Şimdi Ara

SE akşam şarjı %100 dü sabah kaltım %86

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şarjan çıkarıp yattım 7 saat sonra %86 bu normal mi alalı 2 ay oldu ilk zamanlarda hiç azalmıyodu son zamanlarda böyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10.1.1 şarj probleminden dolayi şikayetler cok fazla o yüzden beklemeniz tavsiye ederim güncelleme gelince temiz kurulum yapip öylede bir dene bakalim ayrica konum servisleri acik olabilir icloud aciksa wifi otomatikmen görüp rehberi resimleri videolari icloud yedeklerkende şarj tüketebilir.!

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece 10.1.1 sen kaynaklandığını düşünmüyorum. Son zamanlarda bir kaç i7 ve plus kullandım hepsinde 10.1.1 vardı ama hiçbirinde böyle düşüş yaşamadım. En son plus'a beta 5 yükledi 4 saat uyudum şarj %91 e düşmüştü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta 5 yüklü şarj ile ilgili problem yaşamadim ayrica aktif olan uygulama acik olabilir konum servisi gibi icloud rehber video resimler acik olabilir şuan icloud rehberim acik diğerleri kapali kullanmadiğim uygulamalari arka planda calişan uygulamalar hücreselde ki bazi uygulamalari kapattim şarj gayet iyi akşama paylaşicam pil kullanimini

• Normal değil,bir yere baktirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam sadece 10.1.1 sen kaynaklandığını düşünmüyorum. Son zamanlarda bir kaç i7 ve plus kullandım hepsinde 10.1.1 vardı ama hiçbirinde böyle düşüş yaşamadım. En son plus'a beta 5 yükledi 4 saat uyudum şarj %91 e düşmüştü.

Ben 10.1.1'den kaynaklandığını düşünüyorum aynısını 7 pkusta yaşıyorum. Hatta uçak modunda bile böyle. Uçak moduna alsam da almasam da yüzde 14 falan azalıyor sabaha kadar. Servise de verdim sorun bulamadılar

• Benim iphone 7 de akşamdan sabaha %3-4 gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.