Şimdi Ara

Şenol Güneş İstifa!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
4.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye'de hiç bir başarı cezasız kalmaz sözünün hatırlanacağı bir konuda yine birlikteyiz sayın forumdaşlar.

Maçtan önce Tolga'yı kaleye koydu diye tepki gösterenler maçtan sonra ortalıkta yoklar Pektemek konusunda da Şenol hoca haklı idi. Onu kazanmak istedi çünkü Pektemek tam performans verebilse ligde güzel bir alternatif olur herhangi bir sakatlık durumunda vs. Ama tutmadı maalesef, Pektemek verimli olamadı.

Talisca'yı çıkartmıyor diyenler Talisca gol atınca "Tolosco bobo boynomo dolo boboo" diye sevinç mesajları attı maç konusunda

Herhalde bu kadar yeterli

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salı günü bağırırsınız Şenol Güneş diye geçalibiyetten sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahada patır patır dökülen Talisca'yı yine yine ve yine 90 dakika oynattı.
    Berbat ötesi oynayan Oğuzhan'ı skor 2-0 olana kadar, dakika 76'ya kadar çıkarmadı.
    Her maç aynı taktik, aynı değişiklikler, aynı leş futbol.

• Şenol Güneş'e de laf eden adam ne diye futbol izler merak ediyorum. Sorun Şenol hoca mı cidden?
  • Puan kayıpları devam ederse tüpçü devreye girip Şenol'u milli takıma çeker direk.

• 2 goldede tosice bi bakın. C. Ronaldo olsa tasiyamaz bu adami.

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Sahada patır patır dökülen Talisca'yı yine yine ve yine 90 dakika oynattı.
    Berbat ötesi oynayan Oğuzhan'ı skor 2-0 olana kadar, dakika 76'ya kadar çıkarmadı.

Peki kim gelecek Şenol un yerine?????

• Sende bu forum git yeter. Bloklaşmıştım daha evvelden ama senin yüzünden ziyaretçi olarak bile gezemiyorum. Ne kadar boşsun be kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu maçta yapabileceği bütün hataları yaptı.

180 dk oynayan, Finlandiya'dan dönen Cenk ve Oğuzhan'ı ilk 11 oynattı. İkisi de berbat oynadı. Madem rotasyon yapmıyorsun 60 dk oynayan Q7 neden yedek? Babel niye yedek ?

2. yarı Negredo neden çıktı ? Gol lazım forvet çıkıyor :D

Tosic beyinsizi nasıl ilk 11 oynayabiliyor hala ? Hırvatistan milli takım as stoperi yetersiz mi yani ? Adamlar Mitrovic'le Dünya kupasına gidiyor.

Takımı motive edememesine girmiyorum bile. Adamlar krampon seçimi bile yanlış yapmış. Tam anlamıyla rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

İsmail Eagle

• quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

İsmail Eagle

Siz alın Tudor dan iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

Sende bu forum git yeter. Bloklaşmıştım daha evvelden ama senin yüzünden ziyaretçi olarak bile gezemiyorum. Ne kadar boşsun be kardeşim.

Bu daha başlangıç, mücadeleye devam.

Olcay'ı yollattığım gibi bu adamı da yollatacağım. Herkes Olcay'ı savunurken ben herkesle kavga ederek Olcay'ın ne kadar kötü olduğunu anlatmaya çalıştım ve millet geç de olsa anladıktan sonra Olcay'ı hep beraber ıslıklayıp yolladık. Şenol Güneş'i de yollayacağız, ıslıklamamıza gerek kalmaz umarım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

İsmail Eagle

Siz alın Tudor dan iyidir

Tudor'da Şenoldan iyidir değişmem

• Bu adamın keçi inadı ve büyük maç korkakligi olmasa şuan Real Madrid'i çalıştırıyordu.
    bence de şenol güneş istifa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 13 Ekim 2017; 22:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Şu maçta yapabileceği bütün hataları yaptı.

180 dk oynayan, Finlandiya'dan dönen Cenk ve Oğuzhan'ı ilk 11 oynattı. İkisi de berbat oynadı. Madem rotasyon yapmıyorsun 60 dk oynayan Q7 neden yedek? Babel niye yedek ?

2. yarı Negredo neden çıktı ? Gol lazım forvet çıkıyor :D

Tosic beyinsizi nasıl ilk 11 oynayabiliyor hala ? Hırvatistan milli takım as stoperi yetersiz mi yani ? Adamlar Mitrovic'le Dünya kupasına gidiyor.

Takımı motive edememesine girmiyorum bile. Adamlar krampon seçimi bile yanlış yapmış. Tam anlamıyla rezalet.

"Gol lazım forvet çıkıyor :D"

Senin mantığına göre ne kadar çok forvet varsa o kadar çok gol atılıyor. Kafalar pırıl pırıl

Şenol uzun yıllar Beşiktaşta kalır da Sir Şenol'umuz olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 13 Ekim 2017; 22:24:33 >

• Sen taraftar baskısı yüzünden hocanın istediği Burak yerine Negredo'yu alırsan. Volkan Şen yerine Lens'i alırsan ve Tosic yerine transfer yapmayıp Ocak'a sarkıtırsan suçu hocada arama. Volkan Şen'e bende beğenmiyorum ama hoca onunla önceden çalıştığı için istemiş.
  • geçenlerde milli takım olayının şenol güneşin kafasını karıştrıdığını yazan bişeyler okumuştum. belki haber doğrudur. ama çok şey yapmamak lazım. daha 8 hafta olmuş. çok sular akacak.

şahsen düşüncem bu sene bjk cl ye odaklanmnalı ligde de 2. olsa yeter ki seneye de cl şansı olsun.
  • Boş yapma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.