Yarbay
10 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 750 (Bu ay: 58)
16 Gün Cezalı
9 gün 9 s. 35 dk. kaldı
Gönderileri

yahudiler ve araplar en eski topluluklardandır burada din de biz arap degiliz yahudi degiliz denilemez eğer insanlığa bir mesaj verilecekse onun bu topluluklar üzerinden vermeyi seçmiş olmasına bu iki toplumun yayılmasına ve kalıcılıklarına bakıldığında şaşırmamak gerekir.


bu iki toplumu ele alıyoruz ondan öncekiler bu iki toplumu oluşturdular bu iki toplumda diğer tüm toplumları etkilediler aslında diğer insanlardan farkları yoktur ancak yaratılış özelliklerinde her toplumun farklı becerileri ve kaderleri vardır eğer diğer insanlara verilecek bir mesaj gerekiyorsa ki öyle oldu zamanı ve o andaki dünyadaki konumları gereği bu iki toplum seçilmiş olabilir yalnız o bilir ancak incelediğimizde hemen bir fikir edinebiliriz.


yahudiler aslında dünyadaki toplumların çok az bir çoğunluğunu oluşturur sadece yüzde 1 kadarını..fakat dünyeviyata düşkünlükleri hırs ve dünyevi çabaları ve bir arada durma yetileriyle allah onları çokça denemiştir ancak bu yazdığım sebeplerdende sınavları hep unutmuş çeşitli ağır bedeller de ödemişlerdir.


dinlerine çok bağlıdırlar fakat toplumsal yaradılış gereği dünyadaki hazineler söz konusu olduğunda görevlerini unuttukları olmuştur bu sebeple de allahın onlara elçileriyle çokça mesaj vermesiyle özel olduklarını düşünebilirler fakat tarihleri incelendiğinde sürekli hırslarının peşine düştüklerinden ve görevlerini unuttuklarından allah onlara görevlerini sadece tekrar tekrar hatırlatmıştır gelecekte oynayacakları roller gereği..hepsi bu....tabii bir yere kadar.


yahudilerin bu dünyeviyata bağlılıkları bu dünya için iyi öteki dünya için ise gerekli olmayan bir özelliği açığa cıkarır......bilim.


bu dünyevi bağlılık yahudi halkının içinden çokça dünya tarihini değiştirebilen kişilerin çıkışına sebep olmuştur..kısaca sayıları çok olmasada bu kadim halk iyi ve kötü yönde dünya tarihini etkileyebilecek etkiye sahiptir.....yayılmak ve atom bombasının icadı bazı bilim adamları zenginlik edinen nüfuslu bireyler çıkarmak gibi....bkz amerikadaki etkileri ve büyüklüğü.

her halkın kendine has yetileri vardır insanlar eşittir fakat konu dünya nın her yerine yayılabilme yetisiyse en önemli halklar yahudiler ve araplardır...yayılmaları geçici değildir.


gerçeği allah bilir elbette ancak halkların tarihine baktığımızda gördüklerimiz bunlardır.


yahudiler yaşadıkları tüm zorluklara kayıplara rağmen yok olmayan bir arada kalabilen ender halklardandır.


hristiyanlığın tebliği bile yahudi halkından birine isa ya yapılmıştır...gelelim araplara...tarih değişti mesajı yayma görevi onlara geçti.


neden romalılar değil de araplar...düşünürsek...cevabı basit olur romalılar kibirliydi allah kibirlileri sevmez onu anlamak için zor şartlarda yaşamayı bilmek gerekir ki roma da ihtişamı ile yok oldu gitti.

mısırlılar persler de büyük halklardı ancak onlarda hırslarıyla yıkıldılar gittiler.çinliler ise büyük ancak sadece kendi halklarını düşünen özelliklere sahiptir mesaj vermede ya da almada paylaşım özellikleri yoktur.


küçük bir ayrıntı daha var...bu iki halk genelde içlerinden eş seçer.

ve o zamanlarda insanın dünyaya yayıldığı arap yarım adasına hakim topluluklardır.bu bölge karasal bakımdan da dünyanın tam ortası gibidir uzunda sürse o devir medeniyet olan her yere yuruyerek atla ulaşılabilir.


neyse...mesaj geldiğinde arapların her ne kadar o zaman teknoloji de geri oldukları fikrini edinsek te roma yıkılmış ve avrupa nın geri kalanı neredeyse taş devrinde yaşıyordu avrupaya ilahi din ulaştığında bile buradaki halklar dinlerini kanla yaymayı denemişlerdir...ilahi dinler amerika bilinmediğinden ulaşamamış okyanusya o devre göre uzak olduğundan ulaştırılamamıştı tam arapların yayılma dönemiydi ilmi bilgileri yüksekti mesajı ve ilmi diğer insanlara yaymak için en uygun topluluk onlar görünüyordu...yine de burada gerçeği yine yazalım doğrusunu allah bilir bu bir inceleme yazısı.


islamiyeti ve ilimlerini her yere yaydılar tam fas civarından ispanyaya geçtiler burada o zamanın en büyük ilim devleti endülüs ü kurdular..işte teknoloji nin avrupaya ulaştığı an bu andır daha sonra avrupa insanı bu silahı geliştirip araplara karşı kullanacaktı.


avrupalı bir bilim adamı söyle der..endülüs ü yakıp yıktığımızda yaktığımız 1 milyon civarı kitaptan da sadece 30 kadarı elimizde kalmıştı eğer yarısı bile kalsaydı şimdi gezegenler arası seyahat ediyorduk...


araplar dünyaya yayılma konusunda başarılı bir halktır onlar güçsüz düştüğünde mesajı yaymakta bayrağı türkler almıştır...görev artık onlardadır ılımlı islamın temelleri türklerin elindedir..türkler diğer halklarla bir arada kalmayı bilen mesajları iletebilecek yayabilecek kültüre sahiptiler bu sebeple bu görev islamiyeti yaydıkları ve araplara hakim oldukları dönemde onlara bırakılmış olabilir osmanlı nın yayılabilmesindeki kudretini bu inançtan aldığını söyleyebiliriz.


tabii ki her halkın görevi ayrıdır devir değişir onun mesajlarını anlamakta tarih ve insanlık değiştikçe de elden ele geçecektir...onun mesajlarına bakarsak ta yahudi halkı son gün burada olacaklar o günün belki de sebebi.


araplar bayrağı neden devrettiler....sebep kader.....allah onları yeni bir sınava aldı..adı..zenginlik ve sonuçları.


yahudilerin şu andaki görünen sınavları....büyük israil i kurma hayalleri ve sonuçları.


dünya nın kaderine göre kimbilir islam bayrağını koruma görevi de şimdi bizdedir...


araplar en zengin kaynaklarla sınanıyorlar ancak anlamış görünmüyorlar...yemendeki kardeşlerine yardım etmiyorlar zengin olmalarına rağmen açlıktan ölmelerini izliyorlar


allah insanı bazen zenginlikle bazen yoksullukla dener.


tabii filistinde de aynı sınavı kaybetmiş görünüyorlar.


ancak......geçmiş sınavlara bakarsak sonuçta bir fikir edinebiliriz.


bir gün petrol önemini yitirecek...kaynaklar tükenecek zenginlik çölün kumlarında kaybolacak o zaman o zengin araplar görevleri nin bitip bitmediğini soracaklar..görev bitmez ancak görecekleri sadece kendi azapları olacak.


parayı kontrol eden güc ü kontrol eder....bugün amerikayı ve avrupa nın kritik kesimlerini zengin yahudiler yönetmektedir..büyük israil i oluşturmak için her yolu kullanırlar buna kripto para düzeneği de dahil....mesajlara baktığımızda ve arapların ve yahudilerin özelliklerini incelediğimizde büyük israil hayali bu bölgede başta biz olmak üzere dünya nın geleceğinde çok büyük sorunlar oluşturacaktır.kaderde bu senaryo...... ya duracak ya da yutacaktır.

türkiye araplar ve dünya.. ya engelleyecek ya kabullenecektir.


fakat şunu söylemek gerekir ki...para ve teknolojiye ulaşma hırsıyla israil ve israil oğulları gelecekte de dünyayı ve tarihini çokça etkileyecektir.


mesajı iletme görevi bu halkların ve içlerinden seçilen peygamberlerin kaderiydi gelecekte bu görevde kimbilir hangi halkların hangi görevleri olacak..japonların zekaları disiplinleri almanların üretim gücü ingilizlerin halkların üstündeki etkileri afrika insanı nın dayanıklılığı vs..ve en önemlisi insan mesajı anlayıp ders alacak mı..zira onun seçtikleri kişiler ve halkları dışında bu göreve talip olanlar rızayla bunu yapmadıklarını hemen anlatırlar sadece kan dökmüşlerdir...haçlılar ve sömürgeciler.


tabii bunlar mesajlara göre bir inceleme o dilerse bir göktaşıyla dünyadaki hayatı toptan bitirebilir ya da göktaşının yarattığı külü gübre yapıp hayatı tekrar canlandırabilir..gerçeği sadece o bilir.


o bizi değişik ırklarda birbirimizi anlamayacak gruplara ayrılacak şekilde yarattı

daha sonra kaynaşıp birbirini anlayan tek insan ırkına ulaşabilmemiz için


birbirimizi anlayıp bunu başarabilirsek ..ya anlayacağız ya da aynı olduğumuzu unutup farklılıklarımıza takılıp hırs savaşlarında birbirimizi yok edeceğiz..dünya nın ömrü insandan daha uzun olabilir insandan sonra dünyaya başka bir canlı hükmedebilir önce büyük kertenkeleler vardı sonra insanlar ya sonra...insanoğlu onsuz acizdir.kararı sadece o verir.


inançsızlarda olabilir...

bazı yaşama henüz gelmiş olanlar genç beyinleriyle yaşamı tecrube etmeden ön yargıyla o yok dememelidir ilahi dinlerde zorlama yoktur ama en azından çevrelerine bakmak ve kendilerine bahşedilen milyon çeşit nimete şükretmek göreviniz olmalıdır o bunu fazlasıyla ve hakkıyla sizden ister...bugün olmasada gelecekte herkes gibi onu sizde anlayacaksınız.onu göremiyorsanız sebebi gözlerinizi kör eden kibirinizdir dedik ya insan acizdir hepsi nin yeteneği farklıdır ama hiç birinin diğerine üstünlüğü yoktur.herkes bu döngüdeki görevini yapar ve ona döner.

peki neden 1 den fazla kitap vardır...çünkü son kitaptan öncekileri insan kendi eliyle değiştirmiştir.


o size tevratı gönderdi siz ise süleyman ın hazinesi nin peşine düştünüz.


o size tek bir incil gönderdi...şimdi insan eliyle yazılmış 4 tane var.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a1/f7/5d/a1f75da499b6448865335248f0216a61.jpeg&t=0&width=480&text=1peki siz hangileri allahın sözleri nereden bileceksiniz.


daha beterini yaptınız onu inkar ettiniz.


daha da beterini yaptınız kendinize dinler uydurdunuz.


elinizde değişmeyen son bir kitap kaldı...ya ona uyacaksınız ya da onsuz kaderinize razı olacaksınız.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/16/ae/5b/16ae5b4c64e2fac175f35c133d8fffc6.jpeg&t=0&width=480&text=1

sol elinizi yan tutun A ve l harfi burada


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3c/bd/02/3cbd0256f377f148e88753e25721b1e0.jpeg&t=0&width=480&text=1

görmeyenlere

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/17/fc/cb/17fccbf8a313fa612c0d46d5337fb3b3.jpeg&t=0&width=480&text=1

sağ elde l A H yazısı burada


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1d/62/53/1d62535274ee0d58f6a3bf0b5312656a.jpeg&t=0&width=480&text=1


görmeyenlere


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/11/d4/16/11d41653753c5a3b535c44b16e900ae8.jpeg&t=0&width=480&text=1

herkeste bulunur yahudi müslüman hristiyan koreli alman çek cumhuriyetli değişmez.


sağlaması içinde A nın üstde bir küçük A ve l harfi üstünde bir l harfi küçük olarak yine yazar sağ elde l harfi üstünde l ve A harfi üstünde bir A harfi ve H harfinin sağında bir H daha vardır yani tam iki defa yazılmıştır.


bir gün bunu gören bir inançsız kişi bu yazılardan kurtulmak için elini kesmiş sonuna kadar ancak ona kemik halindeki elinde bile bu yazının olduğunu söylemişler..kurtulamayacağını anlamış...


bunu da elinizi dik tutunca görürsünüz iki elde de arapça allah yazar hatta sadece kemikte kalsa bu yazı değişmez.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a1/55/9a/a1559ac7bc64244867b354864e586ae2.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/db/cc/20/dbcc201decda2510b5596eafe1584ebc.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ee/a9/a7/eea9a7d5ed97b2d4a376b8a037ed348b.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f8/57/b7/f857b7563a51723631eadbfdae9ae2a1.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cf/5b/c4/cf5bc46ae1db52351511bb566af0e135.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/71/a3/70/71a37095995ad2542b8b6cf9ed07dac1.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/32/8e/db/328edb3cada9e0f4a74d0b59935f9c87.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8e/5e/f4/8e5ef470eb7292b16e53709a8c34cfd5.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/30/f4/cc/30f4cc0db3ee7a739fd829230d858027.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2c/aa/27/2caa2778021c44715b654c333fa60469.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0d/31/d9/0d31d907034e9abd4f17cd3757a185ca.jpeg&t=0&width=480&text=1

üstteki link


https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=M-Re_ANfnvw


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d9/b9/38/d9b938fd6e002c60a64bc580227c19df.jpeg&t=0&width=480&text=1


zaman azalıyor.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4e/bc/ac/4ebcac006566fab3936f474ccee92bb1.jpeg&t=0&width=480&text=1

şüphesiz bulacakları sonlarıdır.


onlar her yerdedir türkiyeyi satanları tanımak için 1 dolar ın önüne değil arkasına bakın.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/51/31/97/513197786b079cee481e9a8f2fe50ead.jpeg&t=0&width=480&text=1

kudüs.....önemi nedir..kudüsteki kavga nedendir.


kudüs için üç dinden yüz milyonlarca insan ölmüştür sadece burayı ele geçirebilmek için.


kudüs allahın tüm insanları en büyük sınavına sokacağı yerdir ancak insanlar şimdiden kaybetmiş gibi görünüyorlar.


tanrı üç kitapta da kudüs ü kutsal yer olarak belirtir ancak insanlar o üç kitabında aynı yerden geldiğini unutur burası bizim derler.


burada durumu görelim siyaset hırsından pek yazan olmamış ama...


kudüs ün yahudilerce önemi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/01/a6/2f/01a62f7b53fa83c955d67d5aabdea864.jpeg&t=0&width=480&text=1


solda mescid i aksa var sagda ağlama duvarı...işte yahudiler bu duvar ın süleyman tapınağı nın bir parçası olduğuna inanırlar işte bu yüzden mescid i aksa nın altında kazı yaparlar müslümanlar mescid i aksa ya zarar gelsin istemezler ancak son duruma göre israil in kazılarında bina nın yıkılma ihtimali mevcut.yıkılırsa ne olur düşünün durum kritik.


yani uzun yıllar kültür kültür üstüne gelmiştir fakat insanlar buradaki mesajı anlamazlar...

imtihan şudur...insanlar menfaatlerinden vaz geçip kardeşçe yaşamayı öğrenebileceklermidir.kitapta şu da yazar herkes atlar...kudüs kıyametten önce insanların en büyük savaşı nın çıkacağı yerdir.


insanlar ondan geleni değiştirdiler ve kendi sözlerini eklediler..


burada amerika nın neden israil in arkasında olduğunu açıklarsak ırakta ve suriyedeki amacını da görürüz ve neden türkiyede birileri nin islamı kötülemeye çalıştığını..


evangelizm insanların hristiyanlığı değiştirip şeytana uymasının sonucudur amerikada inananı çoktur.bu inanca göre büyük israil kurulduktan sonra mesih gelebilir.yahudi ve hristiyanların bir olduğu tek konu budur ki zamanında amerikaya göçen yahudilerin paranın gücüyle değiştirdikleri de diyebiliriz açılımı şu bizde yakalanan rahip bronson bir evangelisttir.aramızda da çokça var mesajlarından onları tanırsınız.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f3/33/9c/f3339c924617a765466150d5f5279c50.jpeg&t=0&width=480&text=1

işte bu inanca göre ki insanların kendi menfaatlerine göre uydurduklarıdır yahudiler ve hristiyanlar müslümanlara karşı birleşir.gerçekte bu evangelistlerin dünyaya yayılmak için yahudileri kullanması yahudilerin yayılmak için amerikayı kullanmasıdır.danışıklı dövüş diyebiliriz.


bu hak dini değil insan menfaatçidir peki mesele nedir.


mesele yine menfaat zaten insan burada dinden inançtan çıkar parayı arar süleyman maabedini ve hz süleyman ın hazinesini gerçek dert budur.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/45/63/2c/45632c31f517c347aada591c44a58025.jpeg&t=0&width=480&text=1

bir zamanlar orada olabilirsiniz herkes oradaydı bir zamanlar bizans ta vardı ama orası nın adı artık istanbul hiç bir yer sonsuza kadar sizin değildir..bizim farkımız tüm din mensuplarını barış içinde yaşatmaktır farkımız bu.türkiye nin önemi de bu...tüm insanların barış içinde sığınacağı tek bir yer.


burada faaliyetleri çok


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f2/82/f8/f282f8c0863ccc0b534ba1c8c293a396.jpeg&t=0&width=480&text=1

biri yazdığı zaman dakikalar içinde beğeni sayısı artar.

genelde din yok tanrı yalan arap diiliz diyerek müslüman mahallesinde propoganda yaparlar ama genelde ya evangelist ya ateist ya vesaireisttirler .onlar öyle derler.


amaçlarını tanrıyı kıyamete zorlamak olarak belirlemişlerdir..bugün internetteki günah sayılacak içeriklerin islam karşıtlığının kaynağıdırlar...aceleleri bundan.

onlara göre ne kadar dünyaya kötülük erken yayılırsa tanrı o kadar erken kızacak ve kıyamet erken kopacak ve cennette kral olacaklardır..dikkat ederseniz bu sözler şeytan ın sözleriyle aynıdır.bu senaryoda israil in büyük israil i kurma yolunda amerikayı ele geçirmesidir.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3d/01/6b/3d016b4163b8c257d45eed5fee086e89.jpeg&t=0&width=480&text=1

gerçek hristiyanlara göre mesih burada inecektir.üstteki yazıda küçük bir paragraf var okur geçersiniz doğru gibi okuduğunuzdan kafanıza çakılır yazan bir profesördür sonuçta bu gizli bir mesaj içerir internette bol.ben bile sonradan fark ettim.burada hristiyanlık yahudiliğin mezhebi olarak çıktı yazılmış okuyan çocuk inanır belki ama bu doğru değildir..internetteki bu yazılara dikkat ediniz.doğru olan söz sadece allahın sözleridir.


ve bir gerçek daha vardır hz muhammed son peygamberdir ya tüm insanlık tek bir dinde birleşecek ya da kaynağı tek olan anlamı tek olan allahın sözlerinde tartışıp yok olup gideceklerdir.

müslümanlar için anlamı böyledirhttps://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f5/b5/5e/f5b55ee4fe1cad306181624207bbf77a.jpeg&t=0&width=480&text=1


dikkat ediniz burada sorun allahın kitaplarından değil insanın uydurduğu dinlerden çıkar insan tek bir varlıktır kaşı vardır gözü vardır eli ayakları tektir hiç bir insan diğerine üstün değildir


insanlar ya onun yolunda kardeş olacak ya yok olup gideceklerdir.


ya türkiye için ekstra önemi


o da buradahttps://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=M-Re_ANfnvw

o kürt asıllı bir türk komutandı...peki o ne için uğraşmıştı


bunu da neden kardeşçe yaşamalıyız ı anlamayanlar düşünsün.


insanlar allahın sözlerini değiştirip menfaatlerini din yaptıklarında kıyamette kopacaktır çünkü o şükretmeyene sürekli nimet vermez.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7c/69/4e/7c694e4513e3e4f22b42111f75de5a8b.jpeg&t=0&width=480&text=1

ister hristiyan olun ister yahudi ister müslüman kardeş olmayı öğrenemeyip şeytan ın yolundan giderseniz bu saltanat çok uzun sürmeyecektir.


tarih tekerrürdür demiştik.


geçmişte allah israil oğullarına parayla altınla dünyayı ele geçiremezsiniz demişti ancak onlar dinlemediler.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d8/ed/36/d8ed365ecd310dd9541c55b2d307a4b9.jpeg&t=0&width=480&text=1

biraz düşünmeliler...


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a0/45/d4/a045d4008f3fb01b1e45cb21007ec2b0.jpeg&t=0&width=480&text=1

zaman azalıyor.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/46/27/6f/46276fd9dc1508d18653ef8ec2338e53.jpeg&t=0&width=480&text=1

şüphesiz ki bulacakları sonlarıdır.


onlar her yerdedir türkiyeyi satanları tanımak için 1 doların önüne değil arkasına bakın.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/48/bb/04/48bb04a9937af747224a130a800ffdca.jpeg&t=0&width=480&text=1

internet çıktığından beri geçmişte ahlak dışı sayılan her şey bedava oldu her yere yayıldı.

insanların içlerindeki kötü duygular yükseldi.yalan iftira çoğaldı günah sıradan oldu.


DEEP FAKE....


kısaca eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmenin ingilizcesi


yunan başbakanısınız ama konuşan başkası savaş çıkar mı valla ben demedim demek yeter mi


https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=UoGvKVfxf_c


tıklayın görün ve o aklınızdakini hemen silin içerisi nemlidir bu sadece geleceğin bir uyarısıhttps://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/12/5c/c9/125cc935bf05b9312811269f67e1ed05.jpeg&t=0&width=480&text=1


https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=8_N3hSN3Jqs


teknolojiyle kötü olan insanlar iyi olan insanların iyi olan neyi varsa gelecekte zorla yok edecek internet yalanları ileride daha iğrenç olacak


ne kadar namuslu olursanız olun ne kadar sevabınız olursa olsun bütün gün açları doyurun hizmet edin hatim indirin tüm kedileri besleyin hatta elinize hiç erkek eli değmemiş olsun ertesi gün internette çok ayrıntılı bir filmde kendinizi başrolde bulabilir ve izleme rekorları kırabilirsiniz

gelecekte zaten zor olan iyi insan olma fikri daha imkansız olacak çünkü yalancılar asla vaz geçmez onları hırsları yönetir.bu dunyada geçerli olan zekanız değil hırsınızdır.


sağda solda fotoğraf paylaşırken dikkatli olun bir haber duyduğunuzda o insan bunu yapmaz diyebilin gözler yalan söylemez önce onlara bakın.


şu anda bir resme para resmi ekleyip paylaşıyorlar gelecekte yemin de edecekler.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=bE1KWpoX9Hkhttps://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2d/2e/cf/2d2ecf8f73788c96f04c0feb341c4777.jpeg&t=0&width=480&text=1


iyi insanım demeyin yemin de etmeyin internetteki videonuzda çok ateşliydiniz.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e8/b3/dd/e8b3dd1eb3608fa4fe744a8890c26fe5.jpeg&t=0&width=480&text=1
insanlık ölecek ve muhtaç olanın yanından geçen lüks arabaların hiç biri yardım için durmayacak.


zekiyim diyen insanlığın tüm icadları nedense sadece eğlence ve tüketme amaçlı yararı ise hiç yok.unutmayın yüz tanıma teknolojisi ile paranız emniyette.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0f/30/6e/0f306e3276db7b195e21c92c868c925c.jpeg&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d6/c2/4a/d6c24aca9a5e2685dc4ba18526764dab.jpeg&t=0&width=480&text=1


biz birbirimizi yerken birileri bizim sayemizde her gün malı götürür.

burada doğ burada büyü burada para kazan karnını burada doyur burada çoğal burada oku adam ol kapağı dışarıya atınca vatanına saydır...kusura bakma ama hainlik değil mi bu.


devlet yeni binalar yapmış büyük geniş ferah..bizim ki kentsel dönüşümdeki son kalan harabeyi çekip atmış..son kalan ermeni evi yetişin diye


içimizdeki düşmanlar o kadar çok ki dışarıdakilere gerek kalmıyor.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bc/fd/17/bcfd17a43ad8eaef54b59c141968f6f7.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/00/ec/74/00ec747f8c879d55e156ad8395bf3e82.jpeg&t=0&width=480&text=1
türk ürünü almayın yok efendim oraya gitmeyin vesaire çok hayırlıymışsınız gerçekten bu ne sevgi.


fetöcüsü pkk lısı ve diğerleri...bu ne türkiye düşmanlığı birader..burada ekmek yemediniz mi siz.. olmayacak hayaller uğruna vatanınıza iftiralar atıyorsunuz.1 dolara satıyorsunuz.sağı solu boyayarak ot yetiştirip satarak orayı elde edemezsiniz biz heryeri zamanında kıpkırmızıyken aldık rengi budur.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/5a/d7/3f/5ad73f7c02463f3d2768ebf4a7715f3e.jpeg&t=0&width=480&text=1


daha fazla ya gerek yok...eğer internette bu ülke için mücadele etmek istiyorsanız buyrun internet dipsiz çukur yalanlar bol ..burada ekmek yemiş kapağı avrupaya atmış oradan nefret kusanlara ders vermek için açık meydan bilgisayarını hakkıyla kullananlar vatanının aleyhine değil her şartta savunacak olanlar cevaplarını şunlara versin birbirinize boş cevap vermenizden iyidir türkiye motor yapar yok efendim durur derler uçak yapar yok efendim uçmaz araba yapar yok efendim gitmez ne farkı var üsttekilerden..zamanında yaptık uçurduk durdurdular ama bu sefer çığ gibi gelecek türkiye herkes görecek verdiği nimetler için allahına şükretmeyen vatanına eder mi...etmesin edenler yeter bu ülkeye..türkiye boş hayallerle gölgelenecek bir ülke değildir onun güneşi sizi yakar.

türkiye dahil çevremizde bulunan tüm ülkelere müdahale edildi.ancak türkiyede amaçları tamamen gerçekleşmedi..halkları birbirlerine düşman edildi iç savaş çıkarıldı milyonlarca insan hiç yerine öldü


mısır...darbe

libya....darbe

yemen...iç savaş

suriye...iç savaş

ukrayna...ilhak

filistin...işgal

ermenistan...savaş

gürcistan...abhazya savaşı

iran...suikast nükleer baskı

ırak ...bitmeyen iç savaşlar

yunanistan...ekonomik kriz borçlandırma

kıbris....iç savaş(turkiye son verdi)

cezayir..yonetimi degistirip yonetme

tunus...yonetimi degistirip yonetme

pakistan....ic savas

bosna hersek....ic savas

romanya...darbe sonu degisim

sudan...darbe

lubnan....darbe girisimi ic savas

suudi arabistan...yonetimi degistirme girisimi

afganistan...isgal ic savas

somali...terör


bunlar sadece çevremizdekiler


buyuk ulkeler her yeri yokladilar sömürdüler...biz onceden cokca tecrubeliydik..cok kez yoklandik..

bazen yuttuk birbirimizle catistik ama sadece ve sadece bu halk birbiriyle savasmadi

sadece o buyuk denen ulkelerin kendileriyle ve kuklalariyla savasti birlikte savasti ve inancla savasti...iste bu sebeple bu halki yenemediler en cok burada denemelerine ragmen hala gucluyuzbizi bir arada tutan ve sadece düşmanlarla savastiran bir inancimizdir...bunu iyi bilirler.


once sagci solcu dediler sonra turk kurt dediler...dinci ataturkçü dediler ki ne alaka ayrı oldugunu bu degerlerin size kim söyledi..salladilar ama yikamadilar

bilirler yikamayacaklarini ama hep denediler


simdi bizleri dinimizden vatanimizdan bayragimizdan devletimizden sogutmak icin cabaliyorlar yazdıkça yazıyorlar

ama bilmiyorlar ki bu millet gerekli zaman geldiginde bir olmayi en iyi bilen halktir.


ne kitap bayraktan ayrilir ne bayrak kitaptan ne turk kurtten ayrilir ne alevi sunni den ne de diğer tüm halkları birbirinden

huzur en kiymetli seydir...


o devletler luks icinde bizlerin arasini bozup gununu gun ettiginde ustte yazdiklarimin onlarda olmadigini fark ederler.


bu devletin var olan gucu sayesinde bu sınırların içindeki insanlar huzurlu yaşarlar


tek bir dalı kolayca kırarsın ama 10 taneyi asla kıramazsın....


büyük olmayan devletler büyük devletlerin oyuncağı olurlar


oyuna gelmeyin.


konuşulacaksa sadece seçimde konuşulur onun haricinde her zaman devletin arkasında durulur

boyle yapmazsak zararı sadece bize olur ve birilerine oyuncak oluruz


ancak bu millet zekidir her türlü oyunu görür bilir farkı budur bu yüzden büyüktür bu yüzden yenilmez.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bf/f9/ef/bff9efef8b62e5777aa0026353c66dee.jpeg&t=0&width=480&text=1

kibar ve utangaç yapılı bir insandı menderes halkı için çalışıyor halk onu seviyor o çalıştıkça halk her seçimde onu seçiyordu.


türkiye gittikçe büyüyordu....türkiye nin büyümesinden rahatsız olan rusya ve amerika çekişiyordu..sonunda halkın seçmedikleriyle birlik kurdular.


madem ki seçimle başa gelemiyorlar halkı sömüremiyorlar o zaman başbakanı halkın gözünden düşürürüz dediler.


adı okununca dahi yüzü kızaran fırında halkının arkasında kuyrukta bekleyen kendi toprağını halkına eliyle veren bu iyi yürekli halk hizmetkarı başbakanı indirmek için her yolu denediler.


önce yalan bir haber yaydılar...ataturk un evi bombalandı yuruyun arkadaslar dendi


bu gezi denemesi nin bir benzeriydi


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d6/d1/bf/d6d1bf7ad396cb2a0bd9e857f06aef06.jpeg&t=0&width=480&text=1


ve ortalık karıştı tüm yunan ve rumların evleri dükkanları yağmalandı
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fe/2b/5b/fe2b5b9301f39e73eb81481cc05d7c92.jpeg&t=0&width=480&text=1


aslında öyle bir şey yoktu...yürüyün atatürkçüler dediler sorumlu başbakan dediler suçu yoktu.


bahaneyi bulmuşlardı seçimle indiremediklerini iftirayla indireceklerdi her turlu iftira atıldı

hepsi yalandı


3

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/dd/3d/f9/dd3df918a8a709ab1b7f340d0bdd1adb.jpeg&t=0&width=480&text=1

onlar bile yalan olduklarını biliyordu buna ragmen suçu idamdı diye ekliyorlar..menderes in halkına hizmetten başka günahı yoktu.insan olarakta yoktu o türkiye nin gördüğü en kibar ve en iyi kalpli siyasetçiydi bir suçu da buydu.https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/83/72/1d/83721d7ae2f3520a9d08a59812d77447.jpeg&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8b/c0/2d/8bc02d1099f92d11df6acd3ba4329fec.jpeg&t=0&width=480&text=1

en iğrenç iftiraları ve yalanları uydurdular iktidar hırsından gözleri hiç bir şeyi görmüyordu.


sonunda o günahsız insanı şehit ettiler.


onlar başa gelmek için her yolu denediler ne utandılar ne pişman oldular.


hala günahsız bir insana iftiraya devam ediyorlar ve tarihi tekerrüre çalışıyorlar.


artık devir değişti bu halkın arasında artık iletişim var..


menderes e kaç bunlar seni asacaklar dendiğinde benim günahım yok halkım beni kurtarır demişti ancak tüm gazeteler onların elindeydi duymadılar.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7f/06/4f/7f064f8c8b943de7e598d4582b97f6ab.jpeg&t=0&width=480&text=1


tek günahı halkına hizmet etmek olan bir başbakanı iftira ile yalan ile en iğrenç işkencelerle şehit ettiler.


doymadılar


halk ekmek bulamadı şeker bulamadı kuyruklara mahkum oldu..


halkın parasının tadını almışlardı artık bu yolu hep denediler ve halk bir daha onları hiç seçmedi.


hatırlatmaları bundandır...yeter ki başa gelsinler her yol mübahtır.


gerçek budur gerisi yalan...kendiniz araştırın hatırlayın..menderes e iyi insan diyemeyen zaten yalancıdır.


türkiye hükümeti ona itibarını iade etmiştir çünkü tek suçu halkını hizmet etmekti.başka suçu yoktu.


ama hırsları öyle büyük ki bunu bile diyemezler...hazine gözlerinin önünden hiç gitmez.


geçmiş değil onlar hiç değişmediler hep bunu denediler hep bu yolda oldular.


tarih tekerrürdür dediler ama halk yemedi.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/11/ec/37/11ec377d54be6d6056c8571cfce7c1ba.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/43/2a/85/432a85a3ec5c58491e6004255931d92e.jpeg&t=0&width=480&text=1

eve kapandığımız şu günlerde bazıları için işler durgun olsa da rakamlar insanların milyarlarını kumara kaptırdığını gösteriyor türkiyede yasal olmayan kumar sitelerini kullanan kişi sayısı 18 milyon dönen para 70 milyar tl türkiyede harcanan elektriğin yüzde 40 ını kripto para düzenekleri harcıyor türkiye kripto da dünyada 4 üncü ülke


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/52/3d/71/523d71ef405aa99dacd83a878f137c69.jpeg&t=0&width=480&text=1


küçük harfle yazarsak


unutmayın kumar eğer sürekli kazandıran bir şey olsaydı bunu pazarlayanlar 1 hafta bile ayakta kalamazdı.


dikkat edin sizin verdikleriniz yasadışı finansmanlara gidiyor askerimize atılan kursun oluyor


ilk önce biraz kazandırırlar siz demek ki kazanılıyormuş dediğiniz anda tamamen soyarlar.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a5/6d/c8/a56dc8e72df0db5c90feb2d76784bc3b.jpeg&t=0&width=480&text=1


kripto para internette kazanılan yasa dışı paraların aktarımı için kullanılmaktaydı fiyatı yukseltildikçe tüm insamlar buna inanmak istediniz ama gerçek parayla alınan sanal para nın bir sınırı var.gerçek para gerçek paradır sanal para ssnal para unutmayın.


kapanmada kafeleri kapatıp kumarda yakalananlar iş yapamayaları da düşünsün.

Hakkında
Konum: İzmir
Forum İmzası:
DONANIMHABER DISINDA HIC BIR SITEDE YOKUM BILGINIZE
Forum İkinci El İmzası:
SADECE MEMNUN KALDIĞIM ALIŞVERİŞLERİM :)engenius ,ozgur 3380, aykhut ,nintendokup, ,bigking,secospacos,pspizmir,selim demirci,khalkedon,ozkano,windu,ummount,geyik20,maraton,elvis,siyau,xsunshinex,end,pudinkk,efekan candan.magborat.tirazlı.cankut90,bornovaaltay.33baba.adaroz.anubisath.cengizermiş.falaze1.mj_pelit.sinano.activ.erccn.lionhearth.fenafilnet.emrahray.erdinçb.timurkucuk.zukape.mikail13.uzmanbiyolog.jeseskane.kabatay.kilikli.cukleski.durukk96.altug_unver.makedonest.crowded.devilxtunax.oreed.witchhunter.oreed.x3x.oscartiger.a.ihsan.cava
dor.kuafortr.recoo.barışcan.güren.uacellat-62.erha-n.hotenergy.asisvenia.EMCnichotin.scalper.OR-CHAN karsiliksiz yardimci olan...gabrielvanhelsing...TONLA KİŞİ DAHA... psp,pc,wii,xbox,drea
mcast,gamecube,ps2,saturn,emulator.DIKKAT .DONANIMHABER DISINDA HIC BIR SITE YA DA GRUPTA YOKUM..ARTIK IKINCI EL SATIS ASLA YAPMIYORUM DONANIMHABER DISINDA HIC BIR SITEDE FAALIYETIM OLAMAZ BILGINIZE.
Hakkımda:
YAZMAK İSTEDİKLERİMİ YAZAMADIKTAN SÖYLEMEK İSTEDİKLERİMİ SÖYLEYEMEDİKTEN SONRA PARMAKLARIMI YORMANIN NE ALEMİ VAR...BENİM GÖSTERDİGİM ÖZENİ BAŞKALARI BANA GÖSTERMEDİGİ İÇİN BU KADAR YORULUYORUM.
İMZAM KURAL DIŞIDIR..BU SEBEPLE GÖREMIYORSUNUZ.donanimhaber disinda hic bir sitede faaliyetim yoktur bilginize.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Mesaj Sayısı: 3.593
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.328
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.862
Konularının görüntülenme sayısı: 403.834 (Bu ay: 13.252)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.252 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.