Şimdi Ara

Ohhh bu gece çok şanslıydım[3 AĞUSTOS +8 ii upgrade ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
11.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bi upgrade için hazırlanıyordum sonra topladım toparladım gittim anvile başladım basmaya yakmak için cleaver 8 almıştım çat bus ile +9 oldu sonra sattım 8 gb ye gittim bişiler daha aldım sonra bi daha denedim çat shard8 oldu sattım 14 gb ye ms 8 murky 7 aldım tekrar anvile gittim ve murky 8 oldu şuan invertoryde murky +8, giga +7 ,lugias +7 , md +8, ms +8 var.Yani bugün şans ve anvil bana sırıttıgel gelelim asıl soruya bu murky +8 xigenon serverında ne kadar eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuciD` -- 3 Ağustos 2008; 5:11:24 >

• Öeh harbi şanslıymışsın h.o
  • sen daha anvilin ynnadan geçme sana bi kere gülmüş..bndan snra 1 gazla gidip tüm itemlerini yaka yaka oyunu braktırır sana sakn gaza gelme daha gün bitmeden +11 upgrade dene bnce
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reactive

Öeh harbi şanslıymışsın h.o

teşekkür ederim.Durmak yok :P murky i satıyımda hedefim giga 8 ama baktım satamıyorum kulanırım güzel item valla diğer itemleri satarım takıydı oydu buydu yaparım güzel olur aslıdna
  • Hmmm k....
  • Aslında anvil çok dğişik bişe insana oyunuda bıraktırrı oyunada başlattırır ben bundan 6-7 ay öcnce tamamen oyunu bırakma kararı aldım çarımda +7 dual shard +7 chitin set +1 dual kekurı ring ws ws dedim bütü eşyalarımı yakıp oyunu bırakcıcam gittim anvile başladım ıtemları basmaya önce shardları yaktım shardlar rebit değil bu arada +7 posıonlu ilk bastım 1 tane shard yandı sora ikinciyi bastım tak +8 oldu inanamadım dedim +9 a basarım yanar onu atladım +8 olunca başladım devam etmeye 3 tane chitin rebit +2 oldu bi bastım 2 tane +3 reit oldu bu sefer 2 tane +3 rebit chitin +8 shard bırakmadım oyunu gittim 2 tanede daha chitin rebit 1 aldım oyuna devam ettim
    Geçede ronarkta bi çarım var onu kasıyodum +4 cb aldım +7 chitin et felan bi bastım +5 oldu gaza geldim bi, kere adam +6 yap dedi 700m ye alcam dedi bende parayı alıp 7 gb i 70m ye satacaktım bi bastım pat yandı chitinleri bastım yandı çardaki 700-800 milk ıtem gitti satsam 70m felan para yapıyo yani anvil olmucak anlarda innsalarar şans tanıyo olacak anlardada ocak batırıyo :)Hiçbişeye fazla güvenmeyin kendiniz bile olsa unutmayın her insanın içinde bi şeytan vardır doğru olanda sizdedir yanlış olanda

• quote:

Orjinalden alıntı: PAŞHA

Aslında anvil çok dğişik bişe insana oyunuda bıraktırrı oyunada başlattırır ben bundan 6-7 ay öcnce tamamen oyunu bırakma kararı aldım çarımda +7 dual shard +7 chitin set +1 dual kekurı ring ws ws dedim bütü eşyalarımı yakıp oyunu bırakcıcam gittim anvile başladım ıtemları basmaya önce shardları yaktım shardlar rebit değil bu arada +7 posıonlu ilk bastım 1 tane shard yandı sora ikinciyi bastım tak +8 oldu inanamadım dedim +9 a basarım yanar onu atladım +8 olunca başladım devam etmeye 3 tane chitin rebit +2 oldu bi bastım 2 tane +3 reit oldu bu sefer 2 tane +3 rebit chitin +8 shard bırakmadım oyunu gittim 2 tanede daha chitin rebit 1 aldım oyuna devam ettim
    Geçede ronarkta bi çarım var onu kasıyodum +4 cb aldım +7 chitin et felan bi bastım +5 oldu gaza geldim bi, kere adam +6 yap dedi 700m ye alcam dedi bende parayı alıp 7 gb i 70m ye satacaktım bi bastım pat yandı chitinleri bastım yandı çardaki 700-800 milk ıtem gitti satsam 70m felan para yapıyo yani anvil olmucak anlarda innsalarar şans tanıyo olacak anlardada ocak batırıyo :)Hiçbişeye fazla güvenmeyin kendiniz bile olsa unutmayın her insanın içinde bi şeytan vardır doğru olanda sizdedir yanlış olanda

KO OYUNU BIRAKMANI ISTEMIYO DEMEKKI

• No ss no güven.

Bastıysan da hayırlı olsun kardeşim.
  • h.o kardes darısı basımızıa
  • Pek inandırıcı gelmedi bana +8 cleaverin çat diye busla +9 olması %5 şanstır.
  • SS KOYARSAN İNAIRLR YOKSA ZOR
  • size ne ki istemiosanız inanmayın inancaksınızda nolcak adam güzel birşey yapmış bizle paylaşmış bize tebrik edip hayırlı olsn demek düşer abartmayın bu kadar
  • Middle Class Eşyalar:

Cleaver +7’ye kadar MUS kullanılır, +7’den sonra item sınıf atladığı için BUS kullanılmaya başlanır. Yaklaşık gelişim si şöyledir:

+8 -> +9 : ~%1 (BUS)

Shard ve Murky için ise ;

+7 -> +8 : ~%5 (BUS)

Yani arkadaşlar sana inanmamakla haklılar
  • adam neden yalan söylesin % 5 yada % 1 olsa ne farkeder basma ihtimali yokmu sonuçta basarsın +4 e yanar bi daha basarsın +9 olur şans işi bu
  • Ben o dediklerinden basıcam ve SS almıcam öyle mi
  • Arkadaşlar adam size inanın veya inanmayın diye bir yorum yapmamış, Xigenon Server'ında kaç para eder diye sormuş?
    Siz inansanız ne olucak, inanmasanız ne olucak? Arkadaş yalan söylese eline ne geçicek, söylemese ne geçicek?

Hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan.
  • kardeşim tamam basmışsındır h.o

göster bakalım +8 murky nasıl birşey milletde görsün sende bizim inandığımızı gör olsun bitsin

resim yüklemeyi bilmiyorum dersin şimdi o zaman böyle konu açma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 28 Temmuz 2008; 14:00:46 >
  • Hmm şuan online oldum ve SS leri koyıyım.İnanmayanlar inanır.Yalancı demeye çalışanlara kapak olur inş.

• sana yalancı diyen yok bastım demişsin oraya bir kaç ss serpiştirirsen hem inandırıcılığı fazla olur hemde insanların içi açılır
  • bu cleaver bunun busla olduğunu nasıl kanıtlarım bilmiyorum ama dikkatli bakarsanız trina alcak para olmadığı için bir tane shardı trinasız basıcaktım ama cleaver busla 9 oldu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.