Şimdi Ara

Sevgilimin Kuzeni

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
7.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar benim sevgilimin bir kuzeni var daha dogrusu kzuen bile denemez babasının amcasının çocugumu neymiş yani uzak akrabalık işin aslına gelince ise facebooka ekllemiş sevgilim sürekli mesaj atıyor sürekli canımlı konuşuyor övüyor çok güzel olmuşsun dügünde falan sevgilim teşekkür ederim abi kuaforun iyiliği diye cevap veriyor o ise o senin doğal güzelliğin canım falan nerdeyse her mesajının içinde canım bazen yine abartıyor iyice sürekli yanında olmak istiyor gel yanıma yolavaya tatilde diyor kız arkadaşım ankarada üniversite istiyorum diyince bile hemen ben gelirim sana yumurta fala nyaparım diyor sizce ne yapayım arakdaşlar çıldırıcak gibi oluyorum yazışmaları okuyunca sevgilim düzgünce abi diye hitap ediyor bu canım canım diye kırılıyor sevgilisi zannediyor kendisini ve ayrıca sevgilim 17 yaşında bu çocuk 25-26 yaşında yani bunuda belirteyim sevgilimle çok büyük kavga ettim bune diye diyo ki kuzenim o anlamda demiyo onun konuşma tarzı o ama çocuğu görmelisiniz bütün gün mesaj atmak istiyo telefonunu istiyo yani anlatamıyorum ya elim ayağıma dolaşıyo sinirden artık sizce bunun açıklaması nedir arkadaşlar yani yemin ediyorum gidicem atıcam kendimi arabaların önüne ya

• Bir kaç arkadasini topla sende maske geçir kafana sopa bulun temiz bir dayak atın...
  • bu çocuk burada değilki başka bir ilde oturuyor ya baya uzak hemde surekli sevgilime yakın olmak istiyor akrabalık ilişkisini geçti yani artık adam diyoki her zaman mesaj at bana ve sevgilimde bunlara kayıtsız kalıyo ben bunu anlamıyorum sanki hiçbirşey olmuyomuş gibi benim abim gibi diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlemdarBilisim

bu çocuk burada değilki başka bir ilde oturuyor ya baya uzak hemde surekli sevgilime yakın olmak istiyor akrabalık ilişkisini geçti yani artık adam diyoki her zaman mesaj at bana ve sevgilimde bunlara kayıtsız kalıyo ben bunu anlamıyorum sanki hiçbirşey olmuyomuş gibi benim abim gibi diyo
    inanma o çocugun samimiyetine hiçbir erkek ilgilenmedigi birisine böyle davranmaz yani iş sadece akraba boyutunda değil...kız arkadaşına söyle facebookunu kapatsın ya da çocugu engellesin bir bahane bularak...tel numarasını da vermesin telefon kullanmıyorum desin..ya da ders çalışıyorum öyle o nedenle tl no mu kimseye veremem rahatsız oluyorum desin..bir süre ne telefonadn ne de faceden falan cevap yazmasın hatta hiç yazmasın ilgisini keser bence olmadı kız defsin benim sevgilim var işte laf arasın da sorun olmayacaksa aile duyar falan diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

inanma o çocugun samimiyetine hiçbir erkek ilgilenmedigi birisine böyle davranmaz yani iş sadece akraba boyutunda değil...kız arkadaşına söyle facebookunu kapatsın ya da çocugu engellesin bir bahane bularak...tel numarasını da vermesin telefon kullanmıyorum desin..ya da ders çalışıyorum öyle o nedenle tl no mu kimseye veremem rahatsız oluyorum desin..bir süre ne telefonadn ne de faceden falan cevap yazmasın hatta hiç yazmasın ilgisini keser bence olmadı kız defsin benim sevgilim var işte laf arasın da sorun olmayacaksa aile duyar falan diye..

Alıntıları Göster
    Kız arkadaşına söyle o uyarsın düzgünce . Sen bir şeyler yaparsan belki kız arkadaşınla aran açılır bana neden demedin ben söylerdim diye. Ve kuzeni sana inat aynı şeyleri yazabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

Kız arkadaşına söyle o uyarsın düzgünce . Sen bir şeyler yaparsan belki kız arkadaşınla aran açılır bana neden demedin ben söylerdim diye. Ve kuzeni sana inat aynı şeyleri yazabilir.

Alıntıları Göster
    Akrabası olduğu ne belli ? Olaya bir de bu boyuttan bak.
    Seni başından savmak için akraba yalanını uydurmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Akrabası olduğu ne belli ? Olaya bir de bu boyuttan bak.
    Seni başından savmak için akraba yalanını uydurmuş olabilir.

Alıntıları Göster
    misillime yapmayı dene bir arkadaşına söyle senle sevgilin birlikte vakit geçirirken sana mesaj atsın canım naber ? işte nasıl gidiyor haftasonu bulusak mı seni özledim falan işte aklına ne geliyorsa yazsın fazla ucunu kaçırmadan sevgilin zaten soracak kim bu diye ? sende dersin bizim şu şu akrabanın kızı var cocuklumuzu birlikte geçirdik beraber büyüdük falan gibisinden yalanlar söylersin.sevgilin eğer derse niye bu kadar samimi konusuyor senle mesafe koysana vs , kızın kuzenı örnegını gösterirsin ordan bir şeylere varmaya calısırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlemdarBilisim

merhaba arkadaşlar benim sevgilimin bir kuzeni var daha dogrusu kzuen bile denemez babasının amcasının çocugumu neymiş yani uzak akrabalık işin aslına gelince ise facebooka ekllemiş sevgilim sürekli mesaj atıyor sürekli canımlı konuşuyor övüyor çok güzel olmuşsun dügünde falan sevgilim teşekkür ederim abi kuaforun iyiliği diye cevap veriyor o ise o senin doğal güzelliğin canım falan nerdeyse her mesajının içinde canım bazen yine abartıyor iyice sürekli yanında olmak istiyor gel yanıma yolavaya tatilde diyor kız arkadaşım ankarada üniversite istiyorum diyince bile hemen ben gelirim sana yumurta fala nyaparım diyor sizce ne yapayım arakdaşlar çıldırıcak gibi oluyorum yazışmaları okuyunca sevgilim düzgünce abi diye hitap ediyor bu canım canım diye kırılıyor sevgilisi zannediyor kendisini ve ayrıca sevgilim 17 yaşında bu çocuk 25-26 yaşında yani bunuda belirteyim sevgilimle çok büyük kavga ettim bune diye diyo ki kuzenim o anlamda demiyo onun konuşma tarzı o ama çocuğu görmelisiniz bütün gün mesaj atmak istiyo telefonunu istiyo yani anlatamıyorum ya elim ayağıma dolaşıyo sinirden artık sizce bunun açıklaması nedir arkadaşlar yani yemin ediyorum gidicem atıcam kendimi arabaların önüne ya

ortada bir asılma varsa senden once bunu kadın tarafı anlar, unutma sen erkeksin o kadın.Onlarda sende ki 6.hissin kralı var.He burda 3 ihtimal var ya asılıyor kız arkadaşın farkında hoşuna gidior onunda,ya asılıor kız arkadaşın bunu anlayacak kapasitede deil veyahut asılma die bişi yok.ihtimal eger 1.ise zaten senlik biri deil bu insan.Yok 2 ise yaşındanda oturu çocuk.3 ise problem yok.Kısacası senin kavgalarınla olacak iş deil bu kızda bitior ve inan bana sorunun cozumu ona engel olmak deil kız arkadaşının olaylara olan tepkisini görebilmek,sonuçta o senin karın deil 1 yada 2 ihtimalde ki gibiyse olay uzaklaşman yararına olur.Ne gerek var sinirlenmeye biras farklı açılardan düşün...Burda canı sıkılacak son taraf sensin kendinin patronu ol bence
  • kız aile duyar falan derse sanki oda isrtiyomuşta çekindiğinden istmiyomuş gibi olur
    sen kızın facesine giriyosan kıza söylemeden engelle eskii mesajlarına dokunma kız farketmez büyük ihtimalle, yyengemizin teli şerefsizde varsa mesaj at değiştirdi diye sık bi numara sonra önceki numarayı başka birine verdim şaşırırsın falan önceki numaramla ilgili herşeyi sil de serefsiz siler büyük ihtimale sevgilinin faceesinden yazınca. ama eski mesajları silme huylanır falan yenge çakarsa fena olabilir
    sonrada o yoluna siz yolunuza çabalasın dursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

kız aile duyar falan derse sanki oda isrtiyomuşta çekindiğinden istmiyomuş gibi olur
    sen kızın facesine giriyosan kıza söylemeden engelle eskii mesajlarına dokunma kız farketmez büyük ihtimalle, yyengemizin teli şerefsizde varsa mesaj at değiştirdi diye sık bi numara sonra önceki numarayı başka birine verdim şaşırırsın falan önceki numaramla ilgili herşeyi sil de serefsiz siler büyük ihtimale sevgilinin faceesinden yazınca. ama eski mesajları silme huylanır falan yenge çakarsa fena olabilir
    sonrada o yoluna siz yolunuza çabalasın dursun
    Sevgiline o kadar bile güvenemiyorsan zaten düzgün bir ilişkiniz yoktur , takma kafaya.
  • arkadaşlar cevaplar için teşekkür ediyorum içim içimi yiyo resmen ya ya uzun süreli bir ilişkimiz var ben sevgilime güveniyorum zaten sevgilimin konuşmasında birşey yok abi diye hitap ediyor ama bu kuzeni denen adam canım canım diyip duruyor en sinir oldugum şeyşe suydu yazmış dügünde çok guzel olmuştun canım sevgilimde teşekkür ederim erol abi kuafor sagolsun yazmış adamda o senin doğal güzelliğin canım yazmış ya bu nedir varya sinir oluyorum annesi babası tarafından yakın akraba diye biz bişey söyleyince suçlu oluyoruz varya deliricem ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

misillime yapmayı dene bir arkadaşına söyle senle sevgilin birlikte vakit geçirirken sana mesaj atsın canım naber ? işte nasıl gidiyor haftasonu bulusak mı seni özledim falan işte aklına ne geliyorsa yazsın fazla ucunu kaçırmadan sevgilin zaten soracak kim bu diye ? sende dersin bizim şu şu akrabanın kızı var cocuklumuzu birlikte geçirdik beraber büyüdük falan gibisinden yalanlar söylersin.sevgilin eğer derse niye bu kadar samimi konusuyor senle mesafe koysana vs , kızın kuzenı örnegını gösterirsin ordan bir şeylere varmaya calısırsın

misilleme yapmanı önermem aksi halde geri teper seni terkedebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Bir kaç arkadasini topla sende maske geçir kafana sopa bulun temiz bir dayak atın...

Dexterin, ilk sezon ilk bölümlerinde vardı böyle bir fantezi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunoxyuno

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Bir kaç arkadasini topla sende maske geçir kafana sopa bulun temiz bir dayak atın...

Dexterin, ilk sezon ilk bölümlerinde vardı böyle bir fantezi.

Alıntıları Göster
    Öncelikle kuzenini reelde tanımıyorsun onun hakkında ileri geri konuşman yanlış.Tanısan belkide sende sevgilin gibi düşünüceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Öncelikle kuzenini reelde tanımıyorsun onun hakkında ileri geri konuşman yanlış.Tanısan belkide sende sevgilin gibi düşünüceksin.

Alıntıları Göster
    Kardeşim noktalama işaretleri diye birşey var. Adam gibi noktalama işaretleri ile yazsana mesajını.

Anlamak için kafa patlatmamızı istemiyorsan güzelce yaz. Ben şahsen noktalama işaretlerinin yok olduğunu ve yazılanlardan birşey anlaşılmadığını görünce bıraktım okumadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Kardeşim noktalama işaretleri diye birşey var. Adam gibi noktalama işaretleri ile yazsana mesajını.

Anlamak için kafa patlatmamızı istemiyorsan güzelce yaz. Ben şahsen noktalama işaretlerinin yok olduğunu ve yazılanlardan birşey anlaşılmadığını görünce bıraktım okumadım.

adam mobilden yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

adam mobilden yazmış

Alıntıları Göster
    Aç ağzını yum gözünü ver veriştir bunlardan anca böyle kurtulursun
  • "Ben gelirim sana yumurta yaparım."

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruschetta

"Ben gelirim sana yumurta yaparım."

Bir daha konuşmamasını aksi takdirde aranızın bozulacağını söyle.Kuzeni olucak sıcakkanlı vatandaşada versin veriştirsin bir güzel çözülür olay.Kızda niyet olmalı ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper_town

Bir daha konuşmamasını aksi takdirde aranızın bozulacağını söyle.Kuzeni olucak sıcakkanlı vatandaşada versin veriştirsin bir güzel çözülür olay.Kızda niyet olmalı ama

Alıntıları Göster
    Kuzenlere dikkat et. Bizim burda öyle olaylar cok oldu. Uyariyordum kizi ama kiz yaaa yok o benim kuzenim diyordu. Ne oldugu sonunda cikiyordu ortaya. En kisa zaman irtibati kessin onla.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.