Şimdi Ara

şaşırtıcı. Ucuza 1514 liraya zotac GTX 1070 buldum. Önerileriniz var mı? Marka nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
3
Favori
5.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bildim bileli bu markanın sorunlarını yaşayanlar olduğunu duyarım. Bu markanın ülkemizde servisi ne durumda onu da bilmem.

Hiç bir zaman bu markayı da önermemişimdir. Şimdi ise, maksvell sonrası bir şeylerin değiştiğinin söylenmesi nedeniyle ve bu fiyat farkı yüzünden almayı planlıyorum.

Kredi kartı ile tek çekim ile 1552 liraya geliyor. Technosistem.com diye bir sitede buldum. Firma jsunucu ürünleri satan bir firma. benim almayı planladığım g1 gaming de var. Kart ile tek çekim 1703 liraya geliyor. Hepsiburada'daki fiyatların 200 ila 350 lira ucuzu bu fiyatlar.

Zotac markası nasıl? Kullananlar var mı? Servis hizmeti nasıl? Kullanılan komponent, kapasitor, kondansatör, bobin vs vs güç devreleri ucuza kaçılan bir ekran kartı markası mı?

Gtx1070 arenasında bu kadar ucuzunu bulamadım.

Hatta technosistem sitesinde gtx 1060 ekran kartı buldum. 900 lira. Şaşırtıcı. 6gb mini zotac.

Cevabınızı bekliyorum.

• Dikkat et paranı kaptırma hocam. 200 lira ucuza alacağım diye 1500 çöp olmasın..
  • 1500 tl iyi

hiç alan var mı bu siteden
    MSI yok olsa daha iyi olurdu
  • Ben ve forumda bir arkadaş daha sipariş geçtik.Technosistemin vergi nosunu falan kontrol ettim firma faal halde adres doğru.Müşteri hizmetlerini aradım technosistem olarak açıyorlar telefonu görüştüm konusmaları beni tatmin etti açıkcası.Gigabyte gtx 1070 gaming g1 ekran kartını sipariş verdim.En geç salıya kadar elime geçeceğini söylediler.Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.Ama izlenimim öyle dolandırıc bir firmaya benzemiyor.Yer method bilişim diye bir yere ait sunucu hizmeti veren bir firma.
  • Seninki daha yeni mi ısınıyor 2-3 gündür alev aldı benim banka kartı en sonunda kül oldu. :D Bakalım siparişi geçtik hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modality -- 16 Eylül 2016; 21:03:57 >
  • Rezervatuar diyeyim elim kaymıyor değil karta

• Hard diskin tam siparişini verecekken bir arkadaşa sordum nasıl bu kadar ucuz diye, tamirli ürün olabilir dedi. Doğru olma ihtimali ar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar piyasa fiyatına denkleşmiş
  • Modality kullanıcısına yanıt
    gelişme varmı siparişte hocam?
  • Asus Z170-A o fiyata olmaz. Burda bir sıkıntı var. Midyat pirinç bulgur hikayesi olmasın.

• Sipariş sitede gözükmekte ben aldıktan sonra müşteri hizmetlerini aradım pazartesi yada salı günü kargoya çıkar demişti.Yarın pazar olduğu için bir gelişme olması zor.Pazartesi yada salı tam netleşir durum.
  • http://www.technosistem.com/HP-400-MT-T4Q92ES-I36100-4GB-1TB-Free-Dos-Masaustu-Bilgisayar,PR-1676.html

Sadece lol cs go minecraft fifa oynayacak adama onerelim millet pc toplamakla ugrasmasin fiyati cok hos

• rezimi alayım bende merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

http://www.technosistem.com/HP-400-MT-T4Q92ES-I36100-4GB-1TB-Free-Dos-Masaustu-Bilgisayar,PR-1676.html

Sadece lol cs go minecraft fifa oynayacak adama onerelim millet pc toplamakla ugrasmasin fiyati cok hos

Site daha 5 aylık olmasına karşın pcdepo vakası olabilir. Bir alışveriş yapan var mı onu da bilmiyoruz. Bu arada GTX 1070 fiyatını yükseltmişler.
  • Gidip saçma sapan sitelerden alıp dolandırılacaksınız. Güvenli ebrarbilgisayar'dan alın. 1660 TL burda da. İsterseniz adamların ofisinden elle alabiliyorsunuz. Ankara ve İstanbul'da mağazaları var.

http://www.ebrarbilgisayar.com/galax-gtx1070-8gb-256bit-gddr5-exoc-3xdp-hdmi-dvi-pmu353218

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 18 Eylül 2016; 9:03:15 >
  • Modality kullanıcısına yanıt
    takip

• Geldi benim kartım.Forumda sıcak fırsatlar bilgisayar kısmında ZOTAC GTX1070 AMP! EDITION - 1514TL YANIYOR KOŞ bu konuya gerekli yorum ve fotoğrafları attım.Şuan driverını indiriyorum.
  • Firmayı bilmiyorum, ürün hakkında kullananlar iyi yorum yapar ancak Web Sitesi tam bir (ç)alıntı HepsiBurada.
    Tüm tasarım copy-paste alınıp sadece isimlendirmeleri değiştirilmiş. Hiç hoş değil.
    Esinlenmenin ötesine geçmişler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.