Yüzbaşı
04 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 179 (Bu ay: 24)
Gönderileri
TL’nin değeri 2001 krizinde bile bu kadar değersiz değildi.2002 den bile kötü durumdayız,2023 te TL nin değeri heralde selpak kağıdı kadar olursa şaşırmam.
Kaynak
Geçen hafta otogaz ve elektiriğe zam geldiğinizi biliyoruz bugün de otomativ yedek parçalarına %50 evet yanlış duymadınız yüzde elli zam geldi.Valla artık dalgaya aldılar gibime geliyor?Şaka gibi bu zamlar
Kaynak
Edit:Zam önümüzde ki 3 ay içerisinde gelicekmiş
Spotify dan instagram storye şarkı paylaşırken arkadaki videosuyla paylaşılırdı eskiden ancak şuan videosuz şekilde paylaşabiliyorum bunun nedeni nedir?

2021 TR sinde gerçekten hiç bir yerde borcu olmayan var mı?Halimize yazık,belli bir kesim çok zenginken belli bir kesim fakir,orta sınıf yok oldu sayılır.Gerçekten soruyorum borcu olmayan biri var mı ?
Dün gece 2 gibi hastaneye kaldırılma haberini aldım,24 saattir uyumuyorum.Dayım 34 yaşındaydı kalp krizi geçirmiş,biz yinede otopsi istedik.Dostlar dayım evlenme arifesindeydi o benim için damat oldu bile.Size sadece sevdiklerinize sarılın istiyorum,ben sarılamadım.

Arkadaşlar malum yaşantımızda unutmak bir insan eylemi ancak unutmamız gereken ve sandıkta cevabını vermemiz gereken şeyler var,bu liste uzar gider ancak en azından bunları unutmayın.

Hatay valiliğinin önünde iş bulamadığı için kendisini yakan kişiyi hatırlıyor musunuz?

Peki ya çocuğuna okul üniforması alamadığı için yan odada kendini öldüren babayı?

Veya samsun da 45 yaşında eline 'İŞ,AŞ' yazıp kendini korkuluklara asan metin abiyi?

Son olarakta yemek kartında sadece 1 lira kaldığı için üniversite yemeğinde yapılan zamla 1.40 lira olması nedeniyle karnını doyuracak parası olmadığı için canına kıyan sibel ünli kaçınız hatırlıyor?

Siyasi propaganda diyenler oldu hepsine,insanlıktan uzak iğrenç fikirli insanlar.İktidar destekçileri kılıf uydurıyım derken artık insanlık dışı konuşmaya başladılar.Artık YETER

Artık gerçekten bıktım,elin kanadalısı bir hafta da aldığı ps 5 İ ben neden nerdeyse 2.5 ay çalışıp alıyorum, bunu biri bana açıklasın,veya 100.000TL ye gelen otomobil neden 500.000TL enayi miyiz?Bir asgari ücretlinin 10 yıl yemeden içmeden ev alabilmesi imkansız bu bile imkansız, bu yaşında ekonomi gelecek düşünmekten bıktım artık,yeter ya valla yeter gençliğimi çaldınız

Merkez bankası net uluslararası rezervleri Nisan 2003 ten bu yana en düşük seviyeye geldi.Tarih tekerrür mü ediyor bana mi öyle geliyor?

Öne çıkarmayı da unutmayalım daha çok insana ulaşmak daha çok fikre ev sahipliği yapacaktır konuşalım tartışalım,ama ülkemiz için en iyisi olanı bulalım

Almanya bizi kıskanıyor!!!

OLAYI SADECE TEKNOLOJİDE SANANLAR İÇİN

Göz göre göre fakirleşiyoruz arkadaşlar
Şimdi başlıyoruz arkadaşlar,başımdan bir süreç geçti ve bende size bunu anlatmaya geldim.
02:02:2021:Papara kart siparişi vermek istedim,malum ininal her şeye bir ücret kesiyorken,ve bazı sitelerede kişisel kartımı vermek istemediğimden,şiparişimi verdim.
06:02:2021:Kartım kuryeye teslim verildi,ve bekleme süreci başladı,maalesef ki papara firmasının çalıştığı kurye firması (agt kurye)gerçekten sıkıntılı bir firma,firma nın kendisine her hangi bir söylemde bulunmak istemiyorum,belki bu şube böyledir.
11:02:2021:Kartım dağıtımda olarak gözükmekte
14:02:2021:Gelmişler ancak evde bulamamışlar.Bunun üzerine firmayı aradım aslında cuma günü geldiklerini ve sistemden yeni işlendiğini söyledi,tamam dedim.Yeriniz nerde dedim bana bilmem ne marketin arkası dedi dedim bilmiyorum ,bana yarın gel yol tarif ederim dedi,tamam dedim
15:02:2021:Arıyorum arıyorum ulaşılamıyor,sinir krizi geçiricem artık 3 saattir dediği marketin arka sokaklarına bakıyorum falan
16:02:2021:yeniden şikayet yazıldı
17:02:2021:Aha yine dağıtımda olarak gözükmekte sitede dedim artık dağıtımda ve bilin bakalım ne oldu:)Geldik ancak evde bulamadık,bunun üzerine bir kere daha aradığımda bana ayrıntılı şekilde yer tarif etmelerini istedim ve ettiler.
19:02:2021:Bugün gittim leş gibi bir apartman içinde her yer sigara kokarken kartımı aradık ve bulduk.Gerekli imzaları attım ve uzaklaştım.

Diyeceğim o ki kargo bana değilde ben kargoya gittim:)Okuduğunuz için teşekkür ederim,öne çıkarabilirsiniz⏏️ Not;amacım firmayı falan kötülemek değil dostlar umarız ki en kısa zamanda bu pürüzlerini düzeltirler
Son dönemlerin yükselen sosyal medya platformlarından olan Clubhouse'a olan ilgi her geçen gün artıyor. Yalnızca iOS cihazlarda bulunan uygulamayı en özel kılan yanıysa yalnızca davetiyeyle erişim sağlanabilmesi. Bu uygulamayı aslında değerli yapıyor,sizin bu uygulama hakkında düşünceleriniz nedir?Yeni bir sosyal medya devi mi geliyor :)
Çözüldü
Hakkında
İlgi Alanları: Teknoloji ve oyun
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
İphone 7
Mobil cihaz
Operatör
Operatör
Türk Telekom
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 944
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 2.430)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.027 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.