Şimdi Ara

Ohhh bu gece çok şanslıydım[3 AĞUSTOS +8 ii upgrade ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
129
Cevap
0
Favori
11.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 33
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 gün 20 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • LuciD` (33 mesaj) K.Kahriman (6 mesaj) .CeM. (5 mesaj) ChrisViole (5 mesaj) Reactive (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Ohhh bu gece çok şanslıydım[3 AĞUSTOS +8 ii upgrade ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1247 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bugün bi upgrade için hazırlanıyordum sonra topladım toparladım gittim anvile başladım basmaya yakmak için cleaver 8 almıştım çat bus ile +9 oldu sonra sattım 8 gb ye gittim bişiler daha aldım sonra bi daha denedim çat shard8 oldu sattım 14 gb ye ms 8 murky 7 aldım tekrar anvile gittim ve murky 8 oldu şuan invertoryde murky +8, giga +7 ,lugias +7 , md +8, ms +8 var.Yani bugün şans ve anvil bana sırıttıgel gelelim asıl soruya bu murky +8 xigenon serverında ne kadar eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuciD` -- 3 Ağustos 2008; 5:11:24 >

|
    |

• Binbaşı
    1651 Mesaj
    Öeh harbi şanslıymışsın h.o
    |
    |
  • Yarbay
    2446 Mesaj
    sen daha anvilin ynnadan geçme sana bi kere gülmüş..bndan snra 1 gazla gidip tüm itemlerini yaka yaka oyunu braktırır sana sakn gaza gelme daha gün bitmeden +11 upgrade dene bnce
    |
    |
  • Binbaşı
    1247 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Reactive

quote:

Orjinalden alıntı: Reactive

teşekkür ederim.Durmak yok :P murky i satıyımda hedefim giga 8 ama baktım satamıyorum kulanırım güzel item valla diğer itemleri satarım takıydı oydu buydu yaparım güzel olur aslıdna
    |
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LuciD`

quote:

Orjinalden alıntı: Reactive

teşekkür ederim.Durmak yok :P murky i satıyımda hedefim giga 8 ama baktım satamıyorum kulanırım güzel item valla diğer itemleri satarım takıydı oydu buydu yaparım güzel olur aslıdna

Alıntıları Göster
    Hmmm k....
    |
    |

• Binbaşı
    1016 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fallen4ngel

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aslında anvil çok dğişik bişe insana oyunuda bıraktırrı oyunada başlattırır ben bundan 6-7 ay öcnce tamamen oyunu bırakma kararı aldım çarımda +7 dual shard +7 chitin set +1 dual kekurı ring ws ws dedim bütü eşyalarımı yakıp oyunu bırakcıcam gittim anvile başladım ıtemları basmaya önce shardları yaktım shardlar rebit değil bu arada +7 posıonlu ilk bastım 1 tane shard yandı sora ikinciyi bastım tak +8 oldu inanamadım dedim +9 a basarım yanar onu atladım +8 olunca başladım devam etmeye 3 tane chitin rebit +2 oldu bi bastım 2 tane +3 reit oldu bu sefer 2 tane +3 rebit chitin +8 shard bırakmadım oyunu gittim 2 tanede daha chitin rebit 1 aldım oyuna devam ettim

Geçede ronarkta bi çarım var onu kasıyodum +4 cb aldım +7 chitin et felan bi bastım +5 oldu gaza geldim bi, kere adam +6 yap dedi 700m ye alcam dedi bende parayı alıp 7 gb i 70m ye satacaktım bi bastım pat yandı chitinleri bastım yandı çardaki 700-800 milk ıtem gitti satsam 70m felan para yapıyo yani anvil olmucak anlarda innsalarar şans tanıyo olacak anlardada ocak batırıyo :)Hiçbişeye fazla güvenmeyin kendiniz bile olsa unutmayın her insanın içinde bi şeytan vardır doğru olanda sizdedir yanlış olanda
    |
    |

• Çavuş
    70 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PAŞHA

Aslında anvil çok dğişik bişe insana oyunuda bıraktırrı oyunada başlattırır ben bundan 6-7 ay öcnce tamamen oyunu bırakma kararı aldım çarımda +7 dual shard +7 chitin set +1 dual kekurı ring ws ws dedim bütü eşyalarımı yakıp oyunu bırakcıcam gittim anvile başladım ıtemları basmaya önce shardları yaktım shardlar rebit değil bu arada +7 posıonlu ilk bastım 1 tane shard yandı sora ikinciyi bastım tak +8 oldu inanamadım dedim +9 a basarım yanar onu atladım +8 olunca başladım devam etmeye 3 tane chitin rebit +2 oldu bi bastım 2 tane +3 reit oldu bu sefer 2 tane +3 rebit chitin +8 shard bırakmadım oyunu gittim 2 tanede daha chitin rebit 1 aldım oyuna devam ettim

Geçede ronarkta bi çarım var onu kasıyodum +4 cb aldım +7 chitin et felan bi bastım +5 oldu gaza geldim bi, kere adam +6 yap dedi 700m ye alcam dedi bende parayı alıp 7 gb i 70m ye satacaktım bi bastım pat yandı chitinleri bastım yandı çardaki 700-800 milk ıtem gitti satsam 70m felan para yapıyo yani anvil olmucak anlarda innsalarar şans tanıyo olacak anlardada ocak batırıyo :)Hiçbişeye fazla güvenmeyin kendiniz bile olsa unutmayın her insanın içinde bi şeytan vardır doğru olanda sizdedir yanlış olanda

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: PAŞHA

KO OYUNU BIRAKMANI ISTEMIYO DEMEKKI

|
    |

• Binbaşı
    1699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bıosygn

quote:

Orjinalden alıntı: PAŞHA

KO OYUNU BIRAKMANI ISTEMIYO DEMEKKI

Alıntıları Göster
    No ss no güven.

Bastıysan da hayırlı olsun kardeşim.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    3430 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MissedCall

No ss no güven.

Alıntıları Göster
    h.o kardes darısı basımızıa
    |
    |
  • Yarbay
    4357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MissedCall

No ss no güven.

Alıntıları Göster
    Pek inandırıcı gelmedi bana +8 cleaverin çat diye busla +9 olması %5 şanstır.
    |
    |
  • Binbaşı
    1409 Mesaj
    SS KOYARSAN İNAIRLR YOKSA ZOR
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: exselans562

SS KOYARSAN İNAIRLR YOKSA ZOR
    size ne ki istemiosanız inanmayın inancaksınızda nolcak adam güzel birşey yapmış bizle paylaşmış bize tebrik edip hayırlı olsn demek düşer abartmayın bu kadar
    |
    |
  • Binbaşı
    1294 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blackvormes

size ne ki istemiosanız inanmayın inancaksınızda nolcak adam güzel birşey yapmış bizle paylaşmış bize tebrik edip hayırlı olsn demek düşer abartmayın bu kadar

Alıntıları Göster
    Middle Class Eşyalar:

Cleaver +7’ye kadar MUS kullanılır, +7’den sonra item sınıf atladığı için BUS kullanılmaya başlanır. Yaklaşık gelişim si şöyledir:

+8 -> +9 : ~%1 (BUS)

Shard ve Murky için ise ;

+7 -> +8 : ~%5 (BUS)

Yani arkadaşlar sana inanmamakla haklılar
    |
    |

• Teğmen
    135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vLkN!

Middle Class Eşyalar:

Cleaver +7’ye kadar MUS kullanılır, +7’den sonra item sınıf atladığı için BUS kullanılmaya başlanır. Yaklaşık gelişim si şöyledir:

+8 -> +9 : ~%1 (BUS)

Shard ve Murky için ise ;

+7 -> +8 : ~%5 (BUS)

Yani arkadaşlar sana inanmamakla haklılar

Alıntıları Göster
    adam neden yalan söylesin % 5 yada % 1 olsa ne farkeder basma ihtimali yokmu sonuçta basarsın +4 e yanar bi daha basarsın +9 olur şans işi bu
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: LaplacesDevil

adam neden yalan söylesin % 5 yada % 1 olsa ne farkeder basma ihtimali yokmu sonuçta basarsın +4 e yanar bi daha basarsın +9 olur şans işi bu

Alıntıları Göster
    Ben o dediklerinden basıcam ve SS almıcam öyle mi
    |
    |
  • Yarbay
    2925 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RSnazdrovia

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar adam size inanın veya inanmayın diye bir yorum yapmamış, Xigenon Server'ında kaç para eder diye sormuş?

Siz inansanız ne olucak, inanmasanız ne olucak? Arkadaş yalan söylese eline ne geçicek, söylemese ne geçicek?

Hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan.
    |
    |

• Yarbay
    9054 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RSnazdrovia

Alıntıları Göster
    kardeşim tamam basmışsındır h.o

göster bakalım +8 murky nasıl birşey milletde görsün sende bizim inandığımızı gör olsun bitsin

resim yüklemeyi bilmiyorum dersin şimdi o zaman böyle konu açma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 28 Temmuz 2008; 14:00:46 >
    |
    |

• Binbaşı
    1247 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

kardeşim tamam basmışsındır h.o

göster bakalım +8 murky nasıl birşey milletde görsün sende bizim inandığımızı gör olsun bitsin

resim yüklemeyi bilmiyorum dersin şimdi o zaman böyle konu açma

Alıntıları Göster
    Hmm şuan online oldum ve SS leri koyıyım.İnanmayanlar inanır.Yalancı demeye çalışanlara kapak olur inş.

|
    |

• Yarbay
    9054 Mesaj
    quote:

Hmm şuan online oldum ve SS leri koyıyım.İnanmayanlar inanır.Yalancı demeye çalışanlara kapak olur inş.

Alıntıları Göster
    sana yalancı diyen yok bastım demişsin oraya bir kaç ss serpiştirirsen hem inandırıcılığı fazla olur hemde insanların içi açılır
    |
    |

• Binbaşı
    1247 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Alıntıları Göster
    bu cleaver bunun busla olduğunu nasıl kanıtlarım bilmiyorum ama dikkatli bakarsanız trina alcak para olmadığı için bir tane shardı trinasız basıcaktım ama cleaver busla 9 oldu

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.