Şimdi Ara

(Son güncelleme 27 Ağustos) Sıfır Golf ile opetten aldığımız ilk yakıttan sonra yolda kaldık. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
3
Favori
45.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Geçmiş olsun hocam, süreçten bahsederseniz merakla bekliyorum.

İlerleyen günlerde paylaşacağım. Şu anda opetin numuneyi incelemesi ve sonucunu bekliyoruz.

• Geçmiş olsun hocam. Araba 1.0 mı ? Eğer 1.0 ise buji kaynaklı olabilir. Bende dün 2019 model A3’ ümle yolda kaldım. Tıpkı sizinki gibi önce bir sarsıntı yaşadım, bir müddet ilerledikten sonra araba gaz yememeye başladı ve stop etti. Tekrar çalıştırıp zor bela servise götürdüm. Bujiler değişecekmiş üstüne garantiye sokmadılar sarf malzeme olduğu için. Araba daha 13 bin km de...Bujiler 60 bin km de değişiyor duyurulur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Sana bedava golf versinler, afgan multecilerin kosarak iran sinirini gecmesi gibi dogus otoya kosarsin. Emin ol bunu yaparsin. Abartmayi ne kadar cok seviyorsunuz arkadas. Bedava verseler binmezmis yav hehe

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yakıtı nasıl Opet e inceletiyorsunuz?

• Bayiden çıkarken gören ilk kişinin nazarı bu şekilde değdiyse ilerleyen günlerde sizi neler bekliyor tahmin bile edemiyorum hocam gazanız mübarek olsun 

• -FoundeR- kullanıcısına yanıt

Araba savruluyormus.  Yani cidden golfe … atmak icinde biraz mantikli yazsalar keske. Evet golf 8in eski nesillere gore eksikleri olabilir dogru. Ancak cok buyuk artilari da var. Anlamak guc !

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt

Opete durumu bildirdikten sonra gelip numune alıp inceliyorlar. Yakıt kaynaklı çıkarsa masrafları opet karşılamak durumunda. Çünkü Doğuş Oto yakıt kaynaklı sorunları karşılamıyor.

• Çok geçmiş olsun umarım kısa sürede kolayca çözülür arabanız çok güzel.
    Fakat bir şey dikkatimi çekti kapı içine fitil koymamışlar mı ben mi yanlış görüyorum. Hayret..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt

Esasen ben kendim 2012 - 2021 arası satana kadar 9 yıl hiçbir sorun yaşamadan Golf 7 kullandım. Gayet de memnundum. Elektronikte olduğu gibi otomobilde de şans durumunun var olduğunu düşünüyorum. Sizin sorunsuz kullandığınız bir araç başkası için çok sorunlu olabilir.

Bir de şöyle bir durum var. Çok satılan otomobilin sorunlu örnekleri az satılan otomobile göre daha çok olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErkanCo

Opete durumu bildirdikten sonra gelip numune alıp inceliyorlar. Yakıt kaynaklı çıkarsa masrafları opet karşılamak durumunda. Çünkü Doğuş Oto yakıt kaynaklı sorunları karşılamıyor.

İşleyiş güzelmiş. Servisin yakıt kaynaklı arıza raporu gibi bir şeyler vermesiyle gerekli kurumlara müracaat edip zarar karşılatılıyor zannediyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

Çok geçmiş olsun umarım kısa sürede kolayca çözülür arabanız çok güzel.
    Fakat bir şey dikkatimi çekti kapı içine fitil koymamışlar mı ben mi yanlış görüyorum. Hayret..

Çok teşekkür ederim.

Kapı içinde çok ince bir detaya bakmışsınız :) Açıkcası Golf 8'ler böyle mi bilemedim. Tekrar bayiye gittiğimde soracağım.   

• Geçmiş olsun rabbim büyük dertler göstermesin. Yakıt kaynaklı mı ? Ve araç 1.0 tsi mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıng365

Geçmiş olsun rabbim büyük dertler göstermesin. Yakıt kaynaklı mı ? Ve araç 1.0 tsi mı

Teşekkür ederim.

Evet 1.0 eTSI.

• hayırlı olsun...inşallah canınız hiç sıkılmadan kısa sürede halledersiniz. şans işte.

• Bana pek yakıt kaynaklı bir sorun gibi gelmedi. Vag grubu müşteriyi denek yerine koyabiliyor, arıza potansiyeli yüksek oluyor. Yeni octavia da vs de sorun yaşayanlar paylaşmıştı forumda. Geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda sorununuz çözülür, keyifle binersiniz.

• ErkanCo kullanıcısına yanıt
    Gecmiş olsun. İnşaAllah en yakin zamanda sıkıntınız son bulur. Evet nazar nasip haktır. Hayirlisi boyleymis Allah korusun belkide buyuk bir kazadan kurtulmussunuzdur boylece… aracinizda guzelmis ailenizle Allah sıkıntisiz yolculuklar gunler nasip etsin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8550

hayırlı olsun...inşallah canınız hiç sıkılmadan kısa sürede halledersiniz. şans işte.

teşekkür ederim. inşallah en kısa sürede çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Bana pek yakıt kaynaklı bir sorun gibi gelmedi. Vag grubu müşteriyi denek yerine koyabiliyor, arıza potansiyeli yüksek oluyor. Yeni octavia da vs de sorun yaşayanlar paylaşmıştı forumda. Geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda sorununuz çözülür, keyifle binersiniz.

Yakıt kaynaklı olmayabilir de evet . Aynı pompadan kaç araç yakıt aldı gün içerisinde. Maslak Opet bugün ilk defa böyle bir şikayet almış. İnceleyecekler.

• commandx C kullanıcısına yanıt

Octavia konusu: PDI'da şarj edilmesi gereken bir kısmı şarj etmeden vermişler.

• bende vw kullanıcısıyım ve kesinlikle yakıt kaynaklı olucagını tahmin etmiyorum. vw daha baştan camura yatmış bile. işiniz uzun. siz saglam bir avukat simdiden bakmaya başlayın bence. uuzun bir seruven sizleri bekliyor.

her 2 firmada kendini temize cıkarır siz araçla baş başa kalırsınız. hatta sizi bile suçluya bilirler. abartmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 3 Ağustos 2021; 19:45:1 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.