Şimdi Ara

Güncelleme ! Kazandım ! Servisten Değişim Raporu Çıktı! Asus Tuf rx5700xt 8gb muadili ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
5.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firma, para iadesinde ısrarcı. Bugün tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım. Bakalım... Beklemeye geçtik.

• İtopyadan bişe almayarak doğru yaptığımı biliyordum bu kadar reklama para harcıyan firma .

anlamadığım satıcıyı neden ilgilendiriyor. Değişim oldumu satıcımı karşılıyor asus türkiye mi ?

• İlk mesaj edit 3 için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

@spintirea@AREryilmaz@nasty1521@onr1818

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr07 M kullanıcısına yanıt

üste para vermeden 5700xt veremiyor ise üst modelini vermek zorunda para ödemeyin

• "2000 TL fark ile

11309-03-20G   SAPPHIRE PULSE Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı

2000 TL fark ile

RX 6600 XT MECH 2X OC  MSI Radeon RX 6600 XT MECH 2X OC 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı

2500 TL fark ile

GV-N3060GAMING OC-12GD   GIGABYTE GeForce RTX 3060 GAMING OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

3000 TL fark ile

GV-N306TEAGLE OC-8GD  GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC 2.0 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı"

5700xt zaten 6600 xt den de 3060 ti dan da pahali bir kart

3000 tl fark dediginiz ne? size 3000 lira mi veriyorlar sizden utanmadan para mi istiyorlar

anladıgım kadariyla 5 aydir kullanamıyorsunuz. zaten sizi madur etmişler. bunun icin tazminat falan alınmıyormuymuş.

gigabyte kart almayin hocam anladıgım kadariyla cok adi termal pad kullanmişlar kartlari sogutamiyoruz :)

• onr1818 kullanıcısına yanıt

Hacze gitmem gerekecek o zaman. Bela oldu kart valla ya.

Yani üç bin verilip bu kart alınmaz mi

• BuBBa123 B kullanıcısına yanıt

Üste bu paraları istiyolar, para verirler mi hic ? Evet aylardır mağdurum Ama sonuna kadar gidecem artık.

hocam ben avukat degilim de size ayni ürünü yoksa üst modeli vermeleri gerek diye biliyorum. bence de pes etmeyin tazminat hakkiniz olmasi lazım mahkemeyi kazanmişsiniz.

• İtopyanın temsilcisini ekleyerek firmayı bir güzel kalaylamak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesajda ekli aslında. Aha bı daha ekledim :)

• İtopya! Ali kıran baş kesen misiniz?
    İtopya dan alış veriş yapma!!

• bence 6600xt yi ücretsiz vermeleri gerek

• Güncel.

Yorumlarınızı bekliyorum

• Denk kart 6700xt en en kotu 6600 XT ucretsiz verilmeli ancak bu daha düşük bir kart sizin karttan. 6700 12 GB olduğu için mahkeme anlamayabilir, bilir kişiye gider 6600 düşük kart olduğu denir en kotu 6600 verilmeli der. Mahkemeyi kazanırsan zaten mahkeme masraflarını da onalr ödeyecek. Arkadaşın 660ti i bozulmuştu. Üstüne 010-200 lira verip 76gtx 760 almıştı yerine. Tabi o zamanlar dolar ayda yüzde 5 artmiyordu

• Ücretsiz şekilde 6600XT veya 3060 sunmaları gerek.

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt

Fatih 6700xt ile 5700xt nin neresi denk yav hiç fps testlerine baktın mı ? :Di

• quote:

Orijinalden alıntı: mr07

Güncel.

Yorumlarınızı bekliyorum

Bence de ya ucretsiz 6600XT ya da 1000TL farkla 3060Tİ vermeliler gerisi tuketiciye magduriyet yaratmak...

• kart değişim mi olucak yoksa para iadesi mi o sizin kararınız . Satıcı karar vermiyor . direk olarak tüketici hakem heyetine gidin 3 4 ay sürer ama 6800XT vs bişe alırsınız.

hocam pes etme sana yine kart teklif ederlerse buraya teklif ettik kartlari yazarsan mutlaka birileri yardimci olur

• 128MilyarDolar kullanıcısına yanıt

Ya iki kartın da şimdiki değeri karşılaştırılır yada ikisinin de eski değeri karşılaştırılır, kartın zamanında 3-4k olmasıyla bu işin bir alakası yok ki zaten değişim raporu ile ücret iadesinin söz konusu bile olmaması gereken bir ortamda bunları tartışmanın bile lüzümu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mxsr -- 22 Eylül 2021; 22:25:52 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.