Yarbay
15 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 587 (Bu ay: 16)
Gönderileri
Vista kullanmaya devam edeceğim, kesinlikle değiştirmeyeceğim yalnız son dönemde tarayıcılarla sorunum var chrome gnücellenmiyor, mozillanın kendine göre sıkıntıları var, UC browser'da çok memnundum ama Youtube destek vermemeye başladı örneğin yorumlar açılmıyor vs.

Hangi tarayıcıyı tavsiyesi edersiniz?
.
İşletim sistemim Vista SP2, USB aracılığıyla bir hafıza kartı, harici disk vs. bağladığımda otomatik pencerenin açılmasını engellemek istiyorum. Pencerenin satırında " otomatik kullan " ibaresini çıkıyor bu işlem için ama ne klasör ayarlarında ne de sürücü yönetiminde böyle bir ayara rastlamadım.

Teşekkürler.
Başlıkta da söylediğim gibi internette gezinirken, ofis uygulamalarını çalıştırırken fanı devreye girmeyecek 1 Ghz civarında işlem gören ama aynı zamanda 15.6 inç ebatında yani fansız bir hibrit tabletten ekranı geniş olan ama dokunmatik ekranlı cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Acer'in Türkiye'ye gelmeyen V5 serisi bu çizgide cihazlar çıkardı fakat şimdilik sadece 11 inç ama önümüzdeki dönemde 14 ve 15 inç cihazlar çıkartacaklarını söylüyorlar.

Tekrar edeyim benim için öncelik turbo moda geçmediği düşük güç tüketimi modunda çalıştığı sürece düşük emisyon yani fansız çalışabilecek düzeyde düşük enerji tüketimi sunan bir cihaz.

Linkte Acer'in V5 modeli bunu gerçekleştiriyor yalnız ekran ebatı 11 inç.

http://silentlaptops.net/in-the-news/acer-aspire-touch-amd-temash-version/
Selamlar arkadaşlar

Bu modemi 1 hafta önce aldım ve sorunsuz kurdum. Kablosuz üzerinden WPA şifreleme ile bağlıyım ve işletim sistemim vista. Bilgisayarım 24 saat açık durur. 1 hafta içinde 5 defa başıma aynı olay geldi emule bağlantımın hızı sabah kaltığımda sıfıra düşmüş oluyor MSN ve IRC bağlı olmasına rağmen internet siteleri açılmıyor. Bilgisayarın her türlü güç ayarını kontrol ettim, kablosuzu güç ayar kontrolleri de tamam. Bu sorun modemi kapayıp açınca çözülüyor.

Forum donanımda üyelerden biri Philips'in kablosuz yazılımı TTnet'le uyumlu olmadığına dair bir yorum okudum, bu doğru olabilirmi ? Olumsuz cevaplar gelirse hemen gidip değiştiricem bu modemi fakat ne alacağımı da bilmiyorum DARTY'den sanırım Zyxel olacak.

teşekkürler.

Modemde firewall açık kalmış arkadaşlar, kapadım ve 2 gündür sorun yok.
Hakkında
Konum: İstanbul
Hakkımda:
bf5e12a84147c42c5ce9f1f5b41e0f38_cropped_64.jpg102e97fdc9c53aa4feefea0c3263da51_cropped_64.jpeg

Ekrem İMAMOĞLU: Adama, Kişiye, Kişilere , Gruplara, Cemaatlere, Vakıflara, Derneklere hizmet devri bitti
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 11.083
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17.366
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 2.139 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10.298 (Bu hafta: 7)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.