Şimdi Ara

passo.com sorunu acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar passolig başvurusu yaptım kart hala basım aşamasında kurye seçeneğini seçtim.sorularım olacak

1-kart elimize geçmeden maça giremiyormuyuz?
    2-kurye yetişmezse ne yapacaz?
    3-passo.com a 5 gündür deniyorum üye olamıyorum nedeni nedir

• biletin gelmezse tek geçişlik bilet alıyorsun ama maça bilet almış olman lazım yani tc numarana kayıtlı bilet olması lazım. sistemi açalı daha 1 hafta oldu ama 10 kere güncellediler o yüzden sıkıntı çıkıyordur 0850 724 33 44 numaralı telefondan ulaş onlara anlat derdini
  • beyler karta para yukledim bileti seçtim tanımlayıp odemeyi yaparken sürekli bir hata oluştu diyor ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

biletin gelmezse tek geçişlik bilet alıyorsun ama maça bilet almış olman lazım yani tc numarana kayıtlı bilet olması lazım. sistemi açalı daha 1 hafta oldu ama 10 kere güncellediler o yüzden sıkıntı çıkıyordur 0850 724 33 44 numaralı telefondan ulaş onlara anlat derdini

sistem yoğunluğu vs. diyor. bi türlü üye olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanOzden

quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

biletin gelmezse tek geçişlik bilet alıyorsun ama maça bilet almış olman lazım yani tc numarana kayıtlı bilet olması lazım. sistemi açalı daha 1 hafta oldu ama 10 kere güncellediler o yüzden sıkıntı çıkıyordur 0850 724 33 44 numaralı telefondan ulaş onlara anlat derdini

sistem yoğunluğu vs. diyor. bi türlü üye olamadım

tekrar tekrar denemekten başka şansınız yok malesef. geçen haberlerde gördüm kulüp binasına gidip oradan işlem yaptıranlar bile sistem hata verdiği için 1 saat bekliyorlarmış. sistem saçma sistemin işlemesi saçma. adam gibi altyapı çalışması yapmadan çalışmaya başlamışlar çok belli oluyor

• hayatımda böyle saçmalık görmedim...
    ben de kartı aldım.. basım aşamasında yazıyo ama aslındas kuryedeymiş..
    passo.coma pztden üye olunamıyor...
    bilet de alamadım
    para da yükleyemediler...
  • almayın diyoruz bas bas bağırıyoruz gidip aldınız mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.