Şimdi Ara

Spedu micro usb cable 1 m 2 adeti 1.76$ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
8
Favori
10.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 25 Mayıs 2017; 17:37:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Aldık bakalım,artık ne zaman gelirse...

Benim kablo bugün sağ salim geldi arkadaşlar...
  • Benimki de bugun geldi, apartmanin dis kapisina birakip gitmisler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın aldığı halde henüz ürünleri eline ulaşmayan varmı hala benim gibi?
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Benimde gelmedi

• Şimdi benim bu spedu mağazasında iki tane 2$ kuponum vardı ilk kuponu ilk sayfadaki altın kaplama denilen kablada kullandım simdi ben ikinci 2 $ kuponumuda kullanmak istiyorum ama aynı kabloyu alacağım arada biraz zaman geçşinde alayım dedim ama kupon kullanma tarihi yarın bitiyor şimdi ben aynı kabloda alırsam satıcı bana giciklik yaparmi yada saticinin hakkini yemis olumuyum

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum bende UGREEN tavsiye ederim.
    millet algı oyunlarına çok geliyor aslında ortada hiçbir çok bir indirim yok ama firma indirimli gibi satıyor,millete sanki çok uczumuş gibi alıyor hemen.spedu kabloda ne kadar kaliteli belli değil.
    ne hikmetse 1 ay önceden çoğu ürüne 1-2 dolar zam yapmışlar
  • kafam rahat olsun istedim tronsmart tan 6 kabloluk bir set aldım, ugreen mi alsaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 27 Mayıs 2017; 23:55:26 >
  • Rahat ol o marka da gayet kalitelidir, Ugreen'i aratmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, forumda kablolar arasında tronsmart en kaliteli gibisinden bir inceleme okumuştum, 5-6 ay önce. şu an kabloda ugreen deniyor sürekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 28 Mayıs 2017; 1:39:1 >
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    Turkey Post ile ugreen marka kablo satan bir satıcı varmı? Bilginiz varmı hocam?
  • Hocam Tronsmart kalitelidir genel olarak diger kablolardan daha kalindir. Fakat kalin olmasindan oturu de kivrilmalara karsi daha dayaniksiz. Ben 1.5 yildan fazla kullandim Lg G3u sarj etmek icin bir sorun yasamadim. Ugreen, Blitzwolf, Anker, Tronsmart, Aukey gibi kaliteli markalarin urunlerini kullanirsan sorun yasamazsin.

Bu arada ornegin Tronsmart 28 + 20 + 20 Awg standartiyla kablo uretirken, Ugreen 28 + 22 Awg standartiyle Kablo uretiyor. Awg ise Amerikan Kablo birimi. Sayi ne kadar dusuk olursa kablo kalinligi da o denli artiyor. Fakat kablo kalitesi hakkinda bilgi vermiyor bildigim kadariyla bu standart. Yani kablo ararken, en azindan 2822 Awg standartini destekledigini aramak gerekli.

Daha kaliteli Kablo istiyorsan Blitzwolf Ampcore, Anker Powerline Plus serilerine bakacaksin. Aliexpress konusunda soylemistim, Blitzwolf Ampcore serisinde indirim vardi Banggood da. 1 metrelik Usb Tip C 3 dolar,1 metrelik Micro Usb kablo 3.5 dolardi.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam ilginiz için çok sağolun
  • piri.reis kullanıcısına yanıt
    aynen 20-25 günde geldi posta kutusuna bırakıyorlar
  • Ürünü hala gelmeyen var mı? Satıcı süreyi uzattı ne yapsam dispute açsam mı bekliyim mi?
  • Sonunda geldi

Spedu micro usb cable 1 m  2 adeti 1.76$

• Hepsi geldi benimkilerinde. Canım postacım takipsiz kargolarda bile zile basıp haber veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Benim Kablolar hala yok security check success te takılı kaldı.

Benimki de öyle kalmış Small Packet Plus ile gönderiliyordu.

Bende de security check success yaziyordu 27 gun sonra geldi.

Benimki de bugün geldi haber veren arkadaşa tekrardan teşekkürler.

• Hâlâ gelmedi

• Benimde hala gelmedi. Martta aldığıma dispute açtım para iadesi yapacak. Nisanın 8inde aldığım 2 ayrı sipariş hala yok 2 ay oldu. Parasını geçtim ihtiyacım var. Nisanda alıpta hala gelmeyen varmı benim gibi?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.