Çavuş
23 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
43 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Hepsiburada da molfix 4 Beden 136 lı bebek bezi 146,13 tl den satılıyor.


https://www.hepsiburada.com/molfix-bebek-bezi-4-beden-maxi-ultra-avantaj-paketi-136-adet-p-HBV000001C3NP

 Hepsiburada yudum 4,5 LT Ayçiçek Yağı 76,90 tl :


https://www.hepsiburada.com/yudum-aycicek-yagi-4-5-lt-p-HBV00000BAXPF

​16 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile seçili elektronik ticaret sitelerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin ya da taksitli 300 TL ve üzeri ikinci alışverişinize 50 TL MaxiPuan !


Kampanya Koşulları :

1. Kampanyaya; cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.
2. Kampanyaya altincicadde.com, ereyon.com, evmanya.com, gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada.com internet sitelerinden gerçekleştirilen alışverişler dahil edilecektir.
3. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında azami 50 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
4. Aynı gün aynı işyerinden gerçekleştirilen işlemlerin ilki kampanyaya dahil edilecektir.
5. Kazanılan Maxipuan’larınız kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yansıtılacaktır.
6. Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 09 Haziran 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 10 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
7. Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları, MercedesCard, Maximiles ve Bankamatik kartları dahildir. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
8. Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
9. Maximiles'ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.
10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. BKM Express aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahildir.
12. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
13. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacak, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
14. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için), Vodafone TL Yükleme, TurkTelekom TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat'tır.
15. İş Bankası kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkına sahiptir.


https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=secili-elektronik-ticaret-sitelerinde-50-tl-maxipuan&IdCampaign=MTQyMg==-ISB
Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı işyerlerinden 21 Kasım – 8 Aralık 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. alışverişinize, 40 TL MaxiPuan hediye!


Kampanya Detayları:

1. Market ve akaryakıt sektörlerinde yapılacak alışverişler kampanyamız kapsamında değildir.
2. Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı işyerlerinden tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 alışveriş yapılması gerekmektedir.
3. Kampanyamız kapsamında yapılacak alışverişler Maximum özellikli POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyamıza dahil edilmeyecektir.
4. Kampanyamız süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin "KAMPANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
5. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
6. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
7. İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 03 Ocak 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 04 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.
8. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9.Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
10.Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
11.Kampanyamızdan Ziraat Maximum Kart, MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
12.Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
13.Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
14.Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
Hakkında
Konum: İstanbul,Pendik
Meslek: Matematikçi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 46
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.309
İkinci El Bölümü Mesajları: 5.004
Konularının görüntülenme sayısı: 63.390 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 126 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.