Yarbay
27 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 138 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar.

Fm 21 için 2 ortak arıyorum.

biz iki kişiyiz. Toplam 4 ortak olacak, kişi başı 47 TL düşüyor.

P.m ile iletişim kurabilirsiniz.

merhaba arkadaşlar.
samsung tableti şarja taktığımda ekranda aşağıdaki gibi bir simge çıkıyor ancak şarj olmuyor.

konuyla ilgili desteğinizi rica ederim.

Merhaba Arkadaşlar.
mümkün olacak en uygun fiyatlı no frost bir buzdolabı ve tek kişi için yetecek bir çamaşır makinesi arıyorum.
bunların yanında su ısıtıcı, mini fırın, mikrodalga,ütü ve elektrik süpürgesi arayışım da var.
mümkün olan en uygun fiyatlarla başımı ağrıtmayacak ürünler arıyorum.
hiç anladığım konular olmadığı için desteğe ihtiyacım var. hangi ürünü nereden almak gerekir.
elinde en fazla 1 yıl kullanılması kaydıyla ikinci el bulunanlar da iletişime geçebilirler.
Merhaba arkadaşlar.
photoshop gibi grafik uygulamalarında kullanılacak iyi render performansı olan bir bilgisayar toplamak istiyorum. kasa için 10 bin tl gibi bir bütçe var.
render performansı için hangi işlemci-ekran kartı ikilisi mantıklı olur?
Merhaba Arkadaşlar,
i5 4670 ve r7 200 ekran kartlı sistemim var.
kart oyunlar için yetersiz.
bütçemi zorlamayacak, oyunları ortalama üzeri oynayabileceğim f/p bir ekran kartı önerisine ihtiyacım var.

teşekkürler.
Merhaba Arkadaşlar.
elimde ürünlerin son kullanma tarihlerinin yazılı olduğu bir tablo var.

örneğin.
kola - 12.12.2019
çikolata - 10.9.2019
bisküvi - 15.12.2018

şeklinde.
ben son kullanma tarihinin bitmesine 10 gün kala ilgili ürünün işaretlenmesini istiyorum.
bunun için nasıl bir formüle ihtiyacım var?
saygılar.
Merhaba Arkadaşlar,
google chrome üzerinde bir süredir yazı karakteri sorunu yaşamaktayım. yazıların fontu okunmayacak şekilde bozuldu.
her hangi bir font paketi yüklemedim, font ayarlarıyla oynamadım.

solda chrome, sağda explorer.

özellikle ekşi sözlük sadece yazıdan oluştuğu için okumak işkence haline geliyor.
Forumda blokladığımız kişilerin mesajlarını birisi alıntıladığı zaman görebiliyoruz. bu bir açık.
Aynı zamanda blokladığımız kişi mesaj attığında mesajın yerinde bu kişiyi blokladığınız için mesajını göremiyorsunuz yazıyor. bu son derece mantıksız. blokladığımız kişinin mesajı tamamen yok olmalı.
Ayrıca ekşi sözlükteki başlıklarını engelle özelliği gelmeli. ben trolleri engellemek istiyorum. ama adamın başlığını aynen görebiliyorum.
yani blokladığımız kişi bizim için forumda tamamen yok olmalı.
Ubnt NanoStation M5
İki nokta arasında bağlantı yapmak veya access point olarak kullanmak için çok kaliteli bir ürün.
Açık alanda 15 km kadar mesafelerde bağlantı sağlayabilecek çok güçlü bir cihazdır. (16 dbi)

Fiyat- 350 TL

Ubnt Unifi AP

Açık alanda 150 metreye kadar bağlantı sağlayabilir. Dekoratif olarak çok şık bir üründür. Evinizin tavanına rahatlıkla monte edebilirsiniz.
2,5 ve 5 ghz bağlantı sağlayabilir. Birden fazla SSID ekleyebilirsiniz. Aynı anda 150 kişiden fazla kullanıcıya hizmet verebilir.

Fiyat 300 TL

Ubnt TouhgSwitch Pro
Layer 2 yönetilebilir bir switch. her portundan 24/48 w poe çıkış alabilirsiniz. Poe özelliği olan access point, ip camera, wifi anten gibi cihazları çalıştırabileceğiniz gibi standart bir gigabit switch olarak da kullanabilirsiniz. Kalitesini anlatmaya gerek yok. alınabilecek en iyi poe switchlerden bir tanesi.

Fiyat = 500 TL

Ürünler kutusuzdur. Kapalı alanda çok kısa süreli kullanılmıştır. Orjinal POE adaptörleriyle birlikte verilecektir.
Merhaba Arkadaşlar.
bulunduğum bilişim firmasında bir yazılım ekibi kurmak için talimat aldım. Ancak yazılım da pek bildiğimiz bir iş sayılmaz.
web programlama, masaüstü ve mobil uygulama geliştirme, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda programlar hazırlama gibi işler yapılacak temel olarak.
böyle bir ekibin üyelerinin nitelikleri ne olmalıdır?
Hakkında
Forum İmzası:
Steam İd= guneyozcan
Origin İd= guneyozcan
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.536
İkinci El Bölümü Mesajları: 193
Konularının görüntülenme sayısı: 125.836 (Bu ay: 666)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.390 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.