Yarbay
06 Haziran 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 702 (Bu ay: 2)
Gönderileri
siteyi açarken kullandığım tarayıcılar 1-2 saniye süre ile bu site güvenli değil diyor sonra açıyor. bana has bir durum mudur bu genel midir ?
Afrika ya da benzer bir ülkeye ait şarkı olabilir. hatırladığım şey klibinde ufak bi çocuk etrafı geziyor ve zamanı durdurarak bişeylere müdahale ediyordu. kaleye giden topu kalevinin yanına getiriyordu vs. uçuşuan bi de kelebek vardı sanki. yeleyelumbaaa gibi bir kelime kalmış sadece aklımda. müziği vs az çok aklımda ama onu yazıyla tarif edemiyoruz :)

var mı eskilerden birileri bu tip bir klip hatırlayan ?
Son 1 2 gündür üye olduğum firmalardan sürekli bilgileriniz önemlidir , şuraya göz atıp onay verin vs diye sms ler gelmeye başladı.

Kanun mu değişti yada değişecek mi var mı bilgisi olan, ne oldu da tutuştu bunlar?
Bu özellik mobil app için getirildi sanırım ama webde işkence oluyor. alt sayfanın yüklenmesi işkence. Olsun ya da olmasın diye bunu biz seçemiyor muyuz ? bazı forumlarda var bzılarında yok çünkü.
Xilence 750W modüler güç kaynağım var, gurup prize takılıydı. Prizi açtım, pc nin düümesine bastım ufak çaplıu bir patlama oldu ve elektrikler kesildi. Sigortayı açtım açar açmaz aşağı indi ve bu sefer bina girişndeki daire sigortası attı :)

grup prizi ve kabloyu değiştirdim yine aynısı oldu. başka psu taktım pc normal açıldı. önceki güç kablosunu yenien deniyeyim dedim, hiç bir yere takılı değilken boşta duran gurp prize taktım elektrik çarptı, sanırım kabloda birikmiş.

psu da bir koku vardı ama şuanda hiç koku kalmadı. psu'nun nesi bozulmuştur ? ve tamir edlebilir mi dersiniz ? 750w psu yu çöpe atmak istemiyorum :(
Bugün 3-4 kere başıma geldi, durduk yere çıkış yapmış gibi oluyorum yeniden oturum açmam gerekiyor. Bu bana has bir durum mu genel mi?
Akbanka saldırmışlar bilgiler gitmiş olabilir, gerçi banka açıklama yapıp müşterilere yansıyan güvenlik sorunu bulunmamaktadır demiş ama yine de tedbirli olmakta fayda var gibi..

haber içeriğini sildim, şimdi sağı solu belli olmaz, ben de sakata gelmiyeyim
Forumu warez sitelerine çeviren reklamla yetmdi şimdi otomatik yürüyen youtube reklamına mı geldi sıra ? allah aşkına bati otomatk başlamasın.

hani "enayi misin neden reklam engelleyici ile forumu açmıyorsun" demenin başka bir yolu mu bu ?
https://www.facebook.com/AynstaynWasHere/videos/1037205956352159/

Erkanın da bi pozisyon vardı hiç alakasız rakibe gidip tekme sallamaya çalıştı 2 kere... ama ne sarı ne kırmızı... işinize gelince trabzon doğranıyor...
SPK, Fenerbahçe'nin tahsisli satmak için gerçekleştireceği bedelli sermaye artırım başvurusunu onayladı.

http://www.hurriyet.com.tr/fenerbahceye-spkdan-onay-40055264

konu hakkında çok bilgim yok ama bunun Galatasaray'ın yaptığı sermaye artışlarından farklı olup olmadığını yazabilecek var mı ?

Fark yoksa ortalık şenlenir zira
Hakkında
Konum: İstanbul, Beşiktaş
Forum İmzası:
Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER


GALATASA|RA|Y
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 sa.
Mesaj Sayısı: 7.263
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 42.813
İkinci El Bölümü Mesajları: 2.139
Konularının görüntülenme sayısı: 25.736 (Bu ay: 701)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10.853 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.