Şimdi Ara

Şarkıcı Irmak Arıcı, trafikte tartıştığı kişinin yüzüne tükürdü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarkıcı Irmak Arıcı, trafikte tartıştığı kişinin yüzüne tükürdü.

Pusholdertwitter
    “Şarkıcı Irmak Arıcı, trafikte tartıştığı kişinin yüzüne tükürdü. https://t.co/N7EqCoDho2”
    https://twitter.com/pusholder/status/1425372976388653062

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 11 Ağustos 2021; 11:48:45 >

• Olayın iç yüzü tam belli değil ama adam gayet usturuplu konuşuyor. Azıcık şöhret sahibi olan herkes çirkefleşme hakkını görüyor kendinde. Şarkıları ile bir yere gelip özel hayatı, ahlakı ve hatta siyasi tercihleri ile kendini bitirenler dahil. I. Arıcı dışında Yusuf Güney gibi.
  • Olayın iç yüzü tam belli değil ama adam gayet usturuplu konuşuyor. Azıcık şöhret sahibi olan herkes çirkefleşme hakkını görüyor kendinde. Şarkıları ile bir yere gelip özel hayatı, ahlakı ve hatta siyasi tercihleri ile kendini bitirenler dahil. I. Arıcı dışında Yusuf Güney gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayı sabırda bi yere kadar ben sinir oldum izlerken.

• Irmak Arıcı kim ula
    Suratına tükürüyor,adam ol diyor
    Allah'ın eziği diyor,herif hâlâ çekim yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4020D9D24 -- 11 Ağustos 2021; 13:12:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Irmak Arıcı kim,

• tanımıyorum ama yaptığı yanlış.

• deve

• millette dert bitti bizim ırmak yere tükürse haber olacak boş verin gitsin ırmak tükürse haber oluyor bizim selami ahmet mehmet ölse kimse tın mıyor adaletin bu mu dünya

sallayın gitsin

insanları büyütmeyin artık boş yere.

insan insandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tükür babam tükür nasıl olsa kadına bırak karşılık vermeyi, küfür etsen bile linç yiyorsun. Ama kadın her şeyi yapabilir. :)

• ay ay ay

nejat uygur un esprisi var bir oyunda duvarın önüne geçer ve espriyi patlatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 11 Ağustos 2021; 13:40:40 >
  • Adamın konuşması gayet düzgün, ırmak hanım kusura bakmayın yıldızınız bu videodan sonra pek parlak olmayacağı apacık belli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

millette dert bitti bizim ırmak yere tükürse haber olacak boş verin gitsin ırmak tükürse haber oluyor bizim selami ahmet mehmet ölse kimse tın mıyor adaletin bu mu dünya

sallayın gitsin

insanları büyütmeyin artık boş yere.

insan insandır.

Neden boş verelim? Yukarıda arkadaşın dediği gibi bazı ünlüler kendini bitiriyor bunu da belki bitiririz. Şahsen şarkılarını severdim konserini yakalasam giderdim diyordum ama şu hareketinden sonra gitmem. Benim gibi gitmem diyen olursa başardık demektir.

• kadınlar dedikoduyu sever konuya resksiyon verme hızından belli

• Reklamın iyisi kötüsü olmaz 

• Bana yapsa aynısını bırak tükürmeyi attırırdım suratına.

• Adamda peygamber sabrı var resmen,helal olsun

• ırmak arıcı kim anasını satayım ????

• Irmak Arıcı kim lan! Yolda görsem tanımam. Kim ünlü yapıyor bu yeni yetme ünsüzleri ya. Elemanda da iyi sabır varmış ben olsam dümdüz söverdim. Zaten tanımıyorum. Kezbana bak hele. Öyle tükürülmez böyle tükürülür diye yapıştıracan alnının çatısına balgamı görecek tükürmeyi de neyse. İğrençleşmeyelim. Çocuk gibi ya hareketlere bak, sanki ergen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 12 Ağustos 2021; 1:21:5 >
  • kadında belki tükürük fetişi var ,olamazmı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.