Şimdi Ara

Sekiz Suriyelinin bıçaklı saldırısına uğrayan 16 yaşındaki İsmail Bayar yaşam mücadelesini kaybetti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
24.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
361 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adolf1

arap sabunu, umarım araplardan yapılıyordur!
    Nik mesaj uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk insanı bu çöl maymunu gebeş vatansız köpekleri bıçaklasa müebbet hapis cezası alırdı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haber sadece arada filtreleyemedikleri haberlerden bir kaçı. hergün bu tür olaylar neredeyse her şehirde oluyor. insanların algısı değişmemesi için medya susturulmuş. yoksa bunların ne oldukları ortada. bu durumu görüpte haliya savunanlarada şaşıyorum.
  • "Sanki Türkler böyle olaylara karışmıyor da" diyen , acayip kafalar gelmemiş mi konuya?

• Teknokratik kullanıcısına yanıt
    Siz AKP'lilerin nedense mevzu Araplar olunca ırkçılığa karşı çıkmak akıllarına geliyor. Ben bugüne Ermenilere, Yunanlara, Yahudilere ırkçılık yapmayan tek AKP'li görmedim.

• Yeni Türkiye burası hocam burası.

• quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

bizim nüfusumuz bize fazla.
    isterse astronot olsun.
    ne vizesi , ne oturma izni , turist olarak bile gelmesinler (turist olarak bile bunlar gelmesin , avrupalı falan gelebilir.)

kesinlikle vatandaşlık verilmemeli.

gerekerise vatandaşlık verdiklerini bile sepetleyeceksin.

ayrıca şunu söyliyeyim.

bu suçun ortaklarının yatacak yeri yok.

Alıntıları Göster
    adliyede çalışıyorum bu zamana kadar ne kadar suriyeliye adli sicil kaydı verdim tahmin edemezsin ney için vatandaşlık alması için... cidden çok yazık adamlar yattığı yerden para alsın devletimizden bizim pırıl pırıl gençlerimiz işe muhtaç gençlerimiz sürünsün yokluktan konuyu açan arkadaşında dediği gibi kimse gelip burda duyar kasmasın özellikle suriyeliler hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonline -- 24 Ekim 2019; 15:48:28 >

• hocam yalnız sen sigara emojeleri koymuşsun onlar haram, yazdıklarını bi kenara bırak da, haram emojeli şeyler koyma yani toplumsal önceliğimiz şuan yazdıkların değil emojeler (salağın biri çıkıp kinayeyi anlamamazlıktan gelmesin, konuya zaten gerginim patlarım)
  • Daha durun bu başlangıç,
    Evet ırkçıyım, ırkçılık bu lanet pis arapları ülkemde istememek ise ben dibine kadar ırkçıyım. Neden Azerbaycanlı, Gürcü veya elin Fransız turistine laf söylemiyoruz da bu köpek soylulara söylüyoruz? Adamlar sıkıntılı çünkü. Bunlara sabaha kadar söverim de gerek yok. Asıl üzüldüğüm nokta senin gibi düşünen sözde hümanist özde ümmetçi tipler yüzünden bu Suriyeliler mantar gibi çoğalıyor sonra olan elin garibanı bu ölen vatandaşlarımıza oluyor.
  • Bizim türkler kimseyi bıçaklamıyor, çiçek gibi insanlarız kahrolsun suriyeliler,

• Yardıma muhtaç insanlara yardım etmek iyi birşey aslında. ama devletimizin politikaları, oy toplama sevdasi, cikarcilik ilişkileri adına bu yardımı abartarak, tüm Suriye'yi daha kendi halkına alt yapı yetmezken ülkeye doldurmasından dolayı sıkıntı çekiyoruz. Bir insan bir konu hakkında zorluklarını yaşayarak fiili olarak öğrenirse tecrübe eder fakat devlet mensupları zorluk çekme kavramını unuttuğu için duyarsız kalıyorlar. Ne diyelim Allah rahmet eylesin inşallah. Hakkıyla işini yapmayan ne partili olursa olsun hangi siyasi varsa hakkımı helal etmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Suçu işleyenlerin kim olduğunu tartışmadan, bu konuyu nasıl tartışacağız ?bu tip olaylara karıştıkları için çoğu insan Suriyelileri sevmiyor. Türkiye'de Türk insanını öldürüyorlar bu kabul edilecek birşey değil. Sen Suriyeliler için bugüne kadar ne yaptında boş boş onları savunuyorsun, diğer insanlara ırkçı diye kızıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo34 -- 24 Ekim 2019; 17:6:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akino

Evet ırkçıyım, ırkçılık bu lanet pis arapları ülkemde istememek ise ben dibine kadar ırkçıyım. Neden Azerbaycanlı, Gürcü veya elin Fransız turistine laf söylemiyoruz da bu köpek soylulara söylüyoruz? Adamlar sıkıntılı çünkü. Bunlara sabaha kadar söverim de gerek yok. Asıl üzüldüğüm nokta senin gibi düşünen sözde hümanist özde ümmetçi tipler yüzünden bu Suriyeliler mantar gibi çoğalıyor sonra olan elin garibanı bu ölen vatandaşlarımıza oluyor.
    İnsanın kendini bilmesi güzel, ama bunu kabul edemeyen de cok tip var. Ulkemizdeki 4 milyon arap var deniyor, asayiş-suç olaylarini ırka göre oranlansa en temiz ırk araplar çıkar. Hapisaneler nezarethanler hangi irkla dolu bir bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

İnsanın kendini bilmesi güzel, ama bunu kabul edemeyen de cok tip var. Ulkemizdeki 4 milyon arap var deniyor, asayiş-suç olaylarini ırka göre oranlansa en temiz ırk araplar çıkar. Hapisaneler nezarethanler hangi irkla dolu bir bakın

Alıntıları Göster
    Ahaha seviyorum senin gibi ümmetçileri gerçekten bak. Niye biliyor musun sizin gibileri gördükçe Türklüğün ne kadar değerli bir şey olduğunu anlamamıza olanak sağlıyorsunuz :D Bak güzel kardeşim senin yaptığın ne biliyor musun şu an? Adı Türkiye cumhuriyeti olan bir ülkede 4 milyon gibi saçma sapan bir sayıda arap ulusunun olmasını yadırgamıyorsun ama gidip oran orantıya vurulunca hapishanelerde ki Türk vatandaşın sayısının fazlalığından dem vuruyorsun? Bu nasıl bir kafa ürünü anlamamak imkansız. Sen ülkede 4 milyon tane arap suriyelinin olmasını yadırgama, bu tiplerin yaptıkları hırsızlığı, cinayeti, benim Türk vatandaşımın kaçırdıkları huzuru umursama ama oran orantıya vurulunca hapishanelerde arap sayısı az. Ben gerçekten utanıyorum senin gibi birisi ile bunları konuşmaktan niye biliyor musun? Kendine Türk diyen birisi başka bir ırkı kendine Türk diyen birisine karşı savunuyor. Vallahi senin gibi soyunu, atasını sevmeyen tiplerden gına geldi hani ne derler bilir misin yallah arabistana. Orada araplar ile mutlu mesut yaşayabilirsin.

Suç işleyen arapsa onu da tartışacağız araplar yada Suriyeliler tartışılamaz eleştirilemez diye birşey mi var ? Arapları severim sevmem o seni ilgilendirmez. Sen kimsin ki daha beni hiç tanımadan nasıl yaşadığımı bilmeden benim islam dinine nefretim olduğunu söylüyorsun. Benim müslümanlığımı sorgulamak sana mı kaldı ? Araplar kutsal varlıklar mı ki sevmeyenler müslüman mı olmuyor ? yada eleştirneler ırkçı mı oluyor senin mantığına göre ?bu Suriyelileri savunucam diye saçma sapan şeyler yazıyorsun.Cevap vermeye bile değmezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo34 -- 24 Ekim 2019; 17:34:34 >
    Ne alaka kardeşim? Ben hem Türk'üm hem müslümanım. Benim işim gereği diğer müslüman ülke vatandaşlarıyla da ikili ilişkilerim oluyor. Ben daha bir Türk'ün ağzından Endonezyalıları sevmem veya Pakistanlıları sevmem dediklerini duymadım. Bilakis sevenler çok fazla var ben de dahil. Ama bu orta doğu bedevisi arapları sevene çok az rastladım senin gibi tipler işte. Demek ki neymiş, arapları sevmemek ile dinin arasında bir gram alaka yokmuş değil mi? Bizi her platformda arkadan vuran, daha geçen gün bile Barış Pınarı harekatımıza köstek olan arapları da sevmek ne biliyim düşünme yetisini kaybetmişlere mahsus bir şey herhalde.
  • erdoğan sayesinde doldu hepsi ülkeye
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.