Şimdi Ara

İntel (R) Hd Graphics İle Oyun Oynanabilirmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
23.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Zaten Soruyu Gördünüz Ekran Kartı Bilgilerim Bunlar

İntel (R) Hd Graphics İle Oyun Oynanabilirmi ?

• Cs go oynarsın.

edit: hd 530 için yazdım. Sizinki muhtemelen hd 530 değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KelKodVer -- 30 Temmuz 2016; 22:36:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundan oyuna göre değişir. CS GO gibi oyunları rahatlıkla oynatır.
  • Ben dota2 oynuyom lowda.
  • Düz intel hd graphics olduğundan ve işlemcin i3 olduğundan oyun oynayamazsın.En fazla flash oyunlar ve 2 boyutlu yapımları oynayabilirsin.
    Ancak intel Hd Graphics 5000 veya 6000 olsaydı düşük ayarlarda dota, cs go falan oynayabilirdin.

• Aynı ekran kartına sahiptim, Flash oyundan başka birşey kaldırmaz. Hocam o kasayı KIRIN
  • lowda mario hocam belki ama kasma takılma yapar
  • eski ekran kartı yandıydı . Eski işlemci i5 3450 in hd graphics 2500 dü çipseti. Tam 6 ay Cs:go ve lol oynadım ikisinide low ayarlarda 1080p 60 fps aldım. Sadece cs go da siste 30 fps oluyor.
  • Arkadaşlar Çok Teşekkürler Bazılarınız CS:GO Oynayabilirsin Bazılarıda Oynayamassın Demiş Ancak Ginede Tekrardan Çok Teşekkürler Yeni Bir Konu Açıcam Onadan Bakarsanız Sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaaN SarigoZ -- 31 Temmuz 2016; 11:25:09 >
  • Bak knk benimde ekran kartım intel 5000 abi cok rahat her oyunu bazı ince ayarlarla oynarsın tabiki ilk önerim oyun oynıcaksan baska pc alman ben laptop gamerım kardes ilk olarak pcni performans icin ayarla kötü gözüksede al kardesım oyunda ne isine yarıcak yazılar 2.olarak tempteki dosyaları temizle cöp kutunu bosalt.ve sana bir link vericem videoda ne diyosa onu yap bazı kodlar yaptırıcak sana en az 10 fps artırır bu oyun performansını ve fortnite gibi oyunlar oynıcaksan fortniteye özel kodlar var onları kullanabılırsın burda herkes bos yapmış dediklerimş yaparsan alacagın fps söle

Fortnite en 40 en yüksek 55 60 civarı

Csgo 65 70 kesin islemcin i3 mus bu seni 5 fps geri atar belki

Zula 90 kesin dusuk grafıkli oyun zaten

Pubgde cok emin deilim cunku agır grafıkler var oynama oyunu o pcde bosa gider paran cunku ortalam 20 falan alırsın

Gta 5 de de alırsın 25 30

Lol de hic ayar yapma zaten rahat 50 olur yaparsan görürsün 65

Sana onerım Gta Pubg deneme daha iyi

• Bak knk benimde ekran kartım intel 5000 abi cok rahat her oyunu bazı ince ayarlarla oynarsın tabiki ilk önerim oyun oynıcaksan baska pc alman ben laptop gamerım kardes ilk olarak pcni performans icin ayarla kötü gözüksede al kardesım oyunda ne isine yarıcak yazılar 2.olarak tempteki dosyaları temizle cöp kutunu bosalt.ve sana bir link vericem videoda ne diyosa onu yap bazı kodlar yaptırıcak sana en az 10 fps artırır bu oyun performansını ve fortnite gibi oyunlar oynıcaksan fortniteye özel kodlar var onları kullanabılırsın burda herkes bos yapmış dediklerimş yaparsan alacagın fps söle

Fortnite en 40 en yüksek 55 60 civarı

Csgo 65 70 kesin islemcin i3 mus bu seni 5 fps geri atar belki

Zula 90 kesin dusuk grafıkli oyun zaten

Pubgde cok emin deilim cunku agır grafıkler var oynama oyunu o pcde bosa gider paran cunku ortalam 20 falan alırsın

Gta 5 de de alırsın 25 30

Lol de hic ayar yapma zaten rahat 50 olur yaparsan görürsün 65

Sana onerım Gta Pubg deneme daha iyi

• Bana geri donus yaparsan linki gönderirim

• mario oynarsın sonuçta o da oyun değil mi ?

örnek mario and yoshia island oyna bayılırsın !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum millet CS GO oynarsın diyor düşük ayarda 1080p diyorlar sallıyorlar imzamdaki sistem ile 1080p bütün ayarlar yüksek x16 vs gibi ayarlar kapalı 60 FPS zor alıyorum ne kadar çok sallayan var şu forumda. İntel graphics dediğiniz on board bir grafik birimi windowsta görüntü vermek harici bir işe yaramaz şansın varsa ufak tefek oyunları oynatır ama ne derece zevk verir tartışılır. Far Cry 1 bile kasıyor en düşük ayarlarda gerisini siz düşünün gelmiş adam 1080p de CS GO oynuyorum diyor
  • Pentium P6600 laptop işlemcisiyle her şey lowda Dota2'de 25fps,Cs 1.6 AMX açık 40-60, Warband 30-40 fps alıyordum . Sizinkinde biraz daha iyidir.
  • Arkadaşlar hepinizin yorumuna saygı duyuyorum ama yapmayın gözünüzü seveyim 2019 senesi olmuş aha bendeki makina
    pentium cpu g2030 3.00 ghz işlemci 4gb ram ve intel hd graphic kartıyla oynadığım oyunlar

footbol manager 2018
    Sas secure tomorrow
    cod1
    cod2
    cod3
    cod4
    cod black ops 1 çok az kasma var
    crysis1
    crysis2
    baterfield 1-2-3
    medal of honor 1-2
    knight online
    spec ops the line
    overlord 1
    overlord 2
    age of empires serisi
    arma 1
    arma 2
    bu oyunları en düşük grafik ayarlarında oynuyorum
    Oyunların performansı biraz daha iyi olması için game boster kullanabilirsin
  • BENİM PC NİN EKRAN KARTI İNTEL HD GRAPHİCS FAMİLY ÖZELLİKLERİ: CPU B690 @2.20 GHZ VE BU OYUN ÖNCE COD WARZONE U SONRA COD 2019 U ORTA SEVİYEDE YAKLAŞIK 15-20 FPS VERDİ BENDE BÜYÜK ŞAŞKINLIK İÇERİSİNDEYİM ZULADA NORMALDE 60-70 FPS ALIYORDUM BÖYLE BİR OYUNDA AZ KASMASI BENİ ŞAŞIRTTI PEKİ BANA ÖNEREBİLECEKLERİNİZ OYUNLAR NELERDİR BİLGİSAYARIMDA 600 GB ALANIN 540 GB Sİ BOŞ YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • Fortniteci F kullanıcısına yanıt
    Reis linki atabilir misin?
  • Düşük çöz. ve düşük ayarlarda belki. Youtube dan bakmak lazım.

• Cs 1.6 fln 60 fps oynıyo ama Team Fortress 2 de cfg kurup 120 sabit aldım mario fln abartıyorlar ama Cs Go da menu 20 fps oyuna giremedim engine hatası verdi bilgin olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.