERSE İS SHİT
    who do you think you are that you dare to make a stargate series full of bullshit named stargate universe. where is the legend of the sg 1. where is the sg teams going on to the unkown in every episodes. where is the other fenomens and cleverness what makes a film stargate. ı dont want to watch a group of people making fuck on a ship . ı dont care they fuck on a sun or on a planet or on earth. ı want to watch a real stargate series. FUCK STARGATE UNİVERSE. DO A REAL STARGATE FİLM İDİOTS . "

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.