A

Yüzbaşı
05 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. 2015 model Peugeot 508 bluehdi eat6 almayı düşünüyorum. Yalnız aynı modelin e-hdi etg6 olanları da var. İki modelin de fiziki olarak bir farkları yok gibi, detaylı bilgimde olmadığı için soruyorum bu iki modeli birbirinden nasıl ayırt edeceğim? Araba bakmaya gittiğimizde tongaya düşmek istemiyorum ufak bir yardım lazım.
Elimde Grommash ve Dk Warrior var. Rotface craftlayıp enrage warrior destesi oluşturmak mantıklı mı ? Oynayan arkadaşların fikirlerini almak isterim.
3317685753690208670546163 elimde fazladan kalmış, 15 hakkımı doldurduğum için çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Deneyen ilk arkadaşa hayırlı olsun belki leg düşer :)
Oyunda yeni sayılırım. Dragon Priest oynuyorum genelde. Elimde Prophet Velen, Cair Bloodhoof, Thaurissan, Rend blackhand, Chromaggus ve Majordomo legendaryleri var. Bunlardan bir kaçını disenchant yapıp bir tane sağlam legendary oluşturmak istiyorum. Hangi legendary'i önerirsiniz ve hangilerini disenchant yapmalıyım?
Aslında düzenli olarak Ogn'yi takip ediyorum ama Cj Entus Shy kaç maçtır rastlamadım. Profesyonel oyunculuğu bıraktı mı acaba?
Hakkında
Meslek: İnşaat Müh.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 666
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 6.664 (Bu ay: 26)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 308 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.