Şimdi Ara

Şasisi İşlem Görmüş Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ben ilk arabamı alırken önden kazası olmasın gerisi fazla önemli değil diye araba bakıyordum. Evime konum olarak yakın fiyatıda uygun ve kmsi düşük bir araç buldum aldım. 1 yıl oldu yaklaşık yakıtı harici memnunum.

Aracı alırken ekspertize soktuğum zaman sağ arka çamurluk değişen sağ arka şasi ucu hafif bir işlemli dendi. Ben ordaki adama sorduğum zaman ağır bir kaza mı yok dedi çamurluktan yediği kazada hafif bir işlem yapmışlar dediler.

Bu arabayı alarak hata mı yaptım?
    Bu aracı satarken zorlanır mıyım sizce.

İlanada işlem olduğunu yazmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PsyBeowulf -- 30 Haziran 2019; 10:29:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boyle art niyetli adamlarin konusuna yazarak zamanimi bile harcamam bunuda diger arkadaslar icin yazdim.

• PsyBeowulf kullanıcısına yanıt
    Bence bi sıkıntı yok. Arabanın kaza yapmış olması boyanmış olması vs çok normal şeyler. Fiyatı ona göre olur, aracın durumu dürüstçe söylenir o zaman herşey normal. Kimisi almaz bu da doğal kimisi de alır.
    Anormal olan 20 lira değer düşürecek şeyi 5 lira lanse etmek ya da saklamak ve haksız kazanç elde etmek.
    Etrafında gördüğün tip insanların olduğu bildiğin içinde yaşadığın memlekette başına hiç bişey gelmeden varlığını sürdürebilen otomobil gerçekten hiç tanımadığı akrabasından servet kaldığını öğrenen adam kadar şanslıdır.

• Herkesin düşüncesi farklı, sizin için önemsiz miş ki almışsınız,
    Bir başkası için önemli olabilir.

Arabayı satıp satmamak yazılan fiyata bakar.
    Her aracın nasibi vardır mutlaka, geriye sadece beklemek kalıyor.

Satılmaz dediğimiz arabalar anında satılırken, peynir ekmek gibi satılır dediklerimiz haftalarca aylarca bekliyor.

Bundan 6-7 yıl önce bir arkadasım agır hasarlı palio aldı, bilerek görerek halen sorunsuz şekilde biniyor.

Dogru fiyatlandırma ile işine gelen alır.

Bak güzel kardeşim sen kendini akıllı zannetmişsin ama boşuna maalesef önceki mesajında yazmamayı düşünüyorum yazıyordu sonra yazmayı düşünüyorum diye düzeltmişsin ben yazdıktan sonra

• Hocam fiyatını ona göre belirlersiniz kaldı ki ciddi bir şey değilmiş bunu anlatırsanız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haksızlığa gelemeyen adam

Bak güzel kardeşim sen kendini akıllı zannetmişsin ama boşuna maalesef önceki mesajında yazmamayı düşünüyorum yazıyordu sonra yazmayı düşünüyorum diye düzeltmişsin ben yazdıktan sonra
    ben kendimi yanlış ifade etmişim ondan düzelttim kimseden gizlim saklım yok benim ekspere sokulunca eninde sonunda çıkacak bir şeyi niye gizleyeyim ?
  • Bence de gramer hatası olmuştur hocam. Siz doğru anlamışsınız ama arkadaş yanlış yazmış, siz uyarınca düzeltmiş.
    Yoksa buraya gelip ben dolandırıcılık yapacağım arkadaşlar diyecek hali yok herhalde.

Benim ilk mesajımı şikayet edip sildirmişsin neyse daha bişey demeyeceğim kendini belli etmişsin boşver kardeşim

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Olurmu olur valla hatırlarsanız burda astra mı satamıyorum kimseyi tokatlayamıyorum diye konu açmıştı biri malum böyle insanlardan çok var

• Ben alırım dedim bir ara, piyasası 70 bin civarı olan 2015 i30 vardı şasi yetkili serviste selet falan gerilmiş işlem görmüş ama parçalar yetkili serviste değişmiş faturalı kayıtlı vs. 50 bine veriyor iyi fiyat dedim...

Arkadaşlar kuzenler akrabalar hepsi karşı çıktı almadım aracı

• Almışsın geçmiş gitmiş şimdi mi aklına geldi ?
  • Butun parcalari degisen arac alirim ama sasesi , direkleri kules islemli arac almam. Aracin aerodinamiginj etkileyen bu parcalardan biri islem gordu mu o arac artik duzen tutumuyor malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şase ucu işlemli araç bir sıkıntı çıkarmaz. Alınır, binilir. Sizde biniyorsunuz zaten. Lakin ülkemizde bu çok büyük bir sorun. Alıcıya şase ucu işlemli dediğinizde gözünde şu fotoğraf canlanıyor ne yazık ki... ;

Şasisi İşlem Görmüş Araç
  • Şaka gibi adımı dolandırıcıya çıkardınız 2 dakikada

• nk061 kullanıcısına yanıt
    golf mü o yaw ? sivrisinek gibi yapışmış kapı kanadı direğe
  • işini bilen adam test sürüşüne çıkar sorun görmezse alır. mutlaka satılır ama biraz beklersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracın şasesinde milim sorun olsa almam. Sonradan Fabrika çıkışında elde edilen dengeyi sağlamak çok zor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.