Şimdi Ara

Spedu micro usb cable 1 m 2 adeti 1.76$ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
8
Favori
10.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildirdiğiniz için teşekkürler hocam Sevindim bu duruma. Bakalım benim Ugreen çift taraflı kablom ne zaman gelecek? Eğer evdeki diğer telefonlarda sizdeki gibi olursa bende evdeki diğer telefonlar içinde almayı düşüneceğim (Baya bir kablo olacak spedu lar ile ama )

Bu arada arkadaşlar Spedu 2 dolarlık çek veriyor (2 dolarlık alışverişte geçerlidir diyor). Zaten 5 dolara 3 dolar indirimde var. 2 Kabloyu veya 5 dolar üzeri bir ürünü 5 dolarlık indirimle alabilirsiniz

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    İyi yakaladın, pasını ben de gola çevireyim o zaman. Aşağıdaki linkteki kabloyu sepete ekleyip, 2$ lık kuponu de ekledikten sonra satın alma işlemini mobil uygulama üzerinden yaparsanız, bu kablo sadece 0,07$ a geliyor. İhtiyacı olan kaçırmasın güzel kablo. 25 kuruşa bulmuşken yapıştırın gitsin.
    https://www.aliexpress.com/store/product/android-Micro-USB-cable-For-xiaomi-huawei-samsung-galaxy-Metal-Aluminum-Plug-leather-cables-For-HTC/1866145_32664069516.html?spm=2114.12010609.8148355.31.P7iGvV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 21 Nisan 2017; 18:54:34 >

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    yaw ev spedu kablo doldu tahrik ediyorsunuz
  • ertanboyer kullanıcısına yanıt
    Al arkadaşım eşe dosta ihtiyacı olana dağıtır sevaba girersin :) . Ben farklı hesaplardan pembe hariç her renkten aldım. İsteyen Iphone kılıfları da alabilir, onlar da çok ucuza geliyor bu şekilde. 5 e 5 $ veriyor adamlar, daha ne olsun. İndirime söz konusu ürünlerin listesi aşağıda.
    https://spedushenzhen.aliexpress.com/store/sale-items/1866145/2.html?spm=2114.12010609.8148355.9.AjYsRD&SortType=price_desc&promotionType=fixed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 21 Nisan 2017; 20:4:23 >

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    ertanboyer kullanıcısına yanıt
    Evet hocam cok iyi denk geldi yine Her ne kadar kalitesiz oldugunu gorsemde belki kot kumaslilar daha kalitelidir diye kot kumasli aldim hocam yine toplam siparisim 39 kablo oldu, sabahta 0.25m lik 2 adet kot kumasli almistim. Fakat halen 2m lik kablo almam lazim, artik onuda ugreen alayim diyorum hocam. 5e 4 dolar yapsa yine iyi olacak ama Gunde 3 kere aciyorum hocam spedu yu acaba 5e 4 kampanyasini yapti mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Peki al sana 2mt lik kablo, 0,70$ (mobilden alırsan 0,63$) :) 2mt lik olanını seç at sepete.

https://www.aliexpress.com/store/product/SPEDU-Micro-USB-Cable-Cowboy-Braided-Fast-Charger-data-Jean-Cloth-Cable-mobile-phone-cables-For/1866145_32788425783.html?spm=2114.12010609.8148355.71.8lNwPv
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Peki al sana 2mt lik kablo, 0,70$ (mobilden alırsan 0,63$) :) 2mt lik olanını seç at sepete.

https://www.aliexpress.com/store/product/SPEDU-Micro-USB-Cable-Cowboy-Braided-Fast-Charger-data-Jean-Cloth-Cable-mobile-phone-cables-For/1866145_32788425783.html?spm=2114.12010609.8148355.71.8lNwPv

Çok Sağolun hocam, bende şimdi yeni üyelik açıp dediğiniz gibi yaptım Yanlız umarım Kredi kartından yakalamaz Aliexpress, her yeni üyelikte evdekilerin bilgisini telefon numaralarıyla birlikte ayrı ayrı girdim fakat adres hep aynı

Yok bunda bir sorun çıkacağını sanmam çünkü direk AE nin bir kampanyası değil, mağaza kampanyası. Sonuçta adam bu kampanyayı yaparken bu tür şeyleri hesaba katarak yapıyor. Burada markanın amacı pazar payı kapmak ve bilinilirliği artırmak. Önceki kampanyada 1,63 $ a 2 tane 2 mt lik almıştım pişman oldum. O yüzden ihtiyacı olan kaçırmasın, iyi fırsat.
  • Spedu dan ilk kabloyu 21 martta aldim, hala elime ulasmadi. Sizde durum nedir.

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    Hocam baktimda simdi ilk olarak aldigimiz 1 dolarlik kablo 21 martta alinmis. 10 Nisanda geldi bu kablo bana. Fakat daha sonrasinda aldigim 2 Nisan itibariyle, halen ulasmadi. Malezya engeline takildigi icin, 2 ayi bulabilir diye dusunuyorum.

kargonun takipsiz oldugunu biliyorum ama ülkeye giriş yaptıgı zaman yazıyor mu ki. Bende en son Security check success yazıyor , tarih 25 mart
    Hocam benim aldigim urunlerin hepsi takipli hocam. O yuzden ne desem bos. Sagolsun satici kargo takipli olarak aldigim urunle birlikte takipsiz urunleride ayni kargoyla gondermis. Fakat umarim gumrukte sorun cikartmazlar.

• 21 martta aldigim kablo bugun geldi. Darisi digerlerinin basina.

Cok sevindim hocam Darisi bizim basimiza artik, ilk parti aldiklarim gelse suanlik. O bile yeter

• Hala indirim var mi 2 ya da 1 metrelerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelir hocam inş. ptt dağıtıcısı iş güzarlık yapmassa sorun olmayacağını sanıyorum

@musaulker dün 2$ lık çek veriyordu bugün var mı bilmiyorum
  • Yanlis hatirlamiyorsam rock bilmem ne magazasinda 2 ye 2 kupon + 3 liralik indirim vardi.

Pi kullanıcısına yanıt
    Umarim hocam insallah takipli kargo zaten hepsi sorun cikartmazlar insallah.

@Pi

Tesekkurler hocam kupon direk aliniyorsa bakayim birde ona. Rock marka kablolar icinde olumlu gorusler vardi.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hatırlada alışveriş yapalım
    FerreT kullanıcısına yanıt
    Maalesef beyler. Kupon kalmamış. Rock - store magazasinda vardi. Sağlık olsun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.