Binbaşı
15 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Mobil sitede bildirim ziline basıp gelen özel mesaja girmek istediğimde BEKLENMEDİK BİR HATA OLUŞTU TEKRAR DENEYİN hatası veriyor ve bu aylardır böyle
Gittigidiyor 150/30 kupon vermiş. Alacağım ürün 64 TL sepeti 150'ye tamamlamak için 86 TL'lik bir ürün daha ekledim. Şimdi ben bu 84 liralık olan ürünü iptal edersem kupon indirimi nasıl uygulanır? 64 liralık ürüne kaç lira indirim verir ve kaça almış olurum?
Mobil siteden girince sayfa geçme tuşu yok ve diğer sayfaları yüklemiyor.
Bu yeni çıkan turuncu ekstra kart, ing nakit kartın yerine mi geldi? Kredi kartı gibi bir şey değil demi aidat olayı falan? Uygulamada turuncu ekstraya tıkladığımda yenilenecek kart kısmında şu anda kullanmış olduğum nakit kart çıkıyor yani nakit kart yenilendi adı turuncu ekstra mı oldu?
Avansas'tan 19,90'a bir kahve aldım ancak daha sonra iade ettim. Bu sırada(aradan 1 ay geçti iade yatmadı hala neyse) 4,95'e latte aldım. Bunlar bana 14,95 iade etmiş. Şimdi yazdım bunlara dedim 4,95 eksik yatırmışsınız bana attıkları mesaj şu;

quote:

X Bey,

İade doğru girilmiş sorun yok ancak sonrasında 4,95 TL bir siparişi olduğu için ücret iadesi de bu tutardan düşülüp kalan kadar yapılmış işlemler doğrudur.

İyi çalışmalar.

Ben bunlara toplamda 24,85 verdim. 19,90'lık ürünü iade ettim. Kim hata yapıyor burada?
https://vocaroo.com/i/s1LvwjWnkdIt bu şarkıyı kim söylüyor?
Cem Uzan'a hapis şoku! Mahkeme 18.5 yıl + 4.7 milyon ceza verdi.

Pizza söylemeye karar verdim. Ucuz ve güzel hangisini tavsiye edersiniz Eskişehir'de?
"Favori konunuzun ilk mesajı güncellendi" adlı bildirim kapanmıyor. Tüm sürümlerden denedim ama hala açık.

Ve profilde gözüken takımı da değiştiremiyorum. Sistem ve Tercihler bölümünde olanı değil, profili düzenlede bulunan şehir ayarlama kısmının altında yazan takım değişmiyor.
@WISDOM
Aynı ilde, kendi sağlık ocağımız dışında başka bir sağlık ocağından misafir hasta olarak sürücü olur sağlık raporu alabilir miyiz? Bilen var mı?
Hakkında
Forum İmzası:

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.047
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 30.366 (Bu ay: 421)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.966 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.