Yarbay
08 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 202 (Bu ay: 2)
Gönderileri
2013-2017 arası 1.0 trendline polo alınır mı arkadaşlar. Tavsiye eder misiniz? Kullanıcı bekar, maksimum 2 kişi olacak araçta hep
2011 model otomatik 187.000 de honda civic

test sırasında çiğ yakım dumanı görüldü. ateşleme ve yakıt sistemi kontrolü önerilir. arka amörtisörler terlemesi var. salıncak fişeklerinde ve motor alt kulağında çatlaklar var. şanzuman sol aks bölgesinde ve kartelinde yağ terlemeleri var. motor traversinde ve klima radyatöründe ufak ezikler var. sağ dış aks rotbaşları ve rotiller yıpranmış. ön amörsitör toz körükleri yıpranmış. egzoz son susturucuda kaynak ışlemi direksiyon ve kollarında boşluk var. v kayışında çatlaklar var. cs motor test sonucu kaçak yoktur.
300bin lira limit var belki 30 bin lira kadar daha artabilir. Otomatik vites araç arıyorum. Citroen c4 ler hoşuma gitti gibi 2012 model dizel otomatikler ne dersiniz? Ya da daha mantıklı seçenekler nedir. 2 sene kadar kullanıp doğuya giderken satarım muhtemelen.
300bin lira limit var belki 30 bin lira kadar daha artabilir. Otomatik vites araç arıyorum. Citroen c4 ler hoşuma gitti gibi 2012 model dizel otomatikler ne dersiniz? Ya da daha mantıklı seçenekler nedir. 2 sene kadar kullanıp doğuya giderken satarım muhtemelen.
Arkadaşlar asus tuf gaming laptop var dün akşam oyun oynadım sonra windows güncelleme vs yaptı. Sabah baktığımda nvidia rtx 3050ti ekran kartı hiçbir yerde gözükmüyor? Sürücü hatası dedim sildim. Yükledim şimdi aygıt bulunamadığı için yüklenmedi diyor. Resmen biri ekran kartını çıkarmış gibi aygıt yöneticisinde de gözükmüyor. Win10 güncelleme sorunu diye sıfırlama yaptım hala aynı. Kafayı yemek üzereyim acil yardım edin.
Edit: format attım durum hala arkadaşlar nasıl çözülecek delireceğim.

Arıyorum neler alınabilir masrafsız olarak.

95-99 nesli genelde küçük gösteriyor ama bu 00 nesli inanılmaz büyük gösteriyor. bu da böyle bir tespitim.

3-4 dk sonra polisler geldi ailelerine 3erbin yazdı sanırım. Şimdi sokakta in cin top oynuyor.
Genç işi model önerebilir misiniz?
Hakkında
Meslek: ...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
LENOVO
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Turk telekom
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Apple
Notebook
Apple
Dünyadan Futbol
Dünyadan Futbol
Man utd
Milli Takımlar
Milli Takımlar
Türkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.538
İkinci El Bölümü Mesajları: 235
Konularının görüntülenme sayısı: 181.471 (Bu ay: 1.323)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.924 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.