Şimdi Ara

(Son güncelleme 27 Ağustos) Sıfır Golf ile opetten aldığımız ilk yakıttan sonra yolda kaldık. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
3
Favori
45.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: icemy

Nazarda genellikle dallamanın biri gelip vuruyor.Bu motor kaynaklı gibi  

Alıntıları Göster
    Olurmu hacı. Nazarın şıddetine göre bela katsayısı artıp azalır. Kademeli yani

İleri seviye nazar değmişse o zaman dediğin gibi sonuç genelde kaza olur.

Bu arkadasa giriş/orta alti seviye şiddette bir nazar vurmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ErkanCo

Pompacı bahşiş miktarını beğenmemiş olabilir. Kardeşim de galiba story göndermiş. Bazı şeyler üst üste gelmiş olabilir.  

Eee müdür oyle bir araba icin en az bi 100tl vermelisin ki pompacı garibanın içi soğusun, kalbine haset düşmesin :))
    Tutup 20 lira felan vermemişsindir umarim.

Kardeşin de zaten story göndererek bitirici vuruşu yapmış. Neyse bununla geçmiş olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Geçmiş olsun hocam. Araba 1.0 mı ? Eğer 1.0 ise buji kaynaklı olabilir. Bende dün 2019 model A3’ ümle yolda kaldım. Tıpkı sizinki gibi önce bir sarsıntı yaşadım, bir müddet ilerledikten sonra araba gaz yememeye başladı ve stop etti. Tekrar çalıştırıp zor bela servise götürdüm. Bujiler değişecekmiş üstüne garantiye sokmadılar sarf malzeme olduğu için. Araba daha 13 bin km de...Bujiler 60 bin km de değişiyor duyurulur...

Yuh artık daha 13 bin km'deki araç yolda kalıyor ve 4 buji değiştirmemek için garanti dışı mı diyorlar. Yüzsüzlüğün de bu kadarına pes.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç çok güzel görünüyor forumdaki VW düşmanlığını bilmeyen yok umarım basit bir sorundur iyi günlerde kullanın

• cok saglam bir avukat icin araştırmaya başlayın. ben o araç yapılsa bile almazdım.

• Flowles kullanıcısına yanıt

Mazotun pompasında tabanca ağzı geniştir, benzinde dardır. Tabancanın ucu benzinli depoya girmez. Ayrıca opet'te var mı bakmadım ama shell'de plaka üzerinden tanıma sistemi var. Ben aracı aldıktan sonra plakayı değiştirmiştim. Pompacı, abi araç benzinli değil mi diye sordu, muhtemelen dururken motor sesinden şüphelendi, emin olmak için sordu. Kullandığım plaka bir önceki araçta benzinliymiş demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huan8 -- 3 Ağustos 2021; 23:0:17 >
  • ya yakıt pompasında yada yakıt hattında bır sıkıntı var sanırım aracın

• Opetse fark eder

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vay vw golf vay sen bu hallere düşecek arabamıydın.

10000/1 olacak şeyler geçmiş olsun hocam.

• Opet pişmanlıktır. 5 yıldır kullanıyorum aracımı düşük devirde titrediğini sadece opetten aldığım yakıtta gördüm

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Nazar haktır hocam, lakin her şey bir sebebe bağlı olarak meydana gelir. Bu durumda şu yargıya varabiliriz ; pompacının yahut çevreden bir başkasının nazarının değmesi sonuç ise, motorun arıza yapıp yolda bırakması sebeptir.

Not: İmamım

• Wonky kullanıcısına yanıt

benzini shellden aklı kelden demişler. shell v-power. başka benzin koymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

benzini shellden aklı kelden demişler. shell v-power. başka benzin koymadım.

Doğuş Maslak'ta satılan araçlarda hiç yakıt olmadığı için oradaki Opet'ten mecburen alıyor.

• Aklımdan geçeni yazdınız, inşallah alan arkadaş kusurlu araç bile bile satılmamıştır.

• Wonky kullanıcısına yanıt

10 senedir babam opet harici bir yerden mazot almaz. Hiçbir sorun olmadı. Ben de ya opet ya shell kullanıyorum bir sıkıntı görmedim. Markaya değil istasyonlara bakmak lazım. İşini düzgün yapmayan her noktada sıkıntı çıkabilir. Total kullanıp shell veya opet kötüleyen de denk gelir mesela.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    2002 model eski golfumuz vardı,böyle bir araba görmedim arkadaş araç ne rüzgarda savruluyordu ne direksiyonu soyuluyordu,gördüğüm en efsane arabalardandı :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkanCo

eTSI ama aynı zamanda DSG. Farklı terimler.

eTSI çünkü elektrikli benzinli. DSG olması vitesten dolayı.

arkadaş farklı bir şey dememiş.

muhtemelen bujileriniz değişecek ve sıfır km olmasına rağmen çamura yatacaklar. bu motorlarda çok saçma bir sebepten ötürü sorun çıkıyor. yakın zamana kadar kabul etmiyorlardı şimdi durum ne bilmiyorum. her ne olursa olsun değişen bir parça olursa ve size yüklerlerse mutlaka fatura/imzalı belge alın sonra avukata verin.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Bedava verseler mezara girecek adam, golfe binmem diyor  

• Avukat ile birlikte hareket etmenizi tavsiye ederim.

• Çok sinir bozucu bir durum. Neyseki sağlığınıza etki edecek bir durum yaratmamış araç avuntunuz böyle olsun. Umarım mağduriyetiniz tez zamanda giderilir, çok geçmiş olsun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.