Teğmen
10 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 150 (Bu ay: 7)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba, saat bakıyorum kendime hediye alacaklar ama benim seçmemi istediler ben de bu konuyu uzmanlarına sormak istedim :)

maks 3000-3500 tl ye kadar fiyat performans acısından saat önerebilir misiniz çelik kordon öncelikli ama diğer önerilerinizi de dinlemek isterim :)

Arkadaşlar merhaba bu konularda çok bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim, kardeşim iç mimarlık okuyor autocad vs kullanabilmek için laptop alacağım. Tavsiyeniz var mıdır?
Merhaba arkadaşlar, vatandan Samsung 50nu7400 modelini aldım ama kafam bişey takıldı internette 50 inç 127 yazmasına ragmen bana gelen kutuda 125 cm yazmakta. Bilgisi olan var mıdır bu konuyla ilgili?
Arkadaşlar yağlı bir cilt yapım var ve güneşten çabuk etkileniyor cildim sizce hangisini almalıyım?

Arkadaşlar 2012 otomatik civic kullanan var mı lpg değerlerini merak ediyorum. Araca Brc marka lpg taktırdım, lpg deposunu fulledim 100 tl ye, suan 4 Işıktan 2 ışığa düştü 50 tl ye 120 km gitmişim gibi geldi. Bu normal mi?
Arkadaşlar merhaba, cildim inanılmaz yağlı. sabah tertemiz yıkıyorum 3-4 saat sonra yağlanmış oluyor. Aynı durum saçlarım için de geçerli. bunun için bir önerisi olan var mı?
Merhaba arkadaşlar, aracıma lpg kiti taktırmayı düşünüyorum malum benzin fiyatlarından dolayı.. BRC marka kit 2700 TL Civarı dediler, Atiker gold ise 1700 Civarı fiyat a geliyor. bu iki ürünü kullanan var mı? fiyat farkından dolayı atiker e yönelmem mantıklı olur mu sizce?
Biraz önce mail geldi, Daha önce sıkıntılı alışverişi olanlar vardı sanırım, ne kadar güvenilir bilmem ama uyguna gelen saatler var. Maile geldi ama sitede de aynı kampanya var.
https://www.hizlial.com/hesabina-200tl-yukledik_lp9795473?utm_source=hizlial.com&utm_medium=sliderbanner&utm_campaign=hesabina-200tl-yukledik

Edit: Link eklendi.
Arkadaşlar sakallarım inanılmaz sert ve sık çıkıyor dolayısıyla sakal bırakmak istesem bile kötü gözüktüğü için bırakamıyorum bünün için bir Öneriniz var mı?
bu ay üyeliğim doluyor arayıp 16 ay üyelik ve 2.000 Mil i 119 TL ye verdiler sizce yenileyeyim mi bu fiyatlara alabileceğim başka platform var mı ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.050
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 26.481 (Bu ay: 415)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 656 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.